Oldal: 83 / 281 ElsőElső ... 3373818283848593133183 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 821 - 830 (2808) összesen
Like Tree103Likes

Téma: Neteller

  1. #821
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Idézet Szszilard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.
    A sok moneybookers szívás utám úgy döntöttem váltok netellere(igaz nem mintha sok pénzügyi tranzakcióm lenne).
    Olvastam itt a fórumon rólla,de nem sokat haladtam előre.Mivel angol tudásom a nulla alatt van így csak szótár segitségével tudok haladni.Nem tud valaki véletlen egy magyar nyelvü kitöltési útmutatót?Vagy valamit ami magyar nyelven foglalkozik az itteni témával?
    Szerintetek mivel jobb mint a moneybookers?
    MAGAS PÁROKAT HALI
    Szilard, a netellerhez némi angol, ugyanis a bankkártya igénylésekor egy angol ügyintézőnek kell elmondani néhány adatodat. Ugyan lehet magyar ügyintézőt kérni, de nekem is megígérték, hogy az fog hívni és angol hívott.
    less qq more pewpew!

  2. #822
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 02. 06.
    Hely
    Göd
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Az én gondom, hogy lehetséges-e rárakatni a bankkártyánkra a Neteller számlán levő összeget?

    Választ köszi előre is...

  3. #823
    Fáradhatatlan grinder naná hogy avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 11.
    Hely
    Abszurdisztán
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    nem, csak banki utalás vagy az Ő kártyájuk.

    Üdv
    "Nem az a dicsőség, hogy sohasem bukunk el, hanem az, hogy mindannyiszor felállunk!!!"

  4. #824
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Engem múlt héten egyik nap hívtak, de nem tudtam felvenni a tellót. Kaptam egy mailt tőlük, hogy akkor írjam meg milyen időpont jó nekem.
    Megírtam és még kértem magyar tolmácsot is, de azóta sem hívtak. Sőt még egy választ mailt sem kaptam tőlük.

    Beszéljek velük live chaten?

  5. #825
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Idézet zoltanh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem múlt héten egyik nap hívtak, de nem tudtam felvenni a tellót. Kaptam egy mailt tőlük, hogy akkor írjam meg milyen időpont jó nekem.
    Megírtam és még kértem magyar tolmácsot is, de azóta sem hívtak. Sőt még egy választ mailt sem kaptam tőlük.

    Beszéljek velük live chaten?
    Live chat után 20 perccel felhívtak. Érdemes ott odaszólni.
    less qq more pewpew!

  6. #826
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 11. 10.
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    A chat nem elég, mindenképpen hívni fognak, és csak azzal hajlandók beszélni, aki regisztrálva van náluk. Tehát saját tolmács kilőve. Nekik van magyar tolmácsuk, nekem is szükségem volt rá, mert annyira nem tudok angolul, hogy elmagyarázzam, hogy a security question-re nem emléxem, és arra sem, hogy mi a válasz. A tolmács segítségével segítettek annyit, hogy rájöjjek.

    A chaten megmondhatod, hogy mikor hívjanak, és azt is, hogy magyar tolmácsot szeretnél. írásban könnyebb angolul kommunikálni, nekem legalábbis az volt.

  7. #827
    Tag ronInter avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 19.
    Hely
    Nagybánhegyes
    Hozzászólások
    134

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Egy teremben kaptam 3 jegyet, amiket felhasználva nyertem egy kisebb összeget, amit szeretnék kivenni Netellerre, de ahhoz ugyebár befizetés kell Netellerről, az meg nekem most majdhogynem nullán van Szóval, ha vki tudna nekem egy kisebb összeget ($30 - dollár alapú a Netellerem) átküldeni, hogy kivegyem ezt a pénzt, annak nagyon örülnék! Természetesen, amint megérkezik PKR-től a pénz azonnal utalom vissza Gondolkoztam, hogy fizessek-e be bankból, de ez a 2%-os/$1-os transfer fee sokkal barátságosabb, mint a banki utalás költségei, az átváltásokról nem is beszélve. Na, meg gondolom gyorsabb is

    Kérem írjon pm-et, aki tudna segíteni !
    El Fenómeno - Da Phenomenon - Da Best Player Eva

  8. #828
    Őstag Yomb1e avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hely
    Jancsika Jancsikaaa
    Hozzászólások
    1.462

    Alapbeállítás

    Próbáltam extended accountot igényelni Netellernél,amihez ugye kell egy fotó a személyiről és vmi közüzemi számla. Na most az lenne a kérdésem hogy ha nincs a nevemen semmi csak egy bankszámlám van akkor az elég lesz nekik arról egy számlakivonat?

  9. #829
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Idézet Yomb1e eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Próbáltam extended accountot igényelni Netellernél,amihez ugye kell egy fotó a személyiről és vmi közüzemi számla. Na most az lenne a kérdésem hogy ha nincs a nevemen semmi csak egy bankszámlám van akkor az elég lesz nekik arról egy számlakivonat?
    Elég.
    less qq more pewpew!

  10. #830
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 18.
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás Neteller

    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem hozzátok!Utaltam az itthoni számlámról a netelleres számlámra pénzt,kb 2 hete,de még nem ért oda!Nem tudom hogy ezeket a tranzakciokat mondjuk hogy a pokerstarsos számlámra teszek fel pénzt,azt csak akkor tudom megtenni,ha igénylem a prepaid cardot?Vagyis akkor van aktiválva a számlám?Az itteni bank akiktől elutaltam,azok azt mondják hogy a tranzakció végbe bent,tehát elvileg ott kell lennie a pénznek! A netelleres számlámat forint alapura állitottam be,és forintba is küldtem.Lehet ez a gond?A pokerstarson amikor felakarom tölteni a számlám akkor azt írja hogy nincs rajt elégendő összeg,pedig amit küldtem a netelleres számlámra jóvalmeghaladja a pokerstarsos minimum 10 dollárt!De nem engedi!Kérnék valakitől egy kis felvilágosittást,ha ideje engedi!Előre is köszi!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •