Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
  1. #1
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás NL20 SH KK raiset kap flopon

    ellenfél 33/15 97 hand alapján, flop agresszió 3.0, AF flopon 30%, első ch/raise ez a mostani, jobbféle LAG játékosnak tűnt nekem!

    IPoker Network $20.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 643513
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    SB: $51.86
    BB: $19.70
    UTG: $20.00
    Hero (CO): $30.65
    BTN: $29.63

    Pre Flop: ($0.30) Hero is CO with K K
    1 fold, Hero raises to $0.70, 1 fold, SB calls $0.60, 1 fold

    Flop: ($1.60) T 3 J (2 players)
    SB checks, Hero bets $1.20, SB raises to $5.20, Hero ???

    mit teszünk itt? foldolni nem akarok a kérdés az, hogy 3bet/fold vagy csak call és turnon újraértékelünk? esetleg 3bet/call, de ez nem tetszik!

    előre is köszi!

  2. #2
    Őstag Yomb1e avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hely
    Jancsika Jancsikaaa
    Hozzászólások
    1.462

    Alapbeállítás

    Csomó turn lap jöhet, amin kicsavarhatja kezünkből az urakat, szóval 2 választásod van. Vagy fodlolsz (ami rettentően nit,de gazdaságos) vagy bevállalsz egy (minimum) flippet 150bb deepen, és 3bet/callolsz.
    The choice is yours.

    (csokin tolod?)
    Stack the donk!

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder panamaa avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Hely
    Oroszlány
    Hozzászólások
    595

    Alapbeállítás

    Szerintem itt call, turn c/call , river pedig turntől függően c/call vagy bet.
    Semmi bajom az önkielégítéssel, ez szex valakivel, akit szeretek.

  4. #4
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    Idézet mese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mit teszünk itt? foldolni nem akarok a kérdés az, hogy 3bet/fold vagy csak call és turnon újraértékelünk? esetleg 3bet/call, de ez nem tetszik!

    előre is köszi!
    3bet/fold nem jó az tuti
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

  5. #5
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Flopon c/raiselhet ,JA, de lehet nála QK,AdQx, esetleg FD, nem tudom nl20on milyen a mezőny de ezen a limiten szerintem nem jellemző, hogy FDvel visszaemelnek.
    Szerintem inkább lett top párja top kickerrel és védeni akarja a kezét a flössel szemben. 3betelném, 15.50$ig ha rámtolja call, ha lecallolná mert miért ne akkor turnön akkora a kassza, hogy be tudod tenni a többit.
    Utoljára módosítva: Roleks által: 2010. 04. 17. 09:07

  6. #6
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    ha 3betelem és rámtolja, szerintem tuti hátul leszek, mivel erre dobni fogja a TP-ját, valszeg csak combo drawal teszi be ami rosszabb, az a range pedig azzal is szűkül, hogy nálam a Ks. jól van hogy LAG és kicsit aggro is, de ő is tudja mi lehet nálam!

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    113

    Alapbeállítás

    sav!

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder WaterMaker avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 01.
    Hely
    Pest
    Hozzászólások
    572

    Alapbeállítás

    Elég rossz helyzet, de mikor floppon visszaemel még simán lehet nála flushdraw, sordraw, TPTK. Ezek ellen elől vagy, de nem árt védeni a kezet, egy visszemeléssel.
    Ha a visszaemelésre rádtolja akkor valóban sokszor leszel hátul, de olyan oddsot kapsz amire szerintem nem nagyon lehet dobni, főleg ha egy jó regről van szó.
    Szóval úgy néz ki tönkre kell menni, a kérdés csak az hogy hogy. Én vagy kicsit 3betelnék, hogy azt gondolja, hogy a shovejával még van FEje, igy a shove rangebe néha lesz egy két bluff, gyenge kéz, TPTK is (főleg ha jó reg).
    Vagy betolnám én az egészet egyből, ezzel drawt reprezentálva, amit lecallolhat egy TPvel, drawval is.

    A flop fold elég gyenge lenne szerintem, a call talán járható út, csak sokszor csavarná ki a kezünkből a lapot riverig, vagy riveren.
    - Ennek a játéknak a neve Poker, ebben a játékban a legerősebb lap az: Ász Poker. Úgyhogy ezt a játszmát nem te nyerted; ez itt mégiscsak legalább vagy hatezer forint!
    -Hagyjatok mindent úgy ahogy van, ha visszajöttem majd megtanítlak a szabályokra!

  9. #9
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet WaterMaker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A flop fold elég gyenge lenne szerintem, a call talán járható út, csak sokszor csavarná ki a kezünkből a lapot riverig, vagy riveren.
    én is hasonlóan gondoltam, de valószínűleg a legrosszabb megoldást választottam itt a vége:

    Flop: ($1.60) T 3 J (2 players)
    SB checks, Hero bets $1.20, SB raises to $5.20, Hero raises to $9.20, SB raises to $29.20, Hero folds

    de rendes volt és megmutatta a J10 két párját. akkor legközelebb itt be kell tenni??

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder WaterMaker avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 01.
    Hely
    Pest
    Hozzászólások
    572

    Alapbeállítás

    Hát nem is tudom, ez igy még pont határeset.
    Ha 3bet/foldban gondolkozol akkor ez egy egyedüli megoldás ami szóba jöhet, ez a clickback min3bet. De még igy is ha jól számolom 33%os pot oddsot kapsz, a KK esélye pedig a JT ellen itt 32%, persze nem csak a JTt kell nézni hanem az ellenfél teljes ranget, de kb szerintem az ellen is olyan 30-35%od van.

    Kérdés, hogy a minvisszaemelés mit "vált ki" az ellenfélből. Ha semmit, tehát úgyanúgy játszik tovább, mintha normálisat emeltél volna vissza (mondjuk 12$-15$közt), akkor határeset a fold, ha a minraise miatt több bluff lesz a pushában, akkor nem jó a fold.

    Mindenesetre én olyan 12.5$ emeltem volna vissza, és aztán call a pusht... turn 8s, river 8h, ship it.
    - Ennek a játéknak a neve Poker, ebben a játékban a legerősebb lap az: Ász Poker. Úgyhogy ezt a játszmát nem te nyerted; ez itt mégiscsak legalább vagy hatezer forint!
    -Hagyjatok mindent úgy ahogy van, ha visszajöttem majd megtanítlak a szabályokra!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •