Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 23 (23) összesen
  1. #21
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 18.
    Hely
    Tiszavasvári
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    Idézet Pug72 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha már itt tartunk, akkor kezdőként melyik a jobb, SNG-ket nyomni, vagy beülni pl. NL10-es asztalokhoz? Ha a második, miért nem az első? NA és fordítva? Szóval érdekelne, miért....esetleg ti hogy kezdtétek, stb.

    Eddig én nyomtam pár freerollt, inkább kevesebb mint több sikerrel (kemény 0,31$ nyeremény 3 freerollból, meg pár nyeretlen még az elején), illetve nemrég játszottam nagyon kis limiten NL Hold'em 0,02/0,04$-os asztaloknál (ez NL4? ) - a végén már 2-őn párhuzamosan - és ott 4 óra alatt 0,3$ plusszal szálltam ki, elsőre nekem jó érzés volt. De most már NL10-re mennék... Ja, és nem ugráltam az asztalok között, ott ültem végig ugyanannál... Bár tudom, az SSS-t ajánlják kezdeni....nem?

    Szóval sok kérdésem lenne.... Köszi a válaszokat!
    50$ alatt nl10 20bbvel simán mehet, meg micro sngk.
    igen, az nl4.
    nyílván br építéshez a kezdeti szakaszba sss az ideális

  2. #22
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 03. 23.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Idézet technoinside eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    50$ alatt nl10 20bbvel simán mehet, meg micro sngk.
    igen, az nl4.
    nyílván br építéshez a kezdeti szakaszba sss az ideális
    Szerintem alany függő a dolog.

    Lehet SS-t is nyomni, de lehet 1dodos SnG-t is játszani.

    Kinek mi fekszik. Mindegyik más embert kíván, és mindkettő lehet nyereséges.

    Viszont mindegyikhez teljesen más tudás is kell.

    Próbáld ki mindkettőt. SnG-hez elég 50 dodo. az kb 40buy in.

    Viszont SS-hez én többet tartalékolnék, mivel NL10-en az csak 25 buy in. Szerintem 40buy in alatt rizikós.

    Ja és kezdő SnG termnek FTP v. PS a vakstruktúrájuk miatt. Itt a legbarátságosabb.

  3. #23
    Lelkes újonc Pug72 avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Köszi a válaszokat!

    Először NL4-eztem ugye, aztán már másodszor NL10-eztem, kb. mindkétszer 4 órát, több táblán.
    Az elsőnél 1, a végén 2 tábla, és elkövettem azt a hibát, hogy fáradtan játszottam, nem koncentráltam igazán, és csináltam pár baklövést rendesen (utólag okos az ember), és kb. -8$-al zártam, de azért jót játszottam, és termeltem 33 PartyPoint-ot.
    Tegnap is játszottam, itt majdnem pozitívban zártam, de végül is -1,38$ a végeredmény, ja 4 asztalon párhuzamosan, és most sokkal jobban ment, élveztem nagyon, sokszor nyertem egész szépen, voltam több dollárral pozitívban, de pont negatívban kellett kiszállnom. Mindemellett termeltem 3 óra alatt majdnem 50 PP-ot, plussz a Million Dollár Hand-el kaptam 5$-t egy 9-es párért. Szóval a cégeredmény mégis pozitív.

    Most még azt hiszem, próbálkozom NL10-el, és ha tovább csökken a bankrollom lemegyek NL4-re....de remélem talpon maradok ezen a szinten.

    Ja igen, és nem SSS-eztem, hanem beültem egy asztalhoz, és ott nyomattam végig, illetve ha megszűnt, kerestem egy másik asztalt.... Nem nekem való ez az ugrálás. Ehhez már nem vagyok elég fiatal.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •