Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás Eurolinx 50$ 10 perc alatt

    Sziasztok!
    A príma csoporthoz tartozó Eurolinx terem most ünnepli szülinapját, s ezért rendkívűl kedvező first deposit (első befizetés) akciót hirdet a héten. 1 LP pontért kapsz 50 dollart ( gyakorlatilag pár leosztásért). A bonuszt 500 RH lejátszása után veheted ki. az eredetileg befizetett összeget, és az esetleges nyereményt azt bármikor kiveheted. Októberben pedig a játszmák alatt szerzett pontokat még pénzre is válthatod.

    mindemelett ki lehet használni a refer a friendes akciot is, a meghívónak és a meghívottnak is 50 dollár jár 1000 RH után. HA EZ ÉRDEKEL, ÍRJ!

    szerintem nagyon jó lehetőség kezdeti BR-hoz, hisz vagy 50 dollarból kockázat nélkül csinálsz 100-at, vagy pedig az eredeti befizetést kikérve játszol 50 ingyen dollárból.

    a teremben működik MB, visa be- és kifizetés is. (MB-re 1 órán belül visszatették a pénzt)

    Support is 5 percen belül válaszolt az emailre.

    Info itt:

    http://www.eurolinx.com/en/content.a...anniversary_fp

  2. #2
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    A príma csoporthoz tartozó Eurolinx terem most ünnepli szülinapját, s ezért rendkívűl kedvező first deposit (első befizetés) akciót hirdet a héten. 1 LP pontért kapsz 50 dollart ( gyakorlatilag pár leosztásért). A bonuszt 500 RH lejátszása után veheted ki. az eredetileg befizetett összeget, és az esetleges nyereményt azt bármikor kiveheted. Októberben pedig a játszmák alatt szerzett pontokat még pénzre is válthatod.

    mindemelett ki lehet használni a refer a friendes akciot is, a meghívónak és a meghívottnak is 50 dollár jár 1000 RH után. HA EZ ÉRDEKEL, ÍRJ!

    szerintem nagyon jó lehetőség kezdeti BR-hoz, hisz vagy 50 dollarból kockázat nélkül csinálsz 100-at, vagy pedig az eredeti befizetést kikérve játszol 50 ingyen dollárból.

    a teremben működik MB, visa be- és kifizetés is. (MB-re 1 órán belül visszatették a pénzt)

    Support is 5 percen belül válaszolt az emailre.

    Info itt:

    http://www.eurolinx.com/en/content.a...anniversary_fp
    Engem érdekel a dolog!

  3. #3
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Idézet medgypeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem érdekel a dolog!
    Írj egy mailt, a neveddel, s megy a meghívó

  4. #4
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás Szigorítottak

    sajnos még jobban beszígorítottak. A T&C-ben ezt "Before any withdrawal of bonus money can be processed, a minimum of 10 times the deposit in Linxpoints must be accumulated. " erre : "Before any withdrawal of money can be processed, a minimum of 10 times the deposit in Linxpoints must be accumulated. As example: if the bonus is $10 at least 100 Linxpoints must be accumulated before any withdrawal will be processed"

    magyarul, most már nem lehet kivenni a saját befizetést se, csak ha lejátszottad a handeket. Tegnap én még kivettem. Ma már nem lehet.

  5. #5
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sajnos még jobban beszígorítottak. A T&C-ben ezt "Before any withdrawal of bonus money can be processed, a minimum of 10 times the deposit in Linxpoints must be accumulated. " erre : "Before any withdrawal of money can be processed, a minimum of 10 times the deposit in Linxpoints must be accumulated. As example: if the bonus is $10 at least 100 Linxpoints must be accumulated before any withdrawal will be processed"

    magyarul, most már nem lehet kivenni a saját befizetést se, csak ha lejátszottad a handeket. Tegnap én még kivettem. Ma már nem lehet.
    Milyen gyorsan gyűlnek ezek a lynxpontok?Tudnál küldeni új meghívót jó névvel?Köszi

  6. #6
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Itt van a pontrendszer:

    http://www.eurolinx.com/en/content.asp?section=lprules

    meghívót is küldtem.

  7. #7
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    NL10-en 1400 lejatszott hand alatt 230 pontom van.
    Csak viszonyításképpen mondom.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •