Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 15 (15) összesen
  1. #11
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Felőslajos
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    szija Lacikám most töltöm a vidit azt majd tolom az elemzést is.rem jól sikerült és nem kell semmit hozzáfűznöm
    te meg nemsokára nézheted az én nl100 as vidim
    Utoljára módosítva: Zsuga1 által: 2008. 12. 31. 16:31

  2. #12
    PA addict cake avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 10.
    Hozzászólások
    2.393

    Alapbeállítás

    Idézet Zsuga1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szija Lacikám most töltöm a vidit azt majd tolom az elemzést is.rem jól sikerült és nem kell semmit hozzáfűznöm
    te meg nemsokára nézheted az én nl100 as vidim
    ilyen jól megy Zolikám?

  3. #13
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Felőslajos
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    eléggé.

  4. #14
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Felőslajos
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    1.perc A6 UTG bet.könnyen dominálható lap,ha suited lenne akkor érdemesebb nyitni vele.ezen a limiten úgyis lecalloznak szal inkább ne erőltesd.inkább CO vagy BU ról próbálj vakot lopni.
    a bet mérete 4 BB legyen ne csak 3.
    3.perc K9 short stack limpel te izolálod.all in nem szívesen kerülnénk vele preflopúgyhogy inkább dobd el.de ha már így alakult Turn on 8 $ potra kell 3 at megadnod ami rosszabb mint 1:3 hoz banki esély tehát easy fold
    7.44 4 résztvevős játékban már lehet lazítani a skálán de a nyitás mérete legyen 4 BB .1$
    10.perc Azért K 3 al nem kell megőrülni dobd
    12-perc 1 limper után te SB A 4 el jobbnak látom inkább kiegészíteni mint emelni mert pozíción kívül kerülsz ha megadja.Floppon pedig top párral nem szívesen megyünk tönkre.ezen a limiten szeretnek A x ekkel limpelni.Flop Turn játék jóde ha ott callozik akkor feladnám.1 limp után 4+1 BB az emelés
    Azt simán látni h Robthefishen kívül mindegyik gyenge játékos.ellenük a flopook 99 % át cbetelném.annyi feljegyzés is elég h fish
    21.perc. 2 6 Robthe... ő egy jobb játékos és emel.insta fold inkább.megadta a 3 betedet.itt 88+ AK ,AQ,KQ ra tenném de elég sokat 3betelted már őket szal lehet lazított ezen a skálán.floppon insta callozik az arc, nem védekezik a szin ellen tehét leeht h már betalálta.tunr on meg betolja. FOLD preflop
    végül annyi 24.perc : 10 Q preflop teljesen jó a jéták preflop.ha full stacked lenne nem biztos h belemennék a helyedbe.a pot bet simán jó, a flöshúzó ellen védekezünk de itt volt utánunk 3 emelés is.kinéznék egy 10 10 et vagy K 10 et is.KK QQ AJ KQ val vszínűleg visszaemeltek volna preflop.de szerencsére jó banki esélyeket kaptál mert nem volt full stacked.
    28.perc. 9 10 el rámehetnél a vakra.inkább mint K 4 el
    tetszett a játékod volt pár szép 3beted grat
    Utoljára módosítva: Zsuga1 által: 2008. 12. 31. 18:49

  5. #15
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 03. 20.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Kösz az elemzést 62 azért játszottam meg úgy mert éreztem hogy nincs semmilye ezt nem tudom máshogy magyarázni. Néha azért nem emeltem mert nem akartam túl agresszív lenni mert lehet hogy sok lett volna belőle.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •