Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (33) összesen
  1. #1
    Lelkes újonc Nokiadoboz:O avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás Érdekes handek a 180 fős Sit and Go barangolásaim során

    A nép akarátából ide költöztem.

    Első itteni hand:

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

    Mindig bajban vagyok ezeknél a leosztásoknál. Mert egyrészt nálam van a 2. legerősebb kéz, de az SS mellett kaptam egy nagy stacktől is megadást és a király pár nagyon slérülékeny tud lenni. Szinte pánikszerűen akkorát emeltem h meg ne adja. Vagy jobb ha hagyom egy kicsivel kisebb emeléssel bejönni és ott a flopon megint erőset hívni? Mi éri meg jobban hosszútávon? Inkább nyerjek biztosat mint kockáztassam a versenyemet? Én utólag kicsit sokallom a 2400-as visszahívást.

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

    Sztem nagyon korrekt visszaemelést kapott, amit tartott és beleölte a stack-je felét majd dobott a flopon. Én ekkora emelést AK-al sem adok meg. Vagy all-in vagy fold.

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

    Sokan ezen a flopon talán csekkelnék a turn-t, de szerintem valami Q10 vagy 109 lehetett nála. A K turn nem ijesztett meg ezért, a river meg csak bebiztosított. Persze ha kapok valami szép kövér visszaemelést elgondolkodom, hogy missed draw vagy slowplayed szett, de az AJ-nek is simán esélyt adok, amit verek


    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

    Hát nem tudom. Nagyon dühös vagyok magamra meg nem is. Emeltem ő meg csak megadta.. Ugye csak ketten voltunk a partiban és ő volt UTG és limpelt és mivel minden nagy kezet erősen játszott meg, a nagy pár esélye eléggé kicsi volt. Jött a flop, amit elcsekkeltem h lássam mire megy. A turnön megadtam a 2000-es hívását. Talán hiba volt, de úgy éreztem jobb vagyok. Ő nűála simán lehetett A-10 és ő is hihette azt h tuti nincs dáma nálam, akkor meg a 10-es pár elég lehet. A harmadik dáma miatt meg value betteltem, mert nem adtam esélyt a 4. dámának és tudtam, hogy még egy 10-es párt is verek. Allin hívott és adnom kellett már. Na nagyon kiváncsi vagyok h mit mondtok mert laza 56BB-m volt...
    Utoljára módosítva: Nokiadoboz:O által: 2010. 04. 01. 12:33

  2. #2
    Lelkes újonc Nokiadoboz:O avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás Pihi

    Na ez most kicsit betett nekem, mert 24-en voltunk csak már. Kis szobabiciklizés következik

  3. #3
    Lelkes újonc Nokiadoboz:O avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás Na a grind folytatódik

    Jót tett ez a kis biciklizés.Már be is reggeltem a következő 180 fős versenyre. Remélem nem jön még egy ilyen coooler.

  4. #4
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Idézet Nokiadoboz:O eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

    Hát nem tudom. Nagyon dühös vagyok magamra meg nem is. Emeltem ő meg csak megadta.. Ugye csak ketten voltunk a partiban és ő volt UTG és limpelt és mivel minden nagy kezet erősen játszott meg, a nagy pár esélye eléggé kicsi volt. Jött a flop, amit elcsekkeltem h lássam mire megy. A turnön megadtam a 2000-es hívását. Talán hiba volt, de úgy éreztem jobb vagyok. Ő nűála simán lehetett A-10 és ő is hihette azt h tuti nincs dáma nálam, akkor meg a 10-es pár elég lehet. A harmadik dáma miatt meg value betteltem, mert nem adtam esélyt a 4. dámának és tudtam, hogy még egy 10-es párt is verek. Allin hívott és adnom kellett már. Na nagyon kiváncsi vagyok h mit mondtok mert laza 56BB-m volt...
    Csak a legutolsóhoz szólnék hozzá. Az első hiba a preflop emelésed mértéke volt. A JJ nem akkora indulóhand, hogy mindenképpen bent szeretnéd tartani az ellenfelet, főleg nem oop! Ezért itt a 3x emelés mindenképpen kicsi volt. Ha valaki már belimpelt, akkor egyébként is minimum 4x emelünk, mert különben túl jó odds-ot kap, és jönni fog. Ebben a konkrét esetben ez különösen igaz, mert már ante is volt. Az emelésed után 500-at kellett csak megadnia, hogy esélye legyen elnyerni egy 1950-es potot. Ez 25,6%, ami mellett jogosan tarthatná az emelésed akár 72off lapokkal is. Főleg, hogy pozíciója lesz rajtad.
    A postflop játékod többé-kevésbé jó a riverig. Ott viszont megint komoly hibát vétettél. Egyszerűen check-elned kellett volna, majd adni a nyitását. Ha beledonkolsz, azt esetleg egy tízes pár adhatja, vagy egy eltévedt flush, egy nálad erősebb hand viszont úgyis rád fogja tolni (mint ahogy az meg is történt), ha meg nincs semmije, akkor megint nem kapsz value-t, mert bedobja. Ilyenkor azért is jobb kivárni nyitás helyett oop, mert azzal esetleg egy blöfföt válthatsz ki egy nálad gyengébb kézből, amit persze megadsz; egy nálad erősebb kéz ellen pedig olcsóbban megúszod a dolgot, és így valószínűleg nem is estél volna ki.
    Gl!

  5. #5
    Lelkes újonc Nokiadoboz:O avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás -

    Nagyon köszi a kommentet. Nagyon hasznos dolgokat vettem ki belőle és így utólag belegondolva tényleg így kellett volna eljárnom. Igazából hozzáragadt a kezemhez a JJ sztem,.

  6. #6
    Lelkes újonc Nokiadoboz:O avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás 18. hely és más semmi

    18. helyig bírtam majd reriase all-int toltam egy nagyon laza korai emelőre 99-cel, azonban balszerencsémre mögöttem ott figyelt a QQ. Na de legalább ITM.

  7. #7
    Lelkes újonc Nokiadoboz:O avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás Kockázat nélkül nincs haszon:)


  8. #8
    Lelkes újonc Nokiadoboz:O avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Triccianus ez neked! Követtem a tanácsodat
    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

  9. #9
    Lelkes újonc Nokiadoboz:O avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás Fontos pot a döntő asztalon

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

    Bár a versenyemet kockáztattam a turn all-innel de 100% voltam benne h elöl vagyok és igazolt is a dobása.

  10. #10
    Lelkes újonc Nokiadoboz:O avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    80

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •