Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (29) összesen
  1. #1
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás P90x edzésprogram

    Úgy néz ki elkezdem ezt az edzésprogramot.2+2-n találtam rá, jót és rosszat is írtak róla, de az biztos hogy hatásos. A lényege, hogy otthon végezhető edzéssel és diétával 90 nap alatt elég jó formába lehet kerülni. Azt írták is, hogy edzőteremben is el lehet ugyanezt vagy még jobbat is érni, de ennek tényleg az a lényege, hogy otthon lehet csinálni.Csak egy húzódzkodó rúd, expander(vagy súlyzók) kellenek hozzá. Esetleg vkinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban?

    P90X® - Fitness, Nutrition, Diet, Weight Loss Official Web site
    P90X - Wikipedia, the free encyclopedia
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  2. #2
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Csinalod ez, Peti?
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  3. #3
    Lelkes újonc Nitron avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 29.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    belenéztem, durva cucc. kitartás
    Ha az ember átlagon felül akar élni, akkor átlagon felül kell teljesítenie.

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hozzászólások
    1.219

    Alapbeállítás

    Ez is csak egy a sok hangzatos edzésprogram közül, a szokásos rövid távú ígérettel.

    Szvsz rendesen kell kajálni, és nem csak kampányszerűen (én azt vallom, hogy a tervszerű és jó kajálásnak a testépítők a legnagyobb mesterei a világon, ha az ember nem is ezt a sportot űzi, akkor is rengeteget lehet tanulni egészséges és megtervezett táplálkozás tekintetében az étrendjükből), mellette pedig rendszeresen sportolni, nem a hangzatos csodamódszerekben bízni.
    (Nem bántásként írtam, ne vegyétek magatokra! Nem azt mondom, hogy nem lehet eredményt elérni ezzel a módszerrel, de ez is csak egy példája annak, ahogy alapigazságokat - vagy rosszabb esetben féligazságokat - akarnak eladni felturbózott külsővel és hangzatos nevekkel.)

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    FUTÁS, kardioedzések a legjobbak. Mellé pedig kerülni a szénhidrátot, legalábbis minimálisat bevinni, éjjel nem kizabálni a hűtőt. Húsból csirke-pulykamell.

    Ja és a cukros üdítőitalok elfelejtése. Legjobb az ásványvíz.

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    Idézet OldRknight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    FUTÁS, kardioedzések a legjobbak. Mellé pedig kerülni a szénhidrátot, legalábbis minimálisat bevinni, éjjel nem kizabálni a hűtőt. Húsból csirke-pulykamell.

    Ja és a cukros üdítőitalok elfelejtése. Legjobb az ásványvíz.
    elnézünk holnap pizzázni? :hm

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    elnézünk holnap pizzázni? :hm
    Micsoda slendrián hozzáállás:_

  8. #8
    Lelkes újonc pokerzoleey avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    91

    Alapbeállítás

    Vika +1

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 06.
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet medgypeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy néz ki elkezdem ezt az edzésprogramot.2+2-n találtam rá, jót és rosszat is írtak róla, de az biztos hogy hatásos. A lényege, hogy otthon végezhető edzéssel és diétával 90 nap alatt elég jó formába lehet kerülni. Azt írták is, hogy edzőteremben is el lehet ugyanezt vagy még jobbat is érni, de ennek tényleg az a lényege, hogy otthon lehet csinálni.Csak egy húzódzkodó rúd, expander(vagy súlyzók) kellenek hozzá. Esetleg vkinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban?

    P90X® - Fitness, Nutrition, Diet, Weight Loss Official Web site
    P90X - Wikipedia, the free encyclopedia

    Legnagyobb gond ezzel a programmal pont az, amit előnyeként emelsz ki, vagyis az, hogy otthon kell csinálni. Ha komolyan gondolod a testedzést, akkor irány egy edzőterem, lehetőleg haverral, vagy személyi edzővel - különben a lelkesedés nagyon gyorsan el fog szállni. (tapasztalat.)
    Egyedül nem fog összejönni, legalábbis a többségnek esélye sincs rá.

  10. #10
    PA addict TheStig avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Helsinki
    Hozzászólások
    2.281

    Alapbeállítás

    Idézet OldRknight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mellé pedig kerülni a szénhidrátot, legalábbis minimálisat bevinni
    ez igy ebben a formában nagyon nem igaz, a többivel akár még egyet is értek.
    először is, ha nem viszel be elég szénhidrátot:
    1) idegbeteg leszel, és pár nap után bezabálsz, az EV(kilok száma) pedig megindul a k.va nagy plusz irányába
    2) az egész tested szénhidráttal müködik(az agy is, nem véletlen mondják, hogy vizsga előtt csokit/cukrot kell tolni, mivel az agynak jót tesz), abból nyeri az energiát, ha nem viszel be eleget, nem fog rendesen müködni, nem tudsz koncentrálni a játékra sem -> nem optimális

    szerintem az optimális, ha kellő mennyiségü, jó minőségü szénhidrátot viszel be (az egyéni anyagcseregyorsaságnak megfelelően), és emellett a zsiros/szemét kaják fogyasztását kerülöd, viszonylag magas fehérjebevitel mellett (persze aki nem gyúr, annak ez annyira nem szempont). nem kell megvonni az édességeket sem teljesen. ha nem este nyomsz be 2 tábla csokit, nem lesz baj. napközben, amikor még lemozgod, nyugodtan mehet valami édesség (persze ha nem diéta közben vagy)
    aki pedig fogyni akar, annak életmódot kell váltani, és nem csodadiátak/edzésterveket erőltetni, mert annak úgyis mindenki tudja mi a vége.
    attól a pár %-tól eltekintve, aki tudja mit csinál, az alacsony szénhidrátos diéta a legnagyobb félrevezetés ami valaha létezett. olyan ez mint az EV. ha kevesebbet eszel, mint amennyit eléget a tested, fogyni fogsz, ha többet hizni. az csak egy módszer, hogy kevés szénhidrátot is viszel be emellé, de ez egy áltagusernek szerintem felesleges. normális, tervezett étrend, heti 3* valami sport és meglesz az eredménye. nem is kell belehalni sem, és idegbeteg sem leszel

    nem bántásból irtam ezeket, nem akarok személyeskedni, sem vitázni senkivel, ez az én privát véleményem, "valamennyi" tapasztalatom van is e téren

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •