Oldal: 211 / 212 ElsőElső ... 111161201209210211212 UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.101 - 2.110 (2120) összesen
Like Tree203Likes

Téma: Unibet Poker

  1. #2101
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Idézet peraspera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elso blikkre mennyi, akar abszurdnak tuno valtoztatast hoztak a termek az elmult evtizedben, de vmiert a tetek nagysaga tovabbra is megdonthetetlen dogmanak tunik, csak nem ertem, miert…
    Eleve minek letezik meg 2023-ban is nl2. A vilag azon reszen, ahol online pokereznek az emberek, ez a penz szo szerint nem er mar semmit.
    Mekkora is volt az inflacio a vilagban az elmult tiz evben? A tetek megis valtozatlanok, igy egy adott teten jatszo fish (biztos mindegyiknek van azert egy avg. tetje) realertekben toredeket depozza a tiz evvel ezelottinek.
    Szoval: nl2 torles, aztan nl5, nl15, nl40, nl80, nl150 stb.
    A fishek gyorsan hozzaszoknanak (ugyis imadnak tort stackkel jatszani, illetve szerintem a nagyreszuk mar szinten bb-ben nezi a stackeket), a regeknek ekkora tetlepes felfele tuti beleferne, a termeknek meg ugy none a rake beveteluk, hogy azt tulajdonkeppen nem kell megemelniuk.
    Szoval, miert nem? Nem latom, hogy ez miert nem lenne win-win. Csak a fish bukna tobbet, de se a termek, se a prok nem sajnaltak meg soha emiatt oket.
    A legkisebb tét kivételével én ebbe sok logikát nem látok úgy, hogy a rekrációs játékosnak most is megvan a lehetősége 10-15 limit közül választani. Az oké, van egy réteg aki mindig a létező legkisebb tétre beül és ott játszik, de a többinél a keresete/pókerre szánt pénz alapján alakulni fog, hogy milyen téteken játszik.(a régi játékosoknál is sztem)

    Az nl2/nl5 azért létezik, mert igény van rá és a teremnek megéri futtatni ezeket a téteket.

  2. #2102
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 11.
    Hely
    nyíregyháza
    Hozzászólások
    116

    Alapbeállítás

    Keddi frissítés óta nektek megy a szoftver? Én nem tudok belépni...

  3. #2103
    Lelkes újonc Tosinnyo avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Idézet incredible91 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Keddi frissítés óta nektek megy a szoftver? Én nem tudok belépni...
    Nekem megy - a frissítés után egyből ment és most is be tudok lépni minden gond nélkül.
    incredible91 likes this.

  4. #2104
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 05.
    Hozzászólások
    214

    Alapbeállítás

    Idézet incredible91 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Keddi frissítés óta nektek megy a szoftver? Én nem tudok belépni...
    Nekem sem indult el, de az újratelepítés segített.

  5. #2105
    Lelkes újonc Tosinnyo avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Ti be tudtok lépni az unibetcommunity oldalra? Nekem nem megy szerintem a folyamatos link változás miatt.

  6. #2106
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 05.
    Hozzászólások
    214

    Alapbeállítás

    Közvetlenül nem. De ha bejelentkezel a weboldalon, és onnan mész át a community részre, akkor úgy nálam működik.

  7. #2107
    Lelkes újonc Tosinnyo avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Idézet kamon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Közvetlenül nem. De ha bejelentkezel a weboldalon, és onnan mész át a community részre, akkor úgy nálam működik.
    Így is próbáltam, de így se ment. Nem tudom hogy de valahogy mégis beküzdöttem magam (átírtam a sign-on utáni linkben lévő unibet weboldal URL-jét az éppen aktuálisra - bár így se engedett be elsőre, de valahogy beküzdöttem magam.). Közben a supportal is sikerütl dumálni, de erről még ők se tudtak.

  8. #2108
    Idegen
    Csatlakozott
    2023. 09. 12.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Milyen linken érhető most el a weboldal? A kliensbe nem tudok belépni, csak fehér háttér jön föl, a belépési adatokat sem tudom megadni. Köszi!

  9. #2109
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Idézet Pancilla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Milyen linken érhető most el a weboldal? A kliensbe nem tudok belépni, csak fehér háttér jön föl, a belépési adatokat sem tudom megadni. Köszi!
    szia!

    https://hu.unibet-28.com/

    Ez is csak ideiglenes lesz, mindig próbálj eggyel nagyobb számot ott a végén (29,30,stb), ha ezt is lelövik.

    A kliensnél próbáld meg az újratelepítést, hátha segít.
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  10. #2110
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Másnál is előfordul ugyanez?[ ATTACH=CONFIG]15219[/ATTACH]
    Csatolt képek Csatolt képek

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •