Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
  1. #1
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás NL10 SH, TT overpár fish ellen

    Ellenfél 37 hand alapján 58/8, fold to steal: 33

    Preflop a kis 3bet miatt még megvolt az odds-om a set-re. Postflop meg nem tudtam IP elengedni az overpárt, pedig konzistensen 3 utcán keresztül hívott (tiszta CS vagyok). Jó-e így, vagy turn-ön már dobni kellett volna, mert többnyire hátul leszek?

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    iPoker network
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Szerintem ez a kevés olyan esetek egyike ahol meglehet nézni, hogy "hol állok a partyban". Vagyis nem is megnézni hol állunk, hanem inkább védeni a lapunkat. Én lehet visszaemelnék a floppon. Bármelyik broadway kártyával lejavulhat, vagy csak egy további betel tudja azt repzezentálni amire dobni kell.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  3. #3
    Tag Cseguevara avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    103

    Alapbeállítás

    Idézet kocka21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ellenfél 37 hand alapján 58/8, fold to steal: 33

    Preflop a kis 3bet miatt még megvolt az odds-om a set-re. Postflop meg nem tudtam IP elengedni az overpárt, pedig konzistensen 3 utcán keresztül hívott (tiszta CS vagyok). Jó-e így, vagy turn-ön már dobni kellett volna, mert többnyire hátul leszek?

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)
    Én hasonlóképpen cselekedtem egy TT-vel tegnap egy giga fish ellen,kb. 90/70 volt csak az akkor épp JJ-t mutatott. Annyira nincs range-ük, hogy az borasztó. Szerintem jó call.

  4. #4
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    mit csinálunk ha teljes a stack és normálisakat betel?? (pf is!) akkor ott fold ha nincs set, vagy ráemelünk a cbetre hogy megtudjuk van-e nála magasabb pár??

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •