Oldal: 21 / 93 ElsőElső ... 1119202122233171 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 201 - 210 (924) összesen
  1. #201
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Az adott leosztásban én is nagyon kíváncsi voltam, hogy kinek milye van, az a baj a partival, hogy mégiscsak a nagyvak harcolt a bani ellen, így ugyebár a 7788Q board még veszélyesebb lehetett a bani szemében tekintettel arra, hogy a 78, 67, 89, vagy akár a hetest és nyolcast tartalmazó S1Gapperek is könnyen lehettek volna a BB-nél (bár azért elég tájt volt gapperekhez a srác talán).

    Mindenesetre a bani jól érezte a partit szerencsére.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  2. #202
    Lelkes újonc Tomkellner avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 14.
    Hely
    Érsekcsanád
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Gyerünk BANI!!!
    Utoljára módosítva: Tomkellner által: 2009. 03. 05. 20:05

  3. #203
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Idézet V.Peti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az érdekelne engem, hogy említettétek a beszélgetést. a szabályok mennyiben korlátozzák ezt? angol + a helyszín nyelve? mennyire illik magyarul beszélni egy asztalnál ahol mondjuk ketten vagytok magyarok?
    Én a madridi unibet openre jutottam ki tavaly, ott sem volt szabályozva ki milyen nyelven beszél.
    Nagyon nem is érdekelt h a sok pedro miről társalog, de ott az osztók is spanyolul beszéltek, nem angolul.
    Ez eléggé meglepett, nem erre számítottam. Mindig kérdeznem kellett, hogy mennyi is volt az az emelés..stb
    Aztán meguntam és inkább kiestem hamar

  4. #204
    Fáradhatatlan grinder _Roll_ avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet mukinyul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én a madridi unibet openre jutottam ki tavaly, ott sem volt szabályozva ki milyen nyelven beszél.
    Nagyon nem is érdekelt h a sok pedro miről társalog, de ott az osztók is spanyolul beszéltek, nem angolul.
    Ez eléggé meglepett, nem erre számítottam. Mindig kérdeznem kellett, hogy mennyi is volt az az emelés..stb
    Aztán meguntam és inkább kiestem hamar
    ez érdekes. hogy szűrnék ki ha összejátszanának?? szerintem sehogy.

    neten is van olyan h a csevegőbe csak angolul lehet írni. nem értem én ezt.

  5. #205
    Lelkes újonc KicsiShane avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    51

    Alapbeállítás

    tegnap az asztalomnál se volt senkinek gondja azzal h a magyarok egymás között magyarul beszélnek, még akár partiban is, a svédek meg svédül (vagy milyen bükkfa nyelv volt az azt nemtudom
    Az osztók meg sokszor elmondták angolul és magyarul is rögtön az emelés mértékét, kérés nélkül. Sztem ez így korrekt volt, bár én is azt hittem h minden angolul lesz.

  6. #206
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 10. 17.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Idézet KicsiShane eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tegnap az asztalomnál se volt senkinek gondja azzal h a magyarok egymás között magyarul beszélnek, még akár partiban is, a svédek meg svédül (vagy milyen bükkfa nyelv volt az azt nemtudom
    Az osztók meg sokszor elmondták angolul és magyarul is rögtön az emelés mértékét, kérés nélkül. Sztem ez így korrekt volt, bár én is azt hittem h minden angolul lesz.
    Nem lehet csak angolul és az adott hely nyelvén beszélni, amit az osztó ért, elvileg itt magyarul és angolul.Nem reklamáltunk a svéd vagy finn miatt, mert nem a partik alatt beszéltek így, de elvileg tiltott.

    Nem játszottunk túl sokat együtt KicsiShane és nem nagyon keveredtünk partiba, de tetszett a játékod volt egy két kifejezetten szép partid, határeset callokkal, nem hagytad magad a skandikkal szemben
    Gl at the tables!

  7. #207
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 15.
    Hozzászólások
    1.271

    Alapbeállítás

    Dzsomba, csak egy kérdés: neked hogy jutott eszedbe ilyen néven regelni?

  8. #208
    Lelkes újonc Tomkellner avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 14.
    Hely
    Érsekcsanád
    Hozzászólások
    73

    Mosoly

    Hang jó,kép is

  9. #209
    Fanatikus tag Pókó51 avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    Jó a hang!!

  10. #210
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 02.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    jól lehet hallani, jó a hang

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •