Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder Terrorka avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    559

    Alapbeállítás nl200 deep QQ vakharc

    $1/$2 No Limit Holdem
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG MYCOMEBACK ($100)
    UTG+1 LUVTTS ($453.65)
    CO BILLIE_JOE19 ($381.65)
    BTN Hero ($342.05)
    SB CHADPOKRTAAS ($169.65) 79/14
    BB LOOSEGOOSE11 ($385.70) 32/24 sqz:15 3bet bb vs steal 19% flopcb:92% turncb:69% 887 hand

    Pre-Flop: ($3, 6 players) Hero is BTN
    3 folds, Hero raises to $6, CHADPOKRTAAS calls $5, LOOSEGOOSE11 raises to $25, Hero calls $19, CHADPOKRTAAS folds

    Flop: ($56, 2 players)
    LOOSEGOOSE11 bets $44, Hero calls $44

    Turn: ($144, 2 players)
    LOOSEGOOSE11 bets $112, Hero folds

    LOOSEGOOSE11 elég aggro vakbol, a sqz teljesen standard ilyen szituba, mint az is hogy ha 100BB -vel ülnék akkor 4bet ai/call. ki hogy jáccaná ezt preflop, floppon, esetleg turnön callozna e vki.

  2. #2
    Őstag tentaculata avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    Bivalybasznád
    Hozzászólások
    1.407

    Alapbeállítás

    Ilyen ellen szerintem 100 deepen jobb a call, mint a 4bet, attól függően, hogy Téged milyennek lát.

    Deepen viszont inkább 4Betelném. Ha ollé megy sima call, de valószínűleg fogunk flopot nézni, és könnyebb lesz betenni, mintha csak 3bet pot lenne.
    Fagyöngyös fekete fenyőkkel fedett, folyónál fekvő ferde, félig füves futballpályán falatnyi, fügét falatozó fakó, foltos fürjeket futtatni fagyos februárban fertályóráig, fantasztikus feeling, félőrült, fázós, fehér finn fiúknak.

  3. #3
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Idézet tentaculata eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyen ellen szerintem 100 deepen jobb a call, mint a 4bet, attól függően, hogy Téged milyennek lát.

    Deepen viszont inkább 4Betelném. Ha ollé megy sima call, de valószínűleg fogunk flopot nézni, és könnyebb lesz betenni, mintha csak 3bet pot lenne.
    plusz1
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    iPoker network
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Idézet tentaculata eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyen ellen szerintem 100 deepen jobb a call, mint a 4bet, attól függően, hogy Téged milyennek lát.

    Deepen viszont inkább 4Betelném. Ha ollé megy sima call, de valószínűleg fogunk flopot nézni, és könnyebb lesz betenni, mintha csak 3bet pot lenne.
    Én ezzel valahogy nem tudok egyetérteni. Én pont fordítva csinálnám.

    Szerintem jó így ez a megjátszás.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder Terrorka avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    559

    Alapbeállítás

    engem az ellenfél 23/18 -nak lát stl:35 foldto3bet:52 4bet:17

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 27.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    499

    Alapbeállítás

    ez ellen az ellenfel ellen mindig 4 betelnek(/call obv.) 200 BB deepen is, ha nem tettem, akkor meg - indukalosan kicsit - emelnek a flopon.

    a turnig tehat szerintem ketszer is jelentosen el lett rontva a parti, de ott mar nem tehetsz mast, mint, hogy dobod, mert ez mar nagyon ritkan bloff

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    szerintem nincs ezzel baj. megkockáztatom, hogy turnon is lehetne callolni és riveren dobni

    a statjaiból mit vonunk le: szeret sqzelni és barrelezni. akkor azt akarjuk tehát, hogy ezt tegye. azzal, hogy 4beteljük vagy raiseljük megkönnyítjük a játékát és 200bb-ben az esetek döntő többségében nem tolja be valuehand nélkül.

    egyetértek, hogy a 4bet/flop raise megkönnyíti a játékot, de ilyen ellenfél ellen a passzív játék szerintem megfelelőbb.
    Utoljára módosítva: V.Peti által: 2010. 03. 09. 16:39

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder gorcsy avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    ittott
    Hozzászólások
    800

    Alapbeállítás

    Idézet V.Peti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem nincs ezzel baj. megkockáztatom, hogy turnon is lehetne callolni és riveren dobni.
    Én se nagyon dobnék neki turnon

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 27.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    499

    Alapbeállítás

    kicsit gondolkodtam meg ezen, es a "jelentosen el lett rontva" valoban tul eros; van racio abban a jatekban amit hero valasztott, de azt azert fenntartom, hogy jobb lett volna a preflop 4 bet es a flop raise is. kulonosen, hogy A a turn .

    csak azert meg mert szeret barrelezni nem callolhatjuk le mindig mindennel,a turn call szerintem hatarozottan -EV

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    turn call után 1:4 - 1:5 oddsal dobtok riveren?

    preflop callt nem bánom, de flopon raise-elnék 110-ig, jó széles valuerange-el tudja betolni és jobbak vagyunk. kb ugyanazokkal a lapokkal fog barrelezni is, szóval annyira nem lényeg snowplayelni postflop.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •