Oldal: 142 / 888 ElsőElső ... 4292132140141142143144152192242642 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.411 - 1.420 (8873) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Holdem Manager

  1. #1411
    Újonc cr4zydiamond avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    HH converterrel sikerült. Átkonvertáltam az aktuális 40K handhistoryt egy külön könyvtárba. Innen már tudta importálni szépen a handeket. A következő dolog amit nem értek, az a HUD használata. Ebből az adatbázisból dolgozna a HUD nem? Megnézi a az asztalokat, és ha lát olyan játékost akiről már elegendő adat van, akkor azokat az adatokat az adatbázisból kirakja a pókerasztalra... Vagy rosszul gondoltam? Az a baj, hogy most olyan mint ha nem is lenne HUD, nem látja az asztalokat sem. Bosson nyomom a HM trial verzióval. Mi lehet a baj?

  2. #1412
    Őstag tentaculata avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    Bivalybasznád
    Hozzászólások
    1.407

    Alapbeállítás

    Idézet cr4zydiamond eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    HH converterrel sikerült. Átkonvertáltam az aktuális 40K handhistoryt egy külön könyvtárba. Innen már tudta importálni szépen a handeket. A következő dolog amit nem értek, az a HUD használata. Ebből az adatbázisból dolgozna a HUD nem? Megnézi a az asztalokat, és ha lát olyan játékost akiről már elegendő adat van, akkor azokat az adatokat az adatbázisból kirakja a pókerasztalra... Vagy rosszul gondoltam? Az a baj, hogy most olyan mint ha nem is lenne HUD, nem látja az asztalokat sem. Bosson nyomom a HM trial verzióval. Mi lehet a baj?
    Holdem Manager

    table manager, - table finder - rakattintasz, athuzod az asztalra piri X-et, - OK

    Holdem Manager Tutotorial & FAQ

  3. #1413
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás etikus?

    Sziasztok!
    Megnéztem a HM oldalát, ahol kínálják és azt találtam, hogy ez a program képes az ellenfél muck-olt lapjait is felfedni.
    Szerintetek ez etikus dolog? Hiszen nem véletlenül nem mutatja meg...
    Élő versenyeken sem lehet megnézni a "muck-olt" lapokat ha jól tudom...


    Kíváncsi vagyok a véleményetekre,

    Üdv

    Ace 501

  4. #1414
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet ace501 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Megnéztem a HM oldalát, ahol kínálják és azt találtam, hogy ez a program képes az ellenfél muck-olt lapjait is felfedni.
    Szerintetek ez etikus dolog? Hiszen nem véletlenül nem mutatja meg...
    Élő versenyeken sem lehet megnézni a "muck-olt" lapokat ha jól tudom...


    Kíváncsi vagyok a véleményetekre,

    Üdv

    Ace 501
    Etikus vagy nem, sokszor rengeteg infóval szolgál...de erre csak azokban a termekben képes a HM, ahol egyébként is látható a muckolt lap a HH-ban...vannak olyan termek ahol nem látszik(pld b2b)
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  5. #1415
    Újonc cr4zydiamond avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Amikor a Table Finderre kattintok a következő hibaüzenetet kapom: "I can not find any unattached hands. Please wait until the manager has imported some" Nem értem, ha a HUD a már meglévő adatbázisból dolgozik, akkor milyen importált handeket nem talál még????

  6. #1416
    Őstag tentaculata avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    Bivalybasznád
    Hozzászólások
    1.407

    Alapbeállítás

    Idézet cr4zydiamond eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amikor a Table Finderre kattintok a következő hibaüzenetet kapom: "I can not find any unattached hands. Please wait until the manager has imported some" Nem értem, ha a HUD a már meglévő adatbázisból dolgozik, akkor milyen importált handeket nem talál még????
    Öregem, ha elolvastad volna a linkelt dolgokat, fognád, hogy miről van szó...

  7. #1417
    Újonc cr4zydiamond avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    LOL, csak egy kérdés volt. Tudom, hogy csak jót akarsz, de nem szeretem ezt a hangnemet. Nem kell azért lekezelni a másikat mert kérdez. Ennyi volt részemről... Téma lezárva... Erről többet nem kommunikálok veled...

  8. #1418
    Őstag tentaculata avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    Bivalybasznád
    Hozzászólások
    1.407

    Alapbeállítás

    Idézet cr4zydiamond eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LOL, csak egy kérdés volt. Tudom, hogy csak jót akarsz, de nem szeretem ezt a hangnemet. Nem kell azért lekezelni a másikat mert kérdez. Ennyi volt részemről... Téma lezárva... Erről többet nem kommunikálok veled...
    Nem volt szándékomban lekezelőnek lenni, és szerintem ez a fogalmazásmód nem volt az. Ha igen, elnézést.

    Csupán bosszantó, hogy segítő szándékkal keresgél az ember itt a topicokban, válaszol, majd egy köszönöm helyett olyan kérdést teszel fel, ami már az 1. linken meg van válaszolva.

    "Automatikus konvertálás:

    C:\Documents and Settings\*****\Local Settings\Application Data\Boss Media\Mermaid Poker\history\1832238(?)\

    Az itteni "history_xxxx.xml" fájlt kell betallózni az "autoconvertel option/location of ... xml" menüpontban. (kb hetente mindig készít egy új fájlt a boss, ezért meg kell majd később változtatnod.)

    !!!Uána!!!, elindítod az asztalt, s a table manager progit kell használni, elég egyértelmű, hogy mit kell csinálni, szerintem rá fogsz jönni."

    GL

  9. #1419
    Újonc cr4zydiamond avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Köszönöm :-)
    Piece

  10. #1420
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 01. 17.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Aki tud kérem segítsen, mert teljesen tanácstalan vagyok.
    Pokerstarson játszom Tourney-ket, és amikor beülök egy asztalhoz a statok mindig 0-ról indulnak, mintha ez lenne az első használat.
    Láttam korábban, hogy másnak is volt ez probléma, de választ nem találtam rá.
    Ha valaki hasonló cipőben jár vagy járt kérem ossza meg velem a megoldást.

    A segitséget előre is köszi.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •