Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
  1. #1
    Lelkes újonc henger avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 01.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás PLO20 eros draw-val oop.

    Entraction $20.00 Pot Limit Omaha Hi - 5 players - View hand 605868
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (SB): $36.59
    BB: $12.01
    UTG: $62.61
    CO: $20.00
    BTN: $19.84

    Pre Flop: ($0.30) Hero is SB with T K A T
    1 fold, CO raises to $0.70, BTN calls $0.70, Hero calls $0.60, 1 fold

    Flop: ($2.30) 6 Q J (3 players)
    Hero checks, CO bets $2.30, BTN folds, Hero calls $2.30

    Turn: ($6.90) 4 (2 players)
    Hero?

    Az ellenfelünk egy reg. 6.2k handem van róla 38/24/9-et játszik 41% Cbetel és 3/2/4 a flop/turn/river AF. Utóbbi időben elég lazán emelget hátulról, de flopon mulitway potban már csak a jobb lapjait cbeteli ezeket viszont turnön is gyakran továbbhívja.

    A kérdésem igazából a turn-river játék lenne oop. Jó a turn bet / call allin vagy jobb a CR? Ha turnön betelünk és csak adja akkor nekünk nem kedvező rivereken bet / fold vagy simán feladjuk?

  2. #2
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    bet flop, bet turn, bet river

    Ha flopon RR-t kapsz easy fold.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  3. #3
    Sai
    Sai nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Sai avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 28.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    794

    Alapbeállítás

    Nálam ez flopon c/r, jó a relatív pozíció, és szinte csak set-ek maradhatnak + gyengébb wrapok, van FE bőven.

    Turn:
    c/r-t nem tartom jónak, mert biztosan előnyben van, és ezzel a turnnel nem tudom mit reprezentálnál, hogy bármit eldobjon, amivel emel.

    b/c egy lehetőség, néhány jobb lapot el tudsz dobatni + mindent, amivel blöffölne, de bajban lehetsz ha csak megad és nem jön outod (ha meg visszaemel, akkor biztos előnyben van)

    c/c is simán jó, az odds megvan hozzá, sztem én ezt játszanám, mert kicsi a szórása + riveren még meg is adhat ha esik valami (backdoor flush-t nem feltétlen hiszi el)

    Omaha Hi Simulation
    600,000 trials (Randomized)
    board: 6hQcJd4d
    Hand Pot equity Wins Ties
    AdKdThTs 41.73% 248,907 2,997
    Q*** 58.27% 348,096 2,997

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Nem tudom, hogy akkora monstered van-e a turnon, hogy be kell pakolni. Van 10 tuti out a sorra, 9 flushout, de abból azért 2-re ami párosít nem vennék mérget. Szóval a c/r ai az alig +EV, viszont növeli a volatilitást.
    Ha már így alakult, akkor én c/c a turnon, ha leesik a sor, akkor 3/4-1 pot körül a riveren, ezen a limiten nem biztos, hogy be tudja dobni a drilljét. Ha a flush esik le az nem annyira jó, mert max egy Q lehet nála, azzal meg nem hiszem megadna egy potot.
    Most láttam, csak, hogy Sai+1 tulképpen

  5. #5
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    szerintem c/r flop itt a lehető legrosszabb..a calling range ellen giga hátul vagyunk.
    c/call-al kiterítjük a lapjainkat a boardra lényegében,

    nálam b/f>c/f>c/c>>>>>>>c/r
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  6. #6
    Sai
    Sai nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Sai avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 28.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    794

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem c/r flop itt a lehető legrosszabb..a calling range ellen giga hátul vagyunk.
    c/call-al kiterítjük a lapjainkat a boardra lényegében,

    nálam b/f>c/f>c/c>>>>>>>c/r
    Sztem flopon nem lehetünk gigahátul a range-e ellen, csak az AKQT tipusu lapok ellen vagyunk rosszak, egyébként 40% körül vagyunk (pl QQ ellen), b/f és c/f nálam mint lehetőség sem él emiatt, teljesen dobhatatlan + csak azért mert cbetel azért elégsokszor nincsen meg a lapja az allinhez.

    HU-ban valszinűleg én is inkább betelnék (b/ai) flopon, de két ellenfélbe elölröl beledonkolni kicsit meredeknek tűnik. Inkább tolom be light-an 1 ellenfélbe, mint emelek rá 2-re

  7. #7
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet Sai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sztem flopon nem lehetünk gigahátul a range-e ellen, csak az AKQT tipusu lapok ellen vagyunk rosszak, egyébként 40% körül vagyunk (pl QQ ellen), b/f és c/f nálam mint lehetőség sem él emiatt, teljesen dobhatatlan + csak azért mert cbetel azért elégsokszor nincsen meg a lapja az allinhez.

    HU-ban valszinűleg én is inkább betelnék (b/ai) flopon, de két ellenfélbe elölröl beledonkolni kicsit meredeknek tűnik. Inkább tolom be light-an 1 ellenfélbe, mint emelek rá 2-re
    Most nem tudom megnézni, de set ellen biztos nincs 40%unk,

    Ha donkbetelsz, KK, AA lehet hogy jön 1 utcát, de kettőt- hármat már nem. Ezért olcsóbb, és kb ugyanannyi FE-d van.
    Ha meg rádemel, akkor flopon easy fold szerintem. Egyszerűen -EV, ***** sok lapod lehet blokkolva.
    Nem tudom, nekem jobban tetszik a b/f mint a c/r
    Szerintem, Flop b/f, turn b/c.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •