Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder ouchi avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 12.
    Hely
    JohnFishToday :D
    Hozzászólások
    626

    Alapbeállítás 6-MAX NL25-ön milyen lapokkal érdemes squeezelni

    NL25-ön milyen lapokkal érdemes squeezelni pozíción kívülről és milyenekkel pozícióból?? illetve mekkora legyen a sqz./bet mérete?

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder ouchi avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 12.
    Hely
    JohnFishToday :D
    Hozzászólások
    626

    Alapbeállítás

    Valami szakértői vélemény??

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 06.
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet ouchi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valami szakértői vélemény??
    Ennek nem feltétlenül kellett volna új topicot nyitni, de:
    http://solaine.free.fr/fees6max.pdf

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 04. 22.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    306

    Alapbeállítás

    En nem vagyok szakerto.
    De a tapasztalatom alapjan, kis teten nagyon asztal fuggo lesz a squeeze. Osszesegeben pedig szuken kell alkalmazni.
    Mivel szinte biztos, hogy megadnak. Fokent, ha looze lim a csapat. Ergo csak jo lappal erdemes, baris ha ezt nezzuk csak.
    Viszont ha kevesszer csinalod meg azt is erdemes nezni, c-betre mennyire dobnak, mert 3betelt partiba is van aki megnezi a flopot 3bet callal majd siman eldobja, ha nem tetszik.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 06.
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet csoda eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En nem vagyok szakerto.
    De a tapasztalatom alapjan, kis teten nagyon asztal fuggo lesz a squeeze. Osszesegeben pedig szuken kell alkalmazni.
    Mivel szinte biztos, hogy megadnak. Fokent, ha looze lim a csapat. Ergo csak jo lappal erdemes, baris ha ezt nezzuk csak.
    Viszont ha kevesszer csinalod meg azt is erdemes nezni, c-betre mennyire dobnak, mert 3betelt partiba is van aki megnezi a flopot 3bet callal majd siman eldobja, ha nem tetszik.
    (ez 2010-ben nettó baromság )

  6. #6
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 10.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    78

    Alapbeállítás

    Ellenfél és helyzet függő, de a játékosok nagy része fel se fogja mit akarsz, szóval sztem fölösleges türkközni és a squezee-t eröltetni nl 25-30-on.

  7. #7
    Fanatikus tag JasonCorp avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    350

    Alapbeállítás

    Idézet nando42 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    (ez 2010-ben nettó baromság )
    megnagyobb baromsag a 2010es evet belekeverni a squeezbe.
    Vannak termek ahol vegtelenitett callstation van, vannak mas termek ahol inkabb tobb a weaktight jatekos. De leginkabb asztal fuggo es azon beulul is inkabb a 2 jatekost kell nezni aki ellen csinalod.(neha a mogotted ulot is nezni kell akit nem erdekel mije van o csak megad.)

    Jo squeezelni any2val addig ,amig valaki nem igazitja hozzad a jatekat(amibol nem lesz tul sok), olyan emberek ellen akik 67%ban dobalnak 3betre legalabb.

    Az ilyen loose emberek ellen akik callolnak mindig 3betre tenyleg jobb lapokkal erdemes squeezelni pl AQs+ (AJstalan) TT+( de az is ok amit csoda irt hogy ha sokat callol vki 3betre de cbetre mar sokat dob az is eleg jo).

    A legjobb kombinacio ha az eredeti emelo magas %ban dob 3betre, a mogotte ulo jatekos aki megadott eleg laza callokat csinal.

    és én se vagyok szakerto, de ezt hallottam valakitol aki hallotta valakitol hogy szakertoktol latta hogy igy kell csinalni :P

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    én se vagyok szakértő de a pozíció a legfontosabb az egészben. legalábbis micron. CO - gomb emelést (én segédprogi nélkül játszom) sb callol - BB ből sikeres lehet a sqz de csakis olyan lapokkal, amelyben van vmi minimális postflop lehetőség. Axs-ek sc-k, onegapperek stb stb stb... egyébként meg nyilván prémiumokkal más poziból , más szituban stb stb. utg emelő mp call-t nyilván nem sqzelek le info nélkül AQs-el..... amúgy persze hogy szituáció és ellenfélfüggő az egész, szóval szerintem nem lehet általánosságokban beszélni. csak nekem nyilván akkor sikeresebb, ha poziból emelőt 3betelek, illetve őt callolót sqzelek.. de ami még ennél is jobb, amivel most kísérletezek, és működhet micron is, az a sqzre visszaraise....

    Resqueeze - submitted 02-16-2010 - 13:15 pm - Poker Hand Replays

    ezt tegnap követtem el. és a teória ugyanaz volt természetesen, mint amit fentebb írtam, egyértelműen light squeezenek tűnt a BB emelése..

    na mindegy egyébként nem kell túleröltetni sztem se micron az ilyen moveokat, de read és stat alapján nagyon profitábilis lehet lightan sqzelni.. vagymi

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •