Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (57) összesen
  1. #41
    Idegen
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Idézet Szszilard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok everest pókeresek.
    Szeretném megkérdezni tőlletek,hogy az 500$ fd bónuszhoz kb mennyi raket kell termelni,hogy kilehessen venni???
    Előre köszönöm a válaszokat
    MAGAS PÁROKAT HALI
    $500 teljes összegben megszerezhető bónusz az akademia500 bónusz kód felhasználásával
    A bónusz megszerzéséhez 5000 Summit pontot kell gyűjteni.
    (Everest Poker letöltés és $500 bónusz kód - innen copy/paste-eltem)

  2. #42
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 11.
    Hely
    sopron
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azért az, hogy bónusz nélkül játszottál és utólag követelted, meg hogy nem utalják (mondjuk az így 8án már elég gáz) a rakerace-ért járó zsetont, az sztem nem ugyan az. bár én sem a support gyorsasága miatt bírom a termet
    koveteletem emrt vegig bonusszal jatszottam, elotte honapokban automatikusan megkaptam... szal a jogosan koveteltem...

    aza a bonusz nem ajandek volt a reszukrol hanem elore megbeszelt jarandosag, ami nekem jart , mert megdolgoztam erte... szal piti csoringer tolvaj banda...

  3. #43
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet dawedawe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    koveteletem emrt vegig bonusszal jatszottam, elotte honapokban automatikusan megkaptam... szal a jogosan koveteltem...

    aza a bonusz nem ajandek volt a reszukrol hanem elore megbeszelt jarandosag, ami nekem jart , mert megdolgoztam erte... szal piti csoringer tolvaj banda...
    emlékeim szerint az volt, hoyg nem kaptál bónuszt nem? tehát enm votl aktiválva a bónuszod és utána követelted rajtuk.
    szvsz, ha nem kapok bónuszt, akkor nem játszok addig amíg jóvá nem írják vagy valami.
    persze a support is lehetett volna rugalmasabb ez nem kérdés, de azért nem 100%ig jogos a felháborodásod szvsz.

    ne érts félre szerintem is ritka nagy suttyó banda amúgy
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  4. #44
    Fanatikus tag Szszilard avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    383

    Szuper

    Idézet lazylazybee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    $500 teljes összegben megszerezhető bónusz az akademia500 bónusz kód felhasználásával
    A bónusz megszerzéséhez 5000 Summit pontot kell gyűjteni.
    (Everest Poker letöltés és $500 bónusz kód - innen copy/paste-eltem)
    Ok ez teljesen jó,de mennyi raket kell termelni,hogy kijöjjön az 500$ az,hogy 5000fpp kell hozzá az rendbe van az mennyi raket jelent????

  5. #45
    Őstag Lev729 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 06.
    Hozzászólások
    1.217

    Alapbeállítás

    Idézet Szszilard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ok ez teljesen jó,de mennyi raket kell termelni,hogy kijöjjön az 500$ az,hogy 5000fpp kell hozzá az rendbe van az mennyi raket jelent????
    Ha ez segít.

    Eddig NL25 SH-n 6700 hand alatt jött 1166 pont (HM szerint kb. 200$ rake), tehát 5000 ponthoz kb. 28700 hand kell, ha ilyen ütemben jönnek a pontok.

    Nagyságrendileg mondjuk kerekíthetünk 30.000 handre NL25 SH-n.
    "Nem lehet mindig szerencséd. Okos lehetsz minden nap."

  6. #46
    Idegen
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    12

    Mosoly

    Idézet Szszilard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok everest pókeresek.
    Szeretném megkérdezni tőlletek,hogy az 500$ fd bónuszhoz kb mennyi raket kell termelni,hogy kilehessen venni???
    Előre köszönöm a válaszokat
    MAGAS PÁROKAT HALI
    Idézet Szszilard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ok ez teljesen jó,de mennyi raket kell termelni,hogy kijöjjön az 500$ az,hogy 5000fpp kell hozzá az rendbe van az mennyi raket jelent????
    A cash game asztalnál levett 1 dollárcent rake után az asztal minden játékosa 0,01 Summit pontot kap.
    A tournamenteken fizetett 1$ rake után 8 Summit pont jár.
    (szintén Everest Poker letöltés és $500 bónusz kód innen copy/paste - eltem ). Egyébként bocs, hogy nem válaszoltam pontosan az elôzô kérdésedre.

  7. #47
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 12. 16.
    Hozzászólások
    7

    Alapbeállítás

    Sziasztok, én sem kaptam meg.Nem sok, de azert jo lenne.

  8. #48
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 07. 31.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Admin, vagy valaki aki kapcsolatban áll velük tud mondani valamit arról, hogy mért nem fizették még ki a februári rake race nyereményeit? Nem vet túl jó fényt az amúgy sem tündöklő everestre sem pedig a - hallgatás miatt - az akadémiára...

  9. #49
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet tejbetök eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Admin, vagy valaki aki kapcsolatban áll velük tud mondani valamit arról, hogy mért nem fizették még ki a februári rake race nyereményeit? Nem vet túl jó fényt az amúgy sem tündöklő everestre sem pedig a - hallgatás miatt - az akadémiára...

    Időközben elértük az Everestet, ők már kérvényezték a kifizetéseket, utánna néznek hol lehet a gond. Reméljük hamarosan több információval tudunk szolgálni!

    Másoknál nem jelentkezett ilyen probléma? Van még valaki aki nem kapta meg a nyereményét?

  10. #50
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 03.
    Hozzászólások
    238

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Másoknál nem jelentkezett ilyen probléma? Van még valaki aki nem kapta meg a nyereményét?
    Még nekem se jött meg.

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •