Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (40) összesen
  1. #1
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás plastikman0 stakert és/vagy hitelezőt keres! (nagyon komoly)

    Hello,

    elképzelhető, hogy ki akarok menni Thaiföldre pókerezni és lakni. Ezt most a családi dolgok fogják meghatározni. 50-50 hogy menni akarok vagy nem. Van kint kontakt, szóval nem is a vakvilágba mennék.


    Jelenleg cash outoltam egy elég komoly összeget... ~ 2700 eurót és maradt egy gyenge nl100roll.

    Vagyis maradt volna ha nem kapott volna el a valaha volt legnagyobb downswing amiről el is httem hogy létezik. 18-20 BI-t buktam 2 nap alatt. Erről majd írok máskor. Szóval maradt egy beton nl50es rollom.


    Keresek egy személyt aki belém fektetne. Utazási költség, elhelyzkedéshez pénz... kis roll növelés esetleg és stb. De ez úgyis megbeszélésre kerül ha van ilyen arc.


    Sokan ismernek legalább névről. De azért leírom röviden:

    Kicsivel több mint 1 éve ismerkedtem meg a pókerral. többször végeztem befizeést a bwinre 2-3 ezer forintokat. Egyszer egy freerollból nyertem $8-t és abból nyertem $170-t nl10en amit végül bebuktam, de ebből eljátszogattam online CG-t egy idejeig.

    A tényleges CG grind 2009 júliusába kezdődött. Ami előtt nyertem $197-t egy PS-es $1 MTT-n 3/26xx.

    Ekkor elkezdtem nl4-nl10 CG-t játszani és azóta $6500-t górtam össze havi 20-35k leosztással.

    Nl100on van tapasztalatom kb 20k. A mezőnyt verem, de nl50en akarok grindelni.


    Ennyi infó elég. Remélem lesz olyan aki fektet belém annyi bizalmat és háttere is van hozzá, hogy a kisegítésem mellett magának is üzelet csináljon.
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 03. 12.
    Hely
    Hódmezővásárhely
    Hozzászólások
    269

    Alapbeállítás

    És mi a befektetés hozol neki feleséget

  3. #3
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    Idézet Badzso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És mi a befektetés hozol neki feleséget
    Hát ott biztos vannak jó p*nc*k!

    Több pénzt kap vissza, ennyi.
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 13.
    Hely
    Cleggan
    Hozzászólások
    649

    Alapbeállítás

    És mennyi kéne?Már ha nem titok....
    ""..de ha addig élek is,a hídon átmegyek!
    -Márpedig csak addig élsz..."

  5. #5
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet plastikman0 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nl100on van tapasztalatom kb 20k. A mezőnyt verem, de nl50en akarok grindelni.
    nem akarok gonoszkodó lenni, mert az első 18-20bi down az sose jó, de 20K hand az nem minta
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  6. #6
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    Szerintem a repjegy elég drága. De számoljunk modnjuk $1000-al. Megfogom tudni mennyi pénz lenne ott elhelyezkedni pontosan. Ugye kell szállás, kaja, gép, internet, esetleg pár tárgy oda még... Azt tudom ott sokkal olcsóbb minden, de nem tudom pontosan mennyivel...


    Pár ezer $. Most azt mondom 5k$-nál nem több, de majd írok konkrétumot, ha megtudom a változókat.
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

  7. #7
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem akarok gonoszkodó lenni, mert az első 18-20bi down az sose jó, de 20K hand az nem minta
    Nem kell elhinni, hogy ez nem az én hibám, de ez most így van. Ma elsírtam magam a gép előtt. 7 BI ment el cooler + badbeat... 1 órát se játszottam... A Hm-et meg se merem nézni... Tegnap voltam 15 BI-el EV alatt csak márciustól... A februárt meg nem is említem.


    Az nl100-at meg csak infó képpen írtam. Oda is jó vagyok és ezt nem a bb/100 alapján mondom, hanem csak érzem. Azt meg feltudom mérni van e edgem a mezőnyön 20k hand alatt.
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 11. 15.
    Hely
    .
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Bátor egy elképzelés. Honnan jött az ötlet? Miért Thaiföld? Mit akarsz majd munkálkodni? Kivel mennél?
    Bocs a sok kérdésért

  9. #9
    Team Hero
    Csatlakozott
    2009. 03. 21.
    Hely
    Tolna/Szeged
    Hozzászólások
    340

    Alapbeállítás

    Ez a csoda a bwin halforgatagában történt veled? Megesik, nálam most +2k a hó, 8 k ev-vel, és ebbe nincsenek benn coolerek se

  10. #10
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    Idézet Ger1bacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bátor egy elképzelés. Honnan jött az ötlet? Miért Thaiföld? Mit akarsz majd munkálkodni? Kivel mennél?
    Bocs a sok kérdésért

    Barátaim mesélték, hogy kint thaiföldön aprópénzért kapsz mindent, ez több helyről is megerősítést nyert.


    Nem rég beszéltem egy nagyon jó póker játékossal, aki az ezdőm is volt sé lesz. Eddig 3 órát vettem tőle. Kérdezgettem mi a véleménye a thaiföldi ötletemről és legális e egyáltalán ott a póker?!

    Azt mondta, hogy sima ügy és van is kint egy pókeres ismerőse aki ott tolja. Modntam az jó.

    Meg persze utána néztem neten is, nem egy szar hely



    Az ok az, hogy lesz 1-2 olyan dolog itthon amit közölni fogok mterékkel és ők elég konzervaívok ( nem az hogy homo vagyok ) és nem tudom megjósolni se, hogy milyen lesz a viszonunk ezek után. Kell egy B terv. Ha úgy van akkor dobbantok. De ha nincs úgy akkor is valószínű.


    Jelenleg egyetemre járok. Hegesztőmérnöknek tanulok. Nemsokára végeznék, de BSC-vel szart se ér az egész. Akkor még kéne menni még 2 évre tanulni, hogy tudjak valamit kezdeni vele.

    Az a helyzet, hogy nem is tudom akarok e én egyáltalán kezdeni is valamit vele. Akarok én 25-26 évesen végezni és azt csinálni utána amit nem akarok? Nem. Nem baszom az időt.


    A pókerba nem lehet több tíz évre előre tervezni, de azt tudom belátható időn belől rengeteget nyerhetek és szeretnék foglalkozni a tőzsdézéssel is később. PÉnz forgatás, befeketétesk is esetleg.

    Az is benne van hogy egyszer csöves leszek, de ezt vállalom. Másik oldalról meg hogy valószíná nem és viszem valamire. Az is lehet egyszer egy jachton fogom sütetni a hasam és röhörni a régi filléres monoton időkről. Feladom az itteni életemet és el szeretnék kezdeni élni végre.
    Utoljára módosítva: plastikman0 által: 2010. 04. 10. 22:25
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •