Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 30 (30) összesen
Like Tree1Likes

Téma: 5 card draw - Letűnt idők pókerfajtája (vagy mégsem?)

  1. #21
    Őstag Agitator avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 24.
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólások
    1.234

    Alapbeállítás

    Ász pár koraiból általában vagy limp, vagy emelek, ha passzív az asztal, és tudom hogy kis lapokat dobálnak. Ugye ilyen asztalon ha jön egy call akkor simaügy, hogy vagy AAxxx van nála is, vagy még erősebb lap, tehát csere után ha nem javulok akkor simán check-fold, vagy check-call a játékom.

    Hátulról általában már emelek; ha előttem csak megadók voltak, akkor simán rájuk tolok valamennyi zsetont, nem szeretek esélyt adni a kis pároknak a javulásra azzal, hogy olcsón cserélhetnek. Nem tudom starson hogy megy, de pl Merge-n simán belimpelnek bármilyen párral, viszont emelésre 10-10-x-x-x alatt hajlamosak dobálni -> tehát mindenképpen emelek AA-val. A nehezebbik kérdés ha jön egy visszaemelés... hát ott azért erősen arra támaszkodom, hogy előtte mit láttam a visszaemelőtől.
    A cserék számát szoktam variálni, de ugye itt a kérdés mindig az, hogy mi a másik három lap a kezemben.

    Extrém esetben megesik hogy bontom az ász párt, ha a 4 lap színben vagy sorban összefügg (esetleg mindkettő), de ez tényleg ritka, és valami olyan helyzet kell hozzá, ami egyedi.
    ReggieHammond: Hogy a f.szba tudtál megadni egy allint 5-3o-val??
    Agitator: Ez a levelling!

    www.agitatorcoaching.com - Another way to (bankroll) die

  2. #22
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 10.
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Alacsony téten bármi előfordulhat. Erősen asztal függő, hogy dobják-e az alacsony párokat. Nekem pont az extrém esetek nem szoktak bejönni, vagyis a húzokra nagyon ritkán esik a tuti kéz. A többiben azt hiszem egyetértünk.

    Amúgy limit vagy NL asztalokon játszol? Én egyelőre csak limiten játszottam, NL-re még nem éreztem magamban elég tudást.

  3. #23
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 10.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    234

    Alapbeállítás

    MA a bosson a 2.ICOP event 60+6os 25K garantált 5card draw torna lesz.Itt lesz még sok hal.Bár a tnapi 75R-t is fenomenálisan lebonyolitották. 150en embernél megszakadt a verseny és a benmaradtak zsetonarányosan kaptak pénz. Nagy stackkel ez nagyon kellemes volt.

  4. #24
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 10.
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Na, a tornákat még nem próbáltam, de lehet hogy ráveszem magam mostanában. Kicsit unom a Hold'Em-et, ilyenkor mindig jót tesz egy kis változatosság. Egyelőre csak freerollokon kóstolgatom a vegyes tornákat, de egyre inkább tetszik az is. Eredményem még nincs, de gyakorolni megteszi.

  5. #25
    Őstag Agitator avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 24.
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólások
    1.234

    Alapbeállítás

    Így kezdtem drawozni, hogy untam a hold'emet
    Turnin még nem nagyon próbáltam én sem, de legalább lesz miről írni a folytatást.
    ReggieHammond: Hogy a f.szba tudtál megadni egy allint 5-3o-val??
    Agitator: Ez a levelling!

    www.agitatorcoaching.com - Another way to (bankroll) die

  6. #26
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    ez az amivel vesztettem $15-t a másik cimbivel (stud) meg vagy 10-et... maradok a holdemnél ott stabil a nyerés 1nek elment

  7. #27
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás ?

    Igaz-e, hogy ebben a játékban fejleszthető legjobban a read-képesség, ill. mennyire alkalmazható hold'em-ben az itt megszerzett "skill" ?

  8. #28
    Őstag Agitator avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 24.
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólások
    1.234

    Alapbeállítás

    Élőben biztos hogy sokat javít a read képességen, mert az az egyik legfontosabb, amire támaszkodnod kell, lévén ugye közös lapok nincsenek az asztalon. Hogy a hold'em skill mennyire hasznosítható... fene tudja. Ez érdekes kérdés, gondolkodom rajta, és persze érdekelne hogy a többiek mit gondolnak!
    ReggieHammond: Hogy a f.szba tudtál megadni egy allint 5-3o-val??
    Agitator: Ez a levelling!

    www.agitatorcoaching.com - Another way to (bankroll) die

  9. #29
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.009

    Alapbeállítás

    Idézet zsombee21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igaz-e, hogy ebben a játékban fejleszthető legjobban a read-képesség, ill. mennyire alkalmazható hold'em-ben az itt megszerzett "skill" ?
    van benne valami szerintem mivel itt sokkal többet kell mozogni míg holdemben elég ha csak ülsz és nézed milyen lapokat pakol ki az osztó, drawban meg fölkell venned megnézned, értelmezned majd megint visszateszed az asztalra, ezalatt annyi öntudatlan jelent lehet adni

  10. #30
    Őstag Agitator avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 24.
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólások
    1.234

    Alapbeállítás

    A legjobb mikor valaki sorba teszi a lapokat, és az egyiket kitolja a szélére. Egyet cserél. Vajon húzója van?
    BELGA04 likes this.
    ReggieHammond: Hogy a f.szba tudtál megadni egy allint 5-3o-val??
    Agitator: Ez a levelling!

    www.agitatorcoaching.com - Another way to (bankroll) die

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •