Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (50) összesen
  1. #31
    Lelkes újonc KicsiShane avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    51

    Kérdés

    reggel 7ig játszottál??? az szép.. akkor legalább 12 órás session volt Neked tegnap (?)
    erre én már nem lennék képes

    és most látom h még mindig/már megint fennt vagy... vigyázz, a végén még vki azt hiszi h bot vagy és feljelent, ha állandóan bennt ülsz
    Utoljára módosítva: KicsiShane által: 2009. 02. 21. 13:21

  2. #32
    Fáradhatatlan grinder Overcome85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 25.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    671

    Alapbeállítás

    Idézet KicsiShane eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    reggel 7ig játszottál??? az szép.. akkor legalább 12 órás session volt Neked tegnap (?)
    erre én már nem lennék képes

    és most látom h még mindig/már megint fennt vagy... vigyázz, a végén még vki azt hiszi h bot vagy és feljelent, ha állandóan bennt ülsz
    Szia!

    ÁÁÁÁ!Ne is mond!Én nem akartam ennyit tolni!Csak hát ez a tetves terem!
    Amúgy írtam neked de vmiért nem engedi nekem a chat-et!
    Anniyt buktam tegnap ,h hihetetlen pedig több azstalon is 3BI-el ültem.
    Rengeteget szooo....tam!
    KK-val all in megyek T83 boardon és 74o megadja!!!!
    Turn 9.River J!!!Szerintem ilyen nics és ez már csalás.

    Akkor pf all in KK és 93 adja 80BB-vel!Board 9xx9x!!!Ezt se hiszem el!

    QJs-el fd-t és Q-t floppolok.Bet és egy call!Turn esik színem.All in mindketted és mutat 45s és beesik a színsora!!!!!
    Akkor 3 set vs overset.

    Akkor deepen JJ vel JTT-t floppolok.All in és turn-ön beesik egy A.Na mi van
    a palinál????Igen AA!!!

    Akkor AK 3betelek egy call.Flop K55.All in és mutat AQ színhúzó.River beesik!

    AXs-el flusht kapok a turn-ön emelt party-ban és turn-ön bekerül minden deepen és K8xx boardon mutat K8-at.Gondolom sejted mi a river!? 8

    AQ-val A89-et floppolok egy idiota ellen.Flop 3/3 pot call.Turn 4.2/3 pot call.
    River Q.Push all in és call TJ!!!

    Akkor egy blööff király ellen AJ-vel Jxx-et floppolok és all in tolok rá amikor visszaemel a cbetemre.99-et mutat és turn 9!!!

    De még mesélhetném mert van még!Egyébként screen shot-ot is csináltam ezekről tehát nem kamu!!!!

    Én be is fejeztem.Játsz nyugodtan és nyerd meg a race-t!
    Nekem ilyen bukó után jobban jön azz 500EUR!!!


    GL

  3. #33
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Ezt már nem szabad itt feladnod!
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  4. #34
    Lelkes újonc KicsiShane avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    51

    Kacsint

    hát nekem is nagy ingadozások vannak itt, főleg éjfél után annyi örült tűnik fel..
    de vhogy mégis sikerült az elmúlt napokba visszahozni magam pluszba

    hát nemtudom h ezt a nagy maratont be tudom-e majd hozni, mert pl ma nemigen tudok már játszani, de majd kiderül

  5. #35
    Fáradhatatlan grinder Overcome85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 25.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    671

    Alapbeállítás

    Idézet KicsiShane eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát nekem is nagy ingadozások vannak itt, főleg éjfél után annyi örült tűnik fel..
    de vhogy mégis sikerült az elmúlt napokba visszahozni magam pluszba

    hát nemtudom h ezt a nagy maratont be tudom-e majd hozni, mert pl ma nemigen tudok már játszani, de majd kiderül
    Nekem szinte minden plusszom elment tegnap.Most kb 75EUR plusszba vok ami meg semmi.Egyszerűen most totál el vok keseredve.
    Tegnap kb 10-12szer tettem be 80-95%-os favoritként a pénzem és minden alkalommal levert vmi szar vagy húzó/4 out-os/.Nagyon meginogtam.
    Olyan magabiztos voltam az utóbbi időben.A regek kiültek amikor beültem az asztalhoz!A játékom jó volt bár teljesen más mint egy normális teremben.Itt nem működik a standard játék.
    Viszont tegnap Donkfest volt és minden hullott nekik.Én pedig nem tudtam leállni és futottam a pénzem után amit nem kellett volna.

    Én komolyan mondtam ,h kiszálltam.nem kamu.A pénzt veszem ki és kész.
    Te is levettél KK vs AA-ba!Nem gáz.Jó volt a 3 bet call.
    Ez a terem elvesztette nálam a hitelét.Eddig is szétmákoltak de a sok idióta vhogy mindíg kárpótolt és tudtam nyeregetni de most padlóra tett!
    Játszál nyugodtan én nem fogok.Nyerd meg én meg viszem az 500EUR-ot!
    Jó az nekem.Kell a pénz most úgy is.Ez az 575EUR lesz az egész havi plusszom.

    GL egy másik race-en még összemérjük a kitartásunkat bár most van egy BR duzzasztó tervem ha megkapom az 500EUR-t ami ígéretesnek tűnik.

    Amúgy nem tudom de mostanában annyira nem jutok egyről a kettőre.Hónap elején nyerek aztán mindíg elmegy egy csomó lóvé hónap végére.Sikerül plusszolni de sajnos nekem folyamatosan kell cash out-olni mert csak ez a jövedelemforrásom.

  6. #36
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Utolsó update a végeredmény hirdetése előtt! Aktuális állás az első hozzászólásban frissítve!

  7. #37
    Fáradhatatlan grinder Overcome85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 25.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    671

    Alapbeállítás

    Azért ez kemény:Kicsishane > PetBeatMan 0.09%

    Gratulálok KicsiShane!
    Ha megnyomom a mai napot akkor megvan de nekem most jobban jön az 500EUR.
    Majd legközelebb ha jobban állok anyagilag.

  8. #38
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Aktuális állás az első hozzászólásban frissítve!

  9. #39
    Fáradhatatlan grinder Overcome85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 25.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    671

    Alapbeállítás

    Wow Shane!

    Jó sokat toltad.Remélem nyertél mert felesleges volt ennyit játszani mert én mondtam ,h nem tolom tovább az első helyért.

    Hello Admin.

    Azt megkérdezhetném ,h mennyi rake-et termeltem mert én nem használok progit ezért lövésem sincs?

    köszi
    Utoljára módosítva: Overcome85 által: 2009. 02. 23. 12:56

  10. #40
    Lelkes újonc KicsiShane avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    51

    Mosoly

    azért játszottam ennyit hátha megnyerem a központit, és akkor verseny+500EUR is lett volna, de hiú remény volt
    csak láttam h pénteken második helyen álltam GodPutTheRythmInMe mögött, akit egyszer sem láttam játszani egész hétvégén, de nem hogy őt nem sikerült megelőznöm, hanem randazzo még be is előzött biztos sokkal magasabb limiteken nyomják, így felesleges volt ez a 14k hand 3 nap alatt

    na sebaj, majd a nagyversenyen érdekes lesz... kb 2 éve voltam utoljára élő versenyen, és akkor is a legnagyobb az 3000 forintos volt

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •