Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 02. 05.
    Hely
    Wales
    Hozzászólások
    1.119

    Alapbeállítás Nem Holdem tournament stratégia?

    Helló. Keresek szakirodalmat, videót nem holdem versenyek stratégiájához. Különösen érdekelnének a H/L-hoz való irodalmak (mind Omaha, mind Stud). A Super System vonatkozó részeit bevágtam, de ott csak cash game-re van, ráadásul az Omaha limit, míg online jobbára PLO8 van.
    Chubbyhun Omaha tournament stratégiáját természetesen olvastam Találtam benne jó dolgokat, de ennél részletesebben érdekelne természetesen. A cél persze a 8game minden játékához valami stratégiát kapcsolni, de első lépésben a PLO, PLO8 és a Stud8 lenne fontos - ezekben vannak a legjobb eredményeim, és szeretném tudni, mit lehetne megtanulni a magasabb szintű versenyekre lépéshez. És mint mindenkinek, nekem is feltűnt, hogy az Omaha versenyek állománya közel sincs olyan szintű, mint a NLHE versenyeké, szóval van ott játéktér Badugit is szívesen látnék

  2. #2
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    asszem Kormi88-nak van akadémián 1 badugi videója
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

  3. #3
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Sztem kevés ilyen MTT videó van, savvyn van egy kétrészes 8game MTT, amiről tudok.
    Jobban jársz, ha CG videókat nézel.

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 02. 05.
    Hely
    Wales
    Hozzászólások
    1.119

    Alapbeállítás

    Köszi a válaszokat. Cash game-ra ott van Iteo kétrészes 8game-je, ami remek, de nem kell magyaráznom, mennyire vannak különbségek a stratégiák között. Ráadásul 8game-ben az Omaha Hi-Lo limit, míg a tourok jobbára PL, ami szintén nagyon erős különbség. A két videót megnézem majd természetesen.

  5. #5
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Az o8 eredetileg limites játék, így ha van is róla mtt szakirodalom, az is tuti limites lesz.

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 02. 05.
    Hely
    Wales
    Hozzászólások
    1.119

    Alapbeállítás

    Ehhh. teljesen fellelkesültem az omaha-8.com oldalon, mert volt ilyen cikk, be is linkeltem elolvasás előtt, de egy kalap kaka, pontosabban teljesen minimális.
    Utoljára módosítva: ggabor1976 által: 2010. 04. 21. 22:21

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •