Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 03. 12.
    Hozzászólások
    414

    Alapbeállítás Rebuy torna középszakasz lehet-e itt lopni?

    300.00/600.00 Texas Hold'em (No Limit) - 2009. február 11. 17:15:44
    €6,000 GTD REBUY (Real/Tournament)
    Seat 1: $peppasso$ (15879.00)
    Seat 2: kreymon (12875.00)
    Seat 3: 1oui5e (9832.00)
    Seat 4: Mitch2007 (12673.00)
    Seat 5: Kebbe-E (13791.00)
    Seat 6: HERO (11532.00)
    Seat 7: nikneim (11877.00)
    Seat 8: iocisono! (7746.00)
    Seat 9: Unknown (0.00)
    Seat 10: temesi84 (5924.00)
    Kebbe-E post SB 300.00
    HERO post BB 600.00
    ** Deal **
    HERO [7h, 5h]

    *** Bet Round 1 ***
    nikneim Fold
    iocisono! Fold
    temesi84 Fold
    $peppasso$ Raise to 1200.00
    kreymon Fold
    1oui5e Fold
    Mitch2007 Fold
    Kebbe-E Call 1200.00
    HERO All-in 11532.00 ????

    Rebuyos torna szünet után még 80 játékossal 240-ből. Átlag körüli zsetonom van. Ja még van 50 ante is, azt a HH valamiért nem írja. Az ellenfelek nem túl erősek, különösen SB egy CG-fish. Mehet itt a squeeze?

  2. #2
    Pro Team tag atish81 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    remek
    Hozzászólások
    768

    Alapbeállítás

    írhatnál valami statot róluk. mivel nem tudunk semmit a játékosokról ezért...
    szerintem eredeti emelő csak lopni akar, azért minraise-el. a kisvak (azt írod idióta) viszont adni fogja az allinedet A8o-val és mehetsz zuhanyozni.
    félnormális ellenfelek ellen jó játék lenne, idióták ellen öngyilok.
    "I just tell myself im gonna end up with all the gold in the end if I keep playing well"

  3. #3
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Miért akarod rájuk tolni? Hülyék ellen pláne nem értem.
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 03. 12.
    Hozzászólások
    414

    Alapbeállítás

    Idézet buktar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért akarod rájuk tolni?
    Semmiképp nem azért, hogy megadják.

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hozzászólások
    130

    Alapbeállítás

    Ez bosson van? Ha igen akkor egyáltalán nem jó ötlet, nemh gyengék az ellenfelek ezeken a 10k rebuyon 6k rebuyon de egyszerüen ultrafishek alig találsz 1-2értelmes játékost. Itt jönni fog az a4o jával és megadja rosszabb esetben a másik is jön k9s-el. nem gondolkodnak tilos ellenük blöffölni és sztem gondolkodni is csupán a lapra kell várni ha nem jön vége mondjuk ez engem olyan tiltre tud tenni h nem igaz. Itt hiába látod h dead money van a potban igazából nincs, mert nem érdekli őket a stack size ,h tilos lenne megadniuk irreális lapokkal callolnak be.
    Normál esetben ez tipikusan jó sqz szitu...bosson szvsz fold
    (sokszor eljátszottam énis ilyeneket, vagy h limpelőkre toltam rá ideális stackel nem sokszor jött be)

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 03. 12.
    Hozzászólások
    414

    Alapbeállítás

    Idézet FairName eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez bosson van? Ha igen akkor egyáltalán nem jó ötlet, nemh gyengék az ellenfelek ezeken a 10k rebuyon 6k rebuyon de egyszerüen ultrafishek alig találsz 1-2értelmes játékost. Itt jönni fog az a4o jával és megadja rosszabb esetben a másik is jön k9s-el. nem gondolkodnak tilos ellenük blöffölni és sztem gondolkodni is csupán a lapra kell várni ha nem jön vége mondjuk ez engem olyan tiltre tud tenni h nem igaz. Itt hiába látod h dead money van a potban igazából nincs, mert nem érdekli őket a stack size ,h tilos lenne megadniuk irreális lapokkal callolnak be.
    Normál esetben ez tipikusan jó sqz szitu...bosson szvsz fold
    (sokszor eljátszottam énis ilyeneket, vagy h limpelőkre toltam rá ideális stackel nem sokszor jött be)
    Igen ez Boss, jól látod. Az eredti emelő nem volt teljesen fish, ott a minraise úgy éreztem gyenge. Az SB egy fish, szinte mindig callolta a minraiseket.
    A rebuy fázisban tényleg eszméletlen játék folyik, utána kicsit lepihennek az emberek, de valóban nem látnak se stackméretet, se pozíciót, csak lapot. Engem is kezd idegesíteni, hogy nem tudok velük mit kezdeni, pedig annyira buták. Tényleg ki kell várni a jó lapokat

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •