Oldal: 1 / 175 1231151101 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (1749) összesen
Like Tree207Likes

Téma: iPoker hálózat

  1. #1
    PSOP II. bajnok
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    xxz
    Hozzászólások
    742

    Alapbeállítás iPoker hálózat

    Azért nyitom ezt a topikot, hogy - többek között az iPoker hálózaton játszók - meg tudjuk vitatni az itt folyó játék, ellenfelek sajátosságait. Ide tartozik többek közt a Chili és a Titan.

    Én több teremben próbálkoztam eddig viszonylag rövid póker karrierem során, de nekem messze az iPoker hálózata jön be eddig a legjobban.

    Kíváncsian várok minden véleményt a hálózattal kapcsolatban!

  2. #2
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

  3. #3
    Őstag Godmode avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.742

    Alapbeállítás

    van kulon Titan es Chili topik is itt...

  4. #4
    PSOP II. bajnok
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    xxz
    Hozzászólások
    742

    Alapbeállítás

    Ha nem, hát nem.:-)

    Van aki a Chilin játszik, van aki a Titanon, meg vannak általános kérdések.:-) Arról nem is beszélve, hogy van egy zsák iPokeres terem.

    Nem akartam teljesen szétoffolni egy partielemzést, amiben hayrakival folytattunk diskurzust az iPokeren folyó játékról... Fogalmam nincs, hogy ő pl. melyik teremben nyomja.

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    204

    Alapbeállítás

    Én is az ipoker favorizálom.Expekten illetve Titanon nyomom.

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    Én a party kezdtem játszani, majd március körül átjöttem a Titánra. Azért volt szimpatikus a Titan, mert mindefajta erőlködés nélkül le tudom kicsinyíteni az asztalt: ilyenkor nem látszanak az avatarok, csak a legszükségesebb infok jelennek meg és simán elfér 4 asztal is 1024x768 felbontásban.

    Demiro: akkor mi a helyzet NL100-on?

  7. #7
    PSOP II. bajnok
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    xxz
    Hozzászólások
    742

    Mosoly

    1280x1024-es felbontásnál kis takarásban kezelhető 9 asztal is, sőt még láttunk példát ugye ennél több asztalos játékra is!

    Tegnap sajnos nem ment, AQ-val Q-magas floppon megadtam egy all-int, úgy hogy én voltam az eredeti emelő, és a flopon is emeltem, visszahívott a srác és sajnos nem tudtam elengedni, szettje volt. Fullomat verte jobb full (kézben 44 vs JJ), plusz fullomat póker. Szerencsére így is "csak" másfél beülő mínusz lett a session vége, úgy, hogy az előbb említett partikkal buktam 3-at.

    Az ellenfekről: egy picit erősebbnek érzem itt a mezőnyt (lazábbnak tűnik a játék), mint NL50-en, plusz ami zavar, elég sok a SS. De még nincs szignifikáns mintám szinte senkiről (3000 hand-et játszottam itt), szóval egyelőre ismerkedem a tereppel, de nem rossz!:-)

    De itt a péntek este és nekem azok elég plusszosak szoktak lenni. Apuci biztos bedob 1-2 sörit lazításként a heti kemény munka után, aztán mehet a póki!:-)

  8. #8
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    Na, megvolt a hétvégi kasza... A szombat-vasárnap mérlege: 5,5 beülő 1300 leosztás alatt.
    Hétvégén, főleg szombaton minden asztalnál van egy-két balfék 80%-os VPIP-vel, bármelyik jó lapodat kifizetik. Mostanában nekem is feltűnt, hogy egyre több a short stack-es, van amikor asztalt is kell váltanom, mert annyire sokan vannak.

    Demiro: nálad mi a helyzet a hétvége után?

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 08.
    Hozzászólások
    452

    Alapbeállítás

    Kedves iPukis Pókertársak, hogy ne érezzétek fölöslegesnek e topicot, felteszek néhány kérdést

    Naná hogy és Herrbert kolléga mesélte, mennyire rosszak az FL rake feltételek. Mi a helyzet NL10-25-50-en, mennyi is a rake ?
    Milyenek a játékosok, vagyis átlag pot nagysága, flopnézés %-a ?
    Hány asztal van kb., bár szerintem NL-en bizos szintenként 20 felett van Fullringen és SH-n is.

    Más egyéb amit játék során tapasztaltok.
    Annyi extrát tudok, hogy van valami jackpotos S'n'Go, 6-ot kell csak nyerni egymás után. Köszi a kimerítő és részletes válaszokat
    The other sharks play Valhalla kills.

  10. #10
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    Idézet Valhalla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves iPukis Pókertársak, hogy ne érezzétek fölöslegesnek e topicot, felteszek néhány kérdést

    Naná hogy és Herrbert kolléga mesélte, mennyire rosszak az FL rake feltételek. Mi a helyzet NL10-25-50-en, mennyi is a rake ?
    Milyenek a játékosok, vagyis átlag pot nagysága, flopnézés %-a ?
    Hány asztal van kb., bár szerintem NL-en bizos szintenként 20 felett van Fullringen és SH-n is.

    Más egyéb amit játék során tapasztaltok.
    Annyi extrát tudok, hogy van valami jackpotos S'n'Go, 6-ot kell csak nyerni egymás után. Köszi a kimerítő és részletes válaszokat
    Nem tudom mennyire rosszak az FL rake feltételek, én NL-t játszom
    Néhány dolog az 50NL full ringről, én ezt játszom:
    - Egy átlagos asztal kb. fele regulár. A regularok hiper tight passzív játékot játszanak.
    - átlagosan egy asztal VPIP-je 15-20%
    - Elég sok a short stack játékos, 10-ből minimum 3-4
    - Főleg hétvégén este és du. 5-6 körül bekeveredik az asztalokhoz néhány halacska

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •