Oldal: 1 / 44 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (431) összesen
Like Tree74Likes

Téma: Bajnokok Ligája

  1. #1
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás Bajnokok Ligája

    Nagyon jó volt ma este az Inter. Csak tud vmit ez a Mourinho, na meg az Inter focistái.

    Balotelli viszont elképesztő volt. Remélem megkapja az újabb büntit Mourinhotól, mondjuk a szezon végéig, aztán mehet a Milánba, ott már úgyis időszerű a fiatalítás...

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 11. 15.
    Hely
    .
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Nagyszerű győzelem volt! Remélem ezt a 2 gólos előnyt valahogy meg tudjuk tartani majd a visszavágón! Tényleg jó meccs volt. ( Milan meg a fiatalítás.. lol, valahogy sohasem tudom/tudtam megérteni a gondolkodásmódjukat igazolás terén, bár őszintén szólva nem is bánom hogy lámák. )
    Forza Inter!
    Utoljára módosítva: Ger1bacsi által: 2010. 04. 20. 22:13

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 09.
    Hozzászólások
    297

    Alapbeállítás

    Hatalmas meccs volt! Pedig egyik csapatot se szívlelem, de nagyon jót szórakoztam ma este.

  4. #4
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    szép győzelem, végre valaki elkapta a Barcát.
    Én mondjuk kicsit hátsó szándékkal örülök, remélem a Bayern kiüti a Lyont és akkor az Inter-rel játszhatjuk a döntőt
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

  5. #5
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Idézet want2push eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon jó volt ma este az Inter. Csak tud vmit ez a Mourinho, na meg az Inter focistái.

    Balotelli viszont elképesztő volt. Remélem megkapja az újabb büntit Mourinhotól, mondjuk a szezon végéig, aztán mehet a Milánba, ott már úgyis időszerű a fiatalítás...
    Azért durva hogy mit képzel magáról! Szvsz nem egy akkora hatalmas világsztár. Na meg hogy Inter játékos révén büszke arra, hogy ACM szurkoló?! Nem tudom, hogyha egy Békéscsaba játékos hangoztatná, hogy fradista/lokista a világból kikergetnénk... Vagy ha mondjuk egy Lazio játékos Romolus és Remus, vagy egy AS Roma címerrel a hátán jelenne meg egy mérkőzésen kb. azonnal lelőnnék! Legyen már egy játékos büszke a saját csapatára!

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 09.
    Hozzászólások
    297

    Alapbeállítás

    Én Lyon - Inter döntőt néznék Lyon győzelemmel

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 09.
    Hozzászólások
    297

    Alapbeállítás

    Idézet Zsipali eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért durva hogy mit képzel magáról! Szvsz nem egy akkora hatalmas világsztár. Na meg hogy Inter játékos révén büszke arra, hogy ACM szurkoló?! Nem tudom, hogyha egy Békéscsaba játékos hangoztatná, hogy fradista/lokista a világból kikergetnénk... Vagy ha mondjuk egy Lazio játékos Romolus és Remus, vagy egy AS Roma címerrel a hátán jelenne meg egy mérkőzésen kb. azonnal lelőnnék! Legyen már egy játékos büszke a saját csapatára!
    Naigen, balotellit én is nagyon messzire zavarnám, hihetetlen pofátlan dolog volt az a pár perc amit ott frusztráltan elsétálgatott meg mutogatott. Erre nem lehet magyarázat nálam...

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 11. 15.
    Hely
    .
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Idézet Zsipali eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért durva hogy mit képzel magáról! Szvsz nem egy akkora hatalmas világsztár. Na meg hogy Inter játékos révén büszke arra, hogy ACM szurkoló?! Nem tudom, hogyha egy Békéscsaba játékos hangoztatná, hogy fradista/lokista a világból kikergetnénk... Vagy ha mondjuk egy Lazio játékos Romolus és Remus, vagy egy AS Roma címerrel a hátán jelenne meg egy mérkőzésen kb. azonnal lelőnnék! Legyen már egy játékos büszke a saját csapatára!
    Ez szerintem is nagyon gáz, sose lesz így már olyan nagy sztár, még ha a pályán éppen zseniálisan is játszik éppen. Nyugodtan mehet a Milanba.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 11. 15.
    Hely
    .
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Idézet viktro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én Lyon - Inter döntőt néznék Lyon győzelemmel
    Én Lyon - Inter döntőt néznék Inter győzelemmel

  10. #10
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Idézet Ger1bacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én Lyon - Inter döntőt néznék Inter győzelemmel
    Én meg EFC Békéscsaba- Hajdunánás döntőt, de ez nem kivánságműsor!

    Szvsz nem kell még temetni ezt a Barcelonát (mondom ezt minden szimpátia nélkül -Suppor for your local football team-), azért van ott egy Messi, akinek 2-szer kell villanni 90 perc alatt, csak ez az idiota Ibramovics ne játszon! De ha nem ez a két csapat került volna össze az elődönőben, akkor 99%-hogy esélye sem lenne a Bayern-nek, vagy a Lyon-nak a a döntőbe kerülésre! Valószínűleg a továbbjutó csapatnak 1.10-es oddsa lesz a TippMix-en! Szerintem a világ két legjobb jelenlegi csapata gyötri egymást most! Egyik játékosállomány, a másik játékosállomány+edző kombó miatt!
    Utoljára módosítva: Zsipali által: 2010. 04. 20. 22:39

Oldal: 1 / 44 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •