Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
  1. #1
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás nl50 KK flop donk...

    Hand Information
    , 0.5 BB (6 handed).
    Hand History converter courtesy of Hand History Converter - Poker Hand Replays

    Table Information
    Seat: 1 Hero ($47.5)
    Seat: 2 cakeseat2 ($154.46) Dealer
    Seat: 3 cakeseat3 ($49.95) Small Blind
    Seat: 8 cakeseat8 ($23.11) Big Blind
    Seat: 9 cakeseat9 ($107.68)
    Seat: 10 cakeseat10 ($8.13)
    Dealt to Hero
    **

    Preflop (Pot:0.75)
    cakeseat9****FOLD
    cakeseat10****CALL $0.5
    Hero****RAISE $2.25
    cakeseat2****FOLD
    cakeseat3****CALL $2
    cakeseat8****FOLD
    cakeseat10****FOLD

    Flop(Pot: $5.5)
    ***

    cakeseat3****BET $5

    HŐS???


    Floppon eléggé leblokkoltam... flopsor, set, 2pár is verhet... nincs flushdraw.. ezért kicsit összezavarodtam mit kéne csinálni....


    Az utóbbi pár hadnemhez senki nem szólt hozzá.... ennél érdekesebb leosztá nem tudok berakni már...


    enemyről infó: nem tudom pontosan ki volt, de úgy rémlik az az arc akit végül donkregnek jelültem meg... nem tudom pontosan miért már...

    semmi stat... cake hálózat


    kösz
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

  2. #2
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Ekkorát nem szoktak donkolni settel/sorral, bár cake-n nem játszom, simán lehet tpgk, pár+sd, de akár totál air is. Read nélkül biztos emelnék és turnön újraértékelném, ha visszaemel akkor is (de ahogy magamat ismerem rátolnám sztem).
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder panamaa avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Hely
    Oroszlány
    Hozzászólások
    595

    Alapbeállítás

    Én tuti rátolnám most, nem várnék még egy utcát. Gondolkodjon Ő a következő lépésen.
    Semmi bajom az önkielégítéssel, ez szex valakivel, akit szeretek.

  4. #4
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    én lehet csak callolnám és blank turnon ráborítanám. (7,9,4 nem tettszene leginkább)
    asszem eldobni semmilyen úton-módon nem tudnám
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

  5. #5
    Fanatikus tag spiderbond avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 15.
    Hely
    Budepest
    Hozzászólások
    475

    Alapbeállítás

    én visszaemelnék

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 10.
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    helo
    Ezzel h varnal egy turn.t es ha szinpatikus akkor bepakolnad a stacket , nekem errol az a megfigyelesem h akkor mar csak szinte olyan lap fog megadni ami ellen nagyon hatul vagyunk , ezt floppon bepakolnam, + meg az is nyomos indok h limpelt szoval szinte biztos h hal

  7. #7
    Őstag Tori18 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.049

    Alapbeállítás

    érdekes hand, ezért lenne jó a hud. mind1. Limp call ált pp. Legalábbis szerintem. 2 bet/call nekem annyira nem tetszik. Itt amit verünk az egy 7,8 7,7. Nem tenném be most. Call és turnon újra értékelünk.
    A játék az nem játék...

  8. #8
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    Flop(Pot: $5.5)
    ***

    cakeseat3****BET $5
    Hero****CALL $5

    Turn(Pot: $15.5)
    ****

    cakeseat3****BET $13




    a limper dobott... a vakból adták meg a hívást
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

  9. #9
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Cake-en ez sosem lesz set (100k hand alatt 1 embert találtam eddig aki potot donkol vele), én call és blank turn esetén pusht javasoltam plasztiknak. Coldcallozni még akkor is tudunk, ha netán vmi csúfság jön, ip vagyunk, riveren ízi fold lehet, ha nem hagyja abba.
    Most bepakolva viszont az aireket, gyenge 8asokat dobatjuk (78-at nem), set-két pár agyonver. Mivel ez set és ezen okból kifolyólag két pár sem nagyon lehet (nem így játszanak vele, beáll crai-ra), marad a bluff, 8x és eltévedt over. Azokat meg hagyom betelni most, nem ijeszteném el egy comitted raise-el (ezzel nagyon polarizáljuk a range-ünket, bár ezt valszeg úgyse fogja fel .
    Utoljára módosítva: Zehy által: 2010. 03. 06. 11:12
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    iPoker network
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Idézet Zehy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Cake-en ez sosem lesz set (100k hand alatt 1 embert találtam eddig aki potot donkol vele), én call és blank turn esetén pusht javasoltam plasztiknak. Coldcallozni még akkor is tudunk, ha netán vmi csúfság jön, ip vagyunk, riveren ízi fold lehet, ha nem hagyja abba.
    Most bepakolva viszont az aireket, gyenge 8asokat dobatjuk (78-at nem), set-két pár agyonver. Mivel ez set és ezen okból kifolyólag két pár sem nagyon lehet (nem így játszanak vele, beáll crai-ra), marad a bluff, 8x és eltévedt over. Azokat meg hagyom betelni most, nem ijeszteném el egy comitted raise-el (ezzel nagyon polarizáljuk a range-ünket, bár ezt valszeg úgyse fogja fel .
    +1...én is így játszanám
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •