Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 11. 02.
    Hozzászólások
    973

    Alapbeállítás FTP fantom deposit (?)

    ilyet még nem láttam.

    a következő történt. ma jött egy mail, hogy én befizetési kérelmet hajtottam végre, és írja a részleteket és azt hogy akár 24-48 órába is beletelhet. rögtön utána jött a másik mail ami a befizetési információt tartalmazza (semmi különöset nem ír, csak egy hivatkozási számot, és azt hogy jóváhagyva.)
    rá 10 percre pedig jött ez a mail, ami érdekes, főleg annak fényében, hogy én egyszer sem kezdeményeztem befizetést, semmilyen formában.

    az utsó levél:
    We are contacting you regarding your recent local bank transfer deposit.

    We have located your missing deposit and credited your Full Tilt Poker account with $xx.xx.

    The reason for the delay in your funds reaching your account was that the wrong transaction reference number was sent with the funds.

    The reference number sent was XXXXXXXXXX. It should have been XXXXXXXXXX.

    Thank you for your patience. If there's anything else we can do for you, please feel free to email us.


    amiben az áll, ha jól értelmezem, hogy azért késtek mert vmit elbasztak a referencia számmal. itt vmit benéztek. vagy vki rossz referencia számot adhatott meg a saját befizetésére? nem értem. ilyenkor mi van? írjak nekik, hogy én nem kezdeményeztem befizetést soha? vagy tartsam meg ajándékként? :-)
    Utoljára módosítva: prims által: 2010. 04. 13. 20:29

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 13.
    Hely
    Bárhol
    Hozzászólások
    640

    Alapbeállítás

    Szerintem írj nekik egy mailt, hogy elnéztek valamit mert te nem fizettél be local bank transfer deposittal. (sőt talán magyaroknak nem is lehet használniuk ezt az opciót bár nem esküszök meg rá. Bár elsőre az is megfordult a fejemben, hogy ha nagy összegről van szó akkor gyors kiutalás és új terem keresés )
    Utoljára módosítva: Feriboyslimshady által: 2010. 04. 13. 20:29
    "How many times I told ya, "play your position" small soldier"

    Guru

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 11. 02.
    Hozzászólások
    973

    Alapbeállítás

    local bank transfert használtam már PS-en, ott nem volt tilos. amúgy nem nagy összeg, alig 30$.

  4. #4
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 08. 23.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Én a helyedben megnézném a historyban, hogy nem lépett-e be valaki más a számládra, mert elvileg ezután kivenni is lehet erre a számlaszámra.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 11. 02.
    Hozzászólások
    973

    Alapbeállítás

    természetesen megnéztem, sőt hirtelen elsőként még jelszót is változtattam :-)
    semmi rendellenességet nem mutat, csak az én belépéseimet. amúgy nem volt rajta egy cent sem eddig.

  6. #6
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 08. 23.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Az jó
    Akkor lehet örülni az ingyen pénznek gondolom

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •