Oldal: 5 / 93 ElsőElső ... 345671555 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (924) összesen
  1. #41
    Lelkes újonc KicsiShane avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    51

    Alapbeállítás

    végül hol lesz holnap a regisztráció? a hotelben vagy a kaszinóban? mert már hallottam ezt is - azt is

  2. #42
    PA addict cake avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 10.
    Hozzászólások
    2.393

    Alapbeállítás

    Hajrá KicsiShane!

  3. #43
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 28.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    522

    Alapbeállítás

    Idézet KicsiShane eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    végül hol lesz holnap a regisztráció? a hotelben vagy a kaszinóban? mert már hallottam ezt is - azt is
    hallottál már olyat h. hotelben kell regisztrálni egy pokerversenyre?

  4. #44
    Lelkes újonc KicsiShane avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    51

    Mosoly

    Idézet Argentína eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hallottál már olyat h. hotelben kell regisztrálni egy pokerversenyre?
    nem ezért is csodálkoztam mikor ezt írta emailben az unibetes support de mástól meg azt hallottam h mégse... szóval csak ezért kérdeztem h akkor most mi van.. :S

  5. #45
    Fanatikus tag apcso avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Tiszafüred
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Figyu már a welcome party tényleg 5 én cstök este lesz?
    "Sötét volt már, baljósan zúgtak az útmenti jegenyék. A széltépte felhők már-már feladni látszottak harcukat a Hold ellen, ám az égitest győzedelmeskedett. Hideg fény szórta be ezüstjével a csalitos settenkedő vadjait, az árokban lassan varangyosbékák kuruttyolták esti imájukat. Na,ekkor ütöttük el a motorost.A motoros szegény bedőlt balra villogó indexünknek, ám mi visszakanyarodtunkban rajtaütöttünk, ő pedig az árokban hengerbucskázott, szegény. A békáknak torkára fagyott a kurutty!"

  6. #46
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 28.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    522

    Alapbeállítás

    Idézet apcso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Figyu már a welcome party tényleg 5 én cstök este lesz?
    Ezt irja az unibet:

    "Welcome asztal
    A Marriott Hotelben lesz egy welcome desk az Unibet munkatársaival, ebben a szállodában lesznek elszállásolva a külföldi játékosok. A Tropicana Kaszinóban is lesznek információs pontok felállítva a játékosok számára.

    Welcome drinks & Party
    A welcome drink a Marriott Hotel bárjában kerül felszolgálásra 2009. Március 5.-én. Az esemény este 10 órától éjfélig tart majd. Az open bar néhány kiválasztott italra lesz majd érvényes."

  7. #47
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 02.
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Idézet Argentína eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt irja az unibet:

    "Welcome asztal
    A Marriott Hotelben lesz egy welcome desk az Unibet munkatársaival, ebben a szállodában lesznek elszállásolva a külföldi játékosok. A Tropicana Kaszinóban is lesznek információs pontok felállítva a játékosok számára.

    Welcome drinks & Party
    A welcome drink a Marriott Hotel bárjában kerül felszolgálásra 2009. Március 5.-én. Az esemény este 10 órától éjfélig tart majd. Az open bar néhány kiválasztott italra lesz majd érvényes."
    Sok szerencsét fiuk a versenyhez!

  8. #48
    Fanatikus tag apcso avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Tiszafüred
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Idézet Argentína eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt irja az unibet:

    "Welcome asztal
    A Marriott Hotelben lesz egy welcome desk az Unibet munkatársaival, ebben a szállodában lesznek elszállásolva a külföldi játékosok. A Tropicana Kaszinóban is lesznek információs pontok felállítva a játékosok számára.

    Welcome drinks & Party
    A welcome drink a Marriott Hotel bárjában kerül felszolgálásra 2009. Március 5.-én. Az esemény este 10 órától éjfélig tart majd. Az open bar néhány kiválasztott italra lesz majd érvényes."
    Hi!

    Nekem is ezt írta. Pont középső nap. Zolival beszéltük tnap este hogy nem e elírás és 3 -án lesz. csak ezért kérdeztem.

    Te melyik nap leszel????Én az 1 B.

    Üdv.
    "Sötét volt már, baljósan zúgtak az útmenti jegenyék. A széltépte felhők már-már feladni látszottak harcukat a Hold ellen, ám az égitest győzedelmeskedett. Hideg fény szórta be ezüstjével a csalitos settenkedő vadjait, az árokban lassan varangyosbékák kuruttyolták esti imájukat. Na,ekkor ütöttük el a motorost.A motoros szegény bedőlt balra villogó indexünknek, ám mi visszakanyarodtunkban rajtaütöttünk, ő pedig az árokban hengerbucskázott, szegény. A békáknak torkára fagyott a kurutty!"

  9. #49
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 28.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    522

    Alapbeállítás

    Idézet apcso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi!

    Nekem is ezt írta. Pont középső nap. Zolival beszéltük tnap este hogy nem e elírás és 3 -án lesz. csak ezért kérdeztem.

    Te melyik nap leszel????Én az 1 B.

    Üdv.
    Én 1A.

  10. #50
    Fáradhatatlan grinder WaterMaker avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 01.
    Hely
    Pest
    Hozzászólások
    572

    Alapbeállítás

    Nem gyenge az "akadémiás csapat", úgyhogy:
    HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁ FIÚÚÚÚÚÚK!!!!!!!

Oldal: 5 / 93 ElsőElső ... 345671555 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •