Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (21) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    Bwin, no comment!

    Nekem anno zárolták a számlámat, mivel elírtam egy adatot véletlenül, mondom oké, elküldöm személyit, légyszives javítsátok ki. Hát, hogy nem lehet. Azóta nem tolhatom bwin-en.

    Starson ugyanez volt, fél óra alatt kijavították. Ennyit a hozzáállásról.

  3. #3
    Fanatikus tag brainfuuck avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 18.
    Hely
    Paks
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    nekem idáig egyetlen egy terem volt amelyik személyigazolvány, bankkártya stb másolatokat kért tőlem és, amíg nem küldtem zárolva volt a számlám, ez a bwin volt, pedig már jópár helyen megfordultam és le fel utalgattam pénzt. úgy látszik kínosan ügyelnek a biztonságra, ami nem is lenne baj, de mástól is hallottam már, hogy elég rugalmatlanok. supportja pedig no comment, ma már nem egyszerű olyan termet találni, amelyiknek nincs live chat supportja, no a bwin ilyen
    Utoljára módosítva: brainfuuck által: 2009. 01. 27. 14:45

  4. #4
    Idegen Krisz1978 avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Érd
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás Bwin kapja be

    Nekem is volt egy rövid rossz élményem a Bwin-nel. Felutaltam 100$at. Buktam kb 10$ és valamilyen okból, gondoltam kiveszem inkább a maradék 90$. És nem engedték, mivel addig nem vehetem be rakott összeget (100$), ameddig nem "forgattam" meg. Másszóval pl csak ha játszottam 10db 10$os sng-t, akkor kivehetem, ami maradt. Érdekes, ilyet még soha máshol nem hallotam!

  5. #5
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    plusz nekem egyszer nem írt vissza a support...idáig 2szer írtam nekik, és semmi választ nem kaptam, kíváncsi vagyok, ha több $ forogna kockán, írnának e..mindenesetre no comment
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  6. #6
    Fanatikus tag rogyion avatara
    Csatlakozott
    2007. 07. 18.
    Hely
    Bp.
    Hozzászólások
    293

    Alapbeállítás

    Idézet Krisz1978 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem is volt egy rövid rossz élményem a Bwin-nel. Felutaltam 100$at. Buktam kb 10$ és valamilyen okból, gondoltam kiveszem inkább a maradék 90$. És nem engedték, mivel addig nem vehetem be rakott összeget (100$), ameddig nem "forgattam" meg. Másszóval pl csak ha játszottam 10db 10$os sng-t, akkor kivehetem, ami maradt. Érdekes, ilyet még soha máshol nem hallotam!
    Hát ilyet én sem...

  7. #7
    Őstag Bajkevero avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Egy tavacska
    Hozzászólások
    1.050

    Alapbeállítás

    Azt hiszem a bwin-t kihagyom. Ekkora barmokat meg nem lattam. Remelem megnyerik ellenuk a pert!

  8. #8
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 08. 16.
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Biztos módja a játékosok elüldözésének. A többi site meg röhög a markába. Most szépen elvágták magukat. (potom 40 000 USD. Én nem is értem!)

  9. #9
    Őstag Chryss85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Valahol
    Hozzászólások
    1.412

    Alapbeállítás

    Úgy veszem észre, az ongame hálózat nagyon tönkre akar menni

  10. #10
    Fanatikus tag apcso avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Tiszafüred
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás



    Nem is tudom mit csinálnék!! Talán a székház ledózerolásáig meg sem állnék. De ami biztos a média nagy fegyver ám, ha ügyesen használják.
    "Sötét volt már, baljósan zúgtak az útmenti jegenyék. A széltépte felhők már-már feladni látszottak harcukat a Hold ellen, ám az égitest győzedelmeskedett. Hideg fény szórta be ezüstjével a csalitos settenkedő vadjait, az árokban lassan varangyosbékák kuruttyolták esti imájukat. Na,ekkor ütöttük el a motorost.A motoros szegény bedőlt balra villogó indexünknek, ám mi visszakanyarodtunkban rajtaütöttünk, ő pedig az árokban hengerbucskázott, szegény. A békáknak torkára fagyott a kurutty!"

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •