Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag Fuvesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    250

    Alapbeállítás Fuvesz leosztásai

    Sziasztok,

    tegnap este bwinen 3,3 DoN. 50/100 vakszint, még 8 résztvevő. Hero is MP, JJ lapok. 1500 zseton
    UTG call
    UTG+1 call 1300 zseton
    Mindkettő 40/0 mutatóval, gyak. any2-vel beszállnak bármilyen poziból.
    Hero emel 500ig,
    többiek dobnak
    UTG dob,
    UTG+1 call

    Ezután T magas szivárvány flop terül.
    UTG+1 bet 200
    Hero rerise all-in
    UTG+1 call mutat: 9To

    Turn: T
    River: indiferens

    Kiestem ugye T szet ellenében.
    Kérdésem: ha már preflop AI-t tolok, akkor talán elengedi a 9T-jét? Vagy máshol rontottam el?

  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    169

    Alapbeállítás

    Hello! Szerintem nem az a cél, hogy egy fish eldobja 9To-ját, hanem az, hogy egy T magas floppon betolja vagy becallalja a JJ all-int és ez szerintem a DON-ra is igaz. Szimpla cooler. GL

  3. #3
    Fanatikus tag Fuvesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    250

    Alapbeállítás

    Idézet tga81 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello! Szerintem nem az a cél, hogy egy fish eldobja 9To-ját, hanem az, hogy egy T magas floppon betolja vagy becallalja a JJ all-int és ez szerintem a DON-ra is igaz. Szimpla cooler. GL
    Jól értem: azt mondod, hogy ilyenkor pont az a cél, hogy bejöjjön minden zsetonjával? Akkor a reraise jó lépés volt.
    Így viszont picit módosítok a kérdésen: az én helyzetemben az 500bet volt a legjobb move?

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    169

    Alapbeállítás

    Vagy-vagy. Döntsd el az elején, hogy milyen linet játszol, ha 500-ig hívsz a verseny ebben a fázisában akkor vagy dobatsz, ami szerintem kár lenne vagy comitálod magad és a megadót, ami egy kicsit talán jobb, de szerintem ez sem az igazi. 15BB-s stacknél egy DON esetében egy mondjuk A magas floppon el kell dobnod az ellen normális hívására, ami nem 200 hanem all-in és onnantól már nem sok esélyed, chiped van kiülni a fizetős helyet.
    Ebben a helyzetben elég a 3BB-s emelés és tolni vagy feladni a flop függvényében. Ne felejtsd, pozícióban vagy! Szerintem

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder Abdul87HU avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 29.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    607

    Alapbeállítás

    Idézet Fuvesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Kiestem ugye T szet ellenében.
    Kérdésem: ha már preflop AI-t tolok, akkor talán elengedi a 9T-jét? Vagy máshol rontottam el?
    jól játszottad meg, mert amikor betetted neked állt a zászló. Ez a cél mindig, hogy nyertes szituban tedd be a stacked. Ez itt sikerült, már a turn is indifferens, hosszú távon nyersz.
    No brain mode = "That's ****ing lucky game!"

  6. #6
    Fanatikus tag Fuvesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    250

    Alapbeállítás

    Idézet tga81 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vagy-vagy. Döntsd el az elején, hogy milyen linet játszol, ha 500-ig hívsz a verseny ebben a fázisában akkor vagy dobatsz, ami szerintem kár lenne vagy comitálod magad és a megadót, ami egy kicsit talán jobb, de szerintem ez sem az igazi. 15BB-s stacknél egy DON esetében egy mondjuk A magas floppon el kell dobnod az ellen normális hívására, ami nem 200 hanem all-in és onnantól már nem sok esélyed, chiped van kiülni a fizetős helyet.
    Ebben a helyzetben elég a 3BB-s emelés és tolni vagy feladni a flop függvényében. Ne felejtsd, pozícióban vagy! Szerintem
    Értem, köszi.

  7. #7
    Fanatikus tag Fuvesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    250

    Alapbeállítás

    Szimpla érdekesség, mert ilyet még nem láttam:

    tegnap este, bwin, 3,3 DoNSnG
    Legelső leosztásban flopon 4 ellenfelem is AIment, volt köztük, aki sorhúzóval
    A késsőbbiekben a maradék majdnem minden leosztásban limpelt, egyetlenegyszer sem emeltek
    A második vakszint végére befejeződött a játék, úgy hogy csak akkor volt módom játékba avatkozni, amikor vak voltam

    Szeretném megtanulni a jövőben felismerni az ilyen asztalokat, és csak ezekhez csatlakozni, nem kicsit lennék nyerő játékos azt hiszem

  8. #8
    Fanatikus tag Fuvesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    250

    Alapbeállítás

    bwin 3,3 don SnG még 8 játékos az asztalnál, 100/200
    Hero 88

    Első pozíciók dobnak
    CO emel 600ig 23/0 mutatóval. 1800as stackkel
    HERO SB reraise all-in 1100ig
    BB call 1020 -> BB call
    CO call, -> mutat JJ
    A vakok shortstack-ek voltak, és a vakszint végénél jártunk, 30mp múlva ez emelkedik.

    A JJ ki is tartott neki a végéig.

    Egyértelműen dobnom kellett volna?

  9. #9
    Fanatikus tag Fuvesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    250

    Alapbeállítás Full veszélyes board

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

    Amikor ezt haveromnak megmutattam, földbe döngölt szerinte nagyon rosszul játszottam meg a full veszély miatt. Az ellenfél amúgy laza volt, kisvakként soha nem próbált lopni, mindig csak kiegészített, és amikor a flop vagy a turn eltalálta, azonnal emelt is. Ez volt a readem róla. Ennek fényében cselekedtem.

    Tényleg ennyire rosszul csináltam?
    Utoljára módosítva: Fuvesz által: 2010. 03. 31. 10:33

  10. #10
    Fanatikus tag Fuvesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    250

    Alapbeállítás

    Akkor ide várom az észrevételeket a DoN topikban meghirdetett játék elemzéses kísérlethez.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •