Oldal: 4 / 7 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (64) összesen
  1. #31
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 23.
    Hozzászólások
    54

    Alapbeállítás

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen limiten tolod az SS-t ha nem titok?
    mivel a brem megvan NL100hoz is ,ezert ezzel a 200$ral enm tartottam be a bankroll managmentet most.
    NL50on kezdtem az sss -t ... az elejen volt egy nagy upswingem, ezert is sikerult feljutnom NL100ra majd NL200ra... kb 6 asztalon toltam elejen aztan atvaltottam 12 asztalra

    most neki allok sssel megint....
    Utoljára módosítva: miklos334 által: 2009. 01. 21. 14:13

  2. #32
    PA addict cake avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 10.
    Hozzászólások
    2.393

    Alapbeállítás

    Idézet miklos334 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mivel a brem megvan

  3. #33
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Tata eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát ez roppant érdekes...
    Én másfél hete léptem fel NL50-ről NL100-ra és mégis egy helyben toporgok a racen.
    Napi átlag 1K handet nyomok FR-en.

    Adminokat kérdezem hogy ez a lista mennyire hivatalos ismerve az Everest supportját még azt is megmerem kockáztatni hogy csak úgy dobtak egy listát.
    Teljes mértékben hivatalos. A sorrend a megszerzett Summit Pontok alapján kerül megállapításra.

  4. #34
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 23.
    Hozzászólások
    54

    Alapbeállítás

    Idézet cake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    .....

  5. #35
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 23.
    Hozzászólások
    54

    Alapbeállítás

    pffffffffffffff
    persze hogyne ....22 allinbol 15 t bukni teljesen normalis.......ha eltunik eza 90$ is , akkorse fizetek be ha mar az mb engedi....pffff

    nem vagyok egy nagy sss playa... de aki ert hozza megmonhatna mekkora ingadozasok férnek még bele .... :@

  6. #36
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 11.
    Hely
    sopron
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Idézet miklos334 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pffffffffffffff
    persze hogyne ....22 allinbol 15 t bukni teljesen normalis.......ha eltunik eza 90$ is , akkorse fizetek be ha mar az mb engedi....pffff

    nem vagyok egy nagy sss playa... de aki ert hozza megmonhatna mekkora ingadozasok férnek még bele .... :@
    SSS-ben teljesen normális az ekkora ingadozás. régebben amikor még játszottam ebben a teremben, nekem is volt egy rövid időszakom amikor NL100on ezzel probálkoztam .100-150$os napi indagozás elég gyakran előfordult. Jobb esetben is csak 1bb/100 körüli eredményt lehet kihozni hosszutávon. Ha mondjuk rakebackre hajtasz, ahoz 12 sztalon kell nyomni és legalább NL200 körül.

    Mivel a profit sokkal kevesebb mindha full/fél beülővel játszanál, ezért szerintem csak a gyenge vagy kezdő játékosoknak éri meg ezzel kisérletezni...és ők is csak 1 helyben fognak toporogni . És a tudásuk sem gyarapszik...

    még NL25 is jóval jobban lehet keresni mint NL100 sssel, sztem.

  7. #37
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 23.
    Hozzászólások
    54

    Alapbeállítás

    :S
    az elején volt egy csinos kis upswingem sssel(NL200).... amikor lefogytam 650 rol 150 re akkor kezdtem megint ssssel, delement 90 re, majd meg lejjebb ment.

    elvileg az mb mar engedi hogy befizessek.most gondolkodok, hogy fojtassam e... ha fojtatom akkor befizetek 1000$t es felbeulokkel jatszok majd NL100on...

  8. #38
    Fanatikus tag apcso avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Tiszafüred
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Nem tudom de ha kb 600 $ buktál nehezen jössz +EV ra majd szerinted meg ér annyit a race????

    Én részemről befejeztem mert NL25 erőlködtem nagyon nagy hullámzással +- 150 $ az utolsó hely most már szabad uraim belehet férni.

    Az everest RNG je vagy mi nem dob fel az utóbbi időben mindig az ment h egyik nap nyertem 2 3 beülőt másik nap vissza ment 2 3 beülő. Kiakasztott.

    Termet váltok csak még nem tudom hova.

    Üdv.
    Utoljára módosítva: apcso által: 2009. 01. 22. 13:39
    "Sötét volt már, baljósan zúgtak az útmenti jegenyék. A széltépte felhők már-már feladni látszottak harcukat a Hold ellen, ám az égitest győzedelmeskedett. Hideg fény szórta be ezüstjével a csalitos settenkedő vadjait, az árokban lassan varangyosbékák kuruttyolták esti imájukat. Na,ekkor ütöttük el a motorost.A motoros szegény bedőlt balra villogó indexünknek, ám mi visszakanyarodtunkban rajtaütöttünk, ő pedig az árokban hengerbucskázott, szegény. A békáknak torkára fagyott a kurutty!"

  9. #39
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 07. 31.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Úgy érzem, ez a topik eredményfrissítésileg nagyon el van hanyagolva a többi rake race-es topikhoz képest...

  10. #40
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 23.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Idézet tejbetök eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy érzem, ez a topik eredményfrissítésileg nagyon el van hanyagolva a többi rake race-es topikhoz képest...
    Nem az Akadémia hibájából van így az Everest csak hetene küld állást !

Oldal: 4 / 7 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •