Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag eduard avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 14.
    Hely
    h
    Hozzászólások
    213

    Alapbeállítás NL100 kérdéses handek 20100318

    én 28/24, 3bet 8-9, agg 3,5

    1. QQ vs minraise majd min4bet ellen pf... kell-e 5bet? turn betet adni kell-e? ellenfél 46/20-as fish, agg: 2,4
    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

    2. KJ dry boardon. hányat kell barrellezni? ellenfél ugyanaz mint előbb
    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

    3. 76s ip. standard cbet, kell a second barrel? river call jó, ugye? ellenfél 46/0 fish, agg: 0 és 1 között
    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

    4. KQo, kicsit kicsi a 3bet, ellenfél 4db 3betből még egyre sem dobott. kell a cb? esetleg turnon? ellenfél 19/17-es de ha partiban van nem szeret dobni. agg 3,6
    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

    Várom a hozzászólásokat!

  2. #2
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Fish ellen nem eri meg lap nelkul barrellezgetni, azon aboardon nem adsz elo semmit, ha meg teszem azt overparod lenne, azt hivnad riveren is. Bar akik riveren ilyen aggresszivak, van, hogy erdemes elcheckelni, s autobetpoton van, mint a pelda mutatja.

    A 4.nel sztem kotelezo a cbet, akar turnön is. bár ebben mar nem vagyok biztos, ellenfelfuggo is.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  3. #3
    Fanatikus tag JasonCorp avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    350

    Alapbeállítás

    az 1.nel riveren nem tudnam elengedni ennyiert
    2.nal szerintem turn c/f ,ha jonnenek a scare cardok turnon akkor betelnek ha riveren is.
    3. 46/0 fish, agg: 0 és 1 között, ha az ilyen donkol riveren az super snap fold mert semmi jot nem jelent az nekunk.(sokszor bottom ket parral is csak check callolnak.
    4. vagy flop cbet turn check river check, vagy flop check, check behindra turn bet river bet.

  4. #4
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    1. ilyen minbetekre én nagyobbat szoktam 3-betelni 9-10ig.
    Postflop én is így játszanám

    2. Fold to CB stattól függően már lehet nem is C-betelnék, de turnön szvsz felesleges a barrel fish ellen, river nagyon nem jó egy újabb barrelre, szóval ha már addig jutottál mindenképp check.

    3. riveren sokkal szívesebben callolnék ha betpotolna, ez így nagyon value szagú

    4. ha már 3-betelted akkor szvsz A magas floppon C-bet, és turn barrel, a calling range nagy részét el tudod dobatni 2 barrellel.
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  5. #5
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    1. turn is check/fold szerintem, KK-t fizeted csak ki vele, ami check behindol riveren, Ax-ről nem is beszélve. Kb. AA-ra tenném amúgy ezzel a játékkal
    2. ellene turnön már nem betelnék, ha megadott flopon, erre a turnre is fog. Nem jó barrell spot ellene szerintem. Egy cbetet megért, hogy ha esik K vagy J, még két utcán tudj fizettetni nagyobbat (+ kis fold eq)
    3. Axx és Kxx flopokat szabad a legkevésbé barrelezni, turn check behind jó, sd képes lapod is lett, menni kell mutatásba. River betre el lehet dobni talán, busted drawal nagyobbat betelne szerintem, sok nagyobb pár blocking-betelhetett, amit kifizetsz.
    4. flop cbet! lyuksor + hatalmas FE.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •