Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
  1. #1
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás PLO 10 HU River kérdés

    A L ne zavarjon meg senkit, iPoker fontos asztal volt.

    Előtörténet:
    A limithez képest egész jó játkosnak tűnik, gondlokozni próbál, bár néha nem sikerül. Agresszív. A session elején kistackelődött egy alsó sorral. Preflop vagy emel, vagy dob, nagyon gyakori a cbet, turnön tipikusan check, ha csak cbet volt. Eddig egyszer emelt vissza preflop, az kénytelen voltam dobni a floppon.


    Stacks:
    SB illese (L6.06)
    BB dave8228 (L 5)


    Pre-Flop: (L0.03, 2 players)
    illese raises to L0.05, dave8228 raises to L0.16, illese calls L0.12
    Flop: : (L0.30, 2 players)
    dave8228 checks, illese checks
    Turn: (L0.30, 2 players)
    dave8228 bets L0.36, illese calls L0.36
    River: (L1.02, 2 players)
    dave8228 bets L 1.08
    ?????

    Számomra a river leginkább a kérdés, de többi utcában sem vagyok biztos.
    Preflop nem akartam 4betet, mert minek feldobósat játszani, ha van pozícióm.
    Flopnál azt gondoltam, hogy 8 nincs nála, de nem akartam egy c/r-be futni.
    Turn: Itt azt gondoltam, hogy ez tulképpen nem sokat rontott. Ha nyolcas van nálla, mind1 de csökkenti az 55 valószínűségét, puszta 5-el a kézben meg csak nem emel vissza preflop. Talán kicsit optimista, de pozícióm még mindíg van.
    River: Na itt a baj. A fold mellett szól, hogy két potnyi emelést láttunk, és nincs kutyafül sem a kezünkben. A call mellett viszont az alábbiak:
    1) Mi lehet nála amit ennyire eltalált? Agresszív malacka, 55,88 simán megemeli a floppon. Sor+Flushdraw szintén emelné. Puszta sordraw akár lehetne, de annál értelmesebbnek tűnt, hogy azt ennyire tolja. Slowplay floppolt póker? Azt kifizetem.
    2) Talán még fontosabb. Mire tehet engem, amivel potot megadok? Ha drawn voltam, akkor ezt ki nem fizetem. Egy 8-at vagy 5-öt biztos megemelek.

    BTW. A Weaktight handeket hogyan kell beilleszteni. Eddig copy paste jó volt, most egyik formátum se stimmel.

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder arcsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 27.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    814

    Alapbeállítás

    Nem nagyon latom at a party-t... Most ez Plo2, nem? preflop ugye a vakokkal 3cent van bent, abbol gondolom. Es akkor 250bb deep?

    Preflop ok a 3betcall, en flopon meghivom ezt ip. Ha ilyen passzivan jatszom, akkor riveren dobom, csak es kizarolag a bloffot vered

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Ja 250 deep, és átszámoltam dollárra. Az iPokeren vannak ilyen fura asztalok.
    Pont ez volt az én bajom is, hogy csak a bluffot verjuk, de ennek eléggé bluff szaga van.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder arcsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 27.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    814

    Alapbeállítás

    Bloff is lesz ez sokszor, megsem hinnem h jo a megadas.

    Bar ha hosszutavra tervezel vele(gyk toljatok meg jodarabig...), akkor lehet megeri, az info miatt. Ebbol a party-bol rengeteg minden kiderulne, mivel 3betelt oop, mivel hagyta el a cb-t, majd turn+riv betpot... Raadasul deepek vagytok, ha tudom, h nem lep ki utana, megadnam Aztan indulhat az igazi poki!

  5. #5
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Preflop ok
    Floppon nem értem a check behindot
    Turnon a flop checckel nem értem a callt
    River fold

  6. #6
    Sai
    Sai nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Sai avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 28.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    794

    Alapbeállítás

    Flopon én is emelnék, ha c/r-be futsz és dobod, akkor is a legolcsóbban úsztad meg a történetet.
    Turn callt én se látom miért jó, ugyanis a (turn call) - (river fold if unimproved) line biztos -EV (ritkán fejlődsz + ha flush esik is verhet), a turncall - rivercall line meg csak a blöfföt veri, ami szintén -EV-nek tűnik...
    Ha már igy alakult riveren megadnék, és megnézném mivel játszik ilyen furcsán 88-at el tudnék képzelni nála, amivel hirtelen nem tudja micsináljon

    Nálam yo a weaktight (\me FTR formátumot copy/paste)

  7. #7
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Kösz a hozzászólásokat. A végén arcsennel gondolkoztam, aka több mint 20% az esély buffre+megnézem mivel játszotta. Totál bluffon volt 2337 szerűséggel

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •