Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (19) összesen
  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Hely
    Pusztulat
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás Miért is vagyok vesztő játékos?

    Miért is vagyok vesztő játékos?


    Tudom, hogy a kérdésre nem egyszerű a válasz és elég összetett, de mégis ebben kérem most a segítségeteket, hogy miért nem sikerül nyernem egy jó ideje.
    A Partyn kezdődött egy ideje, és most az Everesten folytatódik, a két terem között pihentem 3 hetet, de sajnos az eredmények így is elkeserítőek. Mindkét teremből berakok a PT-ből képet, de kérésre bármilyen adatot, vagy HH-t berakok.
    Nagyrészt 6max NL25-on játszom, a mintákban van egy kis 6max NL50 is. Általában 4-6 asztalon játszom. Úgy érzem tisztában vagyok a játéktechnikai elemekkel,olvastam könyveket,néztem videókat,a tanultakat alkalmazni is tudom, mégis az eredmények alapján úgy tűnik, mintha donkolnám el a pénzem…Minden session után megnézem a nagy bukó és nyerő handeket, és végiggondolom, hogy mit kellett volna máshogyan csinálni. Ami külön érdekes, hogy ezen a szinten a PT adatok alapján nagyon kevés a jó játékos,a Party kicsit erősebb volt, de az Everesten a játékosok nagyon nagy része ezen az alapon vesztő játékos, hajmeresztő statokkal,mégis bukok ellenük.
    Alapvetően a játékommal kapcsolatban azt érzem, hogy ha jó lapokkal indulok, akkor azokból nem tudom kihozni a maximumot, vagy levernek. Illetve valakinél vagy már eleve jobb lap van, vagy feljavul. De ezt az egész bukószériát nem akarom a bad beatek-re fogni, mert ez azokon jóval túlmutat.
    A statokat tekintve érdekes, hogy az Everesten ~ 10K hand után az AKs, AQs,AQo veszteséges handek, sőt a KK is 0.76$-t hozott.
    Várok minden ötletet, javaslatot, építő jellegű hozzászólást.


    Köszönettel:Kérdező
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosítva: Kérdező által: 2010. 04. 13. 11:01

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 25.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    A statos képek nagyon kicsik, én alig tudom olvasni, amugy sh gamerol van szó?

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder Boletus avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Smaragdváros
    Hozzászólások
    753

    Alapbeállítás

    A statok tényleg nagyon szarul látszanak. Annyit sikerült kivenni, hogy kb 14/10-et játszol -----> NIT.

    Ilyen statokkal nem sok keresnivalód van NL25-ön, pláne NL50-en. Meg kell tanulni egy normális indulótáblázatot, minden más csak azután jöhet.
    Ja és mindezt NL10-en.
    "...A másik, amikor mégcsak nem is random, hanem annál is rosszabb handdel megadnak allint.." (by playerke)

  4. #4
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    nem látni a statokat
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    iPoker network
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Csinálj egy videót. Abból sok minden kiderül...
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Hely
    Pusztulat
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Sziasztok!Bocs,igen,most méreteztem át a képeket,most már jól láthatóak.

  7. #7
    Újonc kik83 avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 28.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Idézet Boletus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A statok tényleg nagyon szarul látszanak. Annyit sikerült kivenni, hogy kb 14/10-et játszol -----> NIT.

    Ilyen statokkal nem sok keresnivalód van NL25-ön, pláne NL50-en. Meg kell tanulni egy normális indulótáblázatot, minden más csak azután jöhet.
    Ja és mindezt NL10-en.
    +1

    ezenkivul ami egybol feltunik hogy nagyon keves a lopas es nem veded a vakokat.

    Postflop is iszonyu feszes vagy es eleg weaknek is tunik a jatekod,nagyon keves sztem a bet plane ahhoz kepest hogy milyen feszesen indulsz.Latszik WTSD es W$SDbol,hogy csak nagyon eros lappal mesz SDbe -->sokszor dobsz jobb lapot. Ja, ha jol latom 15% a river bet -->sok valuebetet elmulasztasz. Hirtelen ennyit lattam, remelem segit valamit
    Utoljára módosítva: kik83 által: 2010. 04. 13. 09:32

  8. #8
    Tag AK0r051 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 15.
    Hely
    Az aranykor köszübén
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Túl feszes vagy, poziból lazulnod kell. Sokkal többet kell lopnod (CO,BTN-ről) és többet védened a vakjaidat, mert rengeteg pénz folyik ki a markodból ezzel a játékstílussal, álom vagy vakokban a lopásra. Szerintem vissza nl10re, max 4 asztal, sokkal lazábban és még jó sok videózás és fórum postolás! gl
    "Ismerd meg a tudatod ürességét és nyugalmát. Légy üres: ne légy stílus vagy forma, amelyre az ellenfél építhet."

  9. #9
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 23.
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Nem teljesen vág ide, de ezek közül melyik mutatja a 3betet?

  10. #10
    Tag AK0r051 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 15.
    Hely
    Az aranykor köszübén
    Hozzászólások
    188

    Alapbeállítás

    Raised preflop
    "Ismerd meg a tudatod ürességét és nyugalmát. Légy üres: ne légy stílus vagy forma, amelyre az ellenfél építhet."

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •