Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
  1. #1
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás NL20 SH AKo 3bet pot TPTK, flush veszély

    Bwin NL20 SH, az ellenfél kivételesen a nit-ebb fajtából, 16/14, 111 hand alapján

    Pre nagyobb 3bet kellett volna az tudom, kb. 2,8-3-ig (még szokom az új limitet). A flop gondolom nem kérdés, kb. ilyen flop-ot várok ezzel a lappal. A FD miatt kötelező volt a cbet és a second barrel is.

    A kérdés, hogy kötelező így tönkremenni, vagy kisebb turn bet kellene, hogy river-en ne legyek comitted? Vagy nagyobb flop cbet kellene ilyen board-on, hogy turn-ön minden bekerülhessen? Esetleg nekem kellett volna allin gívni riveren? Abban nem láttam value-t, bár lehet, ebben az esetben arra eldobta volna.

    Az más kérdés, hogy elég sick ilyen partiban 2 párral riveren bukni, de ez itt most lényegtelen, bwin-en ilyenen nem lepődünk meg.

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

  2. #2
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Szerintem nagyobb 3bet, nagyobb c-bet, turnon meg allé, ha szeret floatolni, akkor c/r ai.
    Riveren ai tenném ebben a helyzetben, hogy a kisebb A-k ne csekkeljenek mögém. Ha agro riveren akkor mehet a c/c. Kisebb turn bet szerintem nem jó, mert jobb odssokat adsz a mindenféle pár+draw-knak.
    De valszeg még lesz itt néhány vélemény.

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    nem rossz a pf call, nincs vele baj. de ha 3betelsz, igen nagyobbat.
    flop fél pot sem vészes, picit lehetne nagyobb, de oké. river allinben több a value, mint a checkben.

    turn callja nagyon szar.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Pf, oop egy 16/14-es ellent sztem jobb 3betlelni, mint callolni. Ha call és jó a flop c/r? Drawheavy a board, szal ezen a boardon elölről is emelni kellene, ezért talán több a value 3betben.
    Az emelésekre nézve +1 V.Peti.
    A riveren a backdoor flöst nehéz elhinni, de setet két párt inkább.
    El lehet ezt dobni még R-en?
    TPTK-val túl sokszor szoptam már így, ezért én a normálisabb regeknek, jobb statú elleneknek ezt el tudnám dobni. A 3betünkkel uis kiírtuk a homlokunkra, hogy OP/AK van nálunk, majd emelünk két utcán át, így ha normális az ellenfél nem gondolhatja, hogy TPTK-t nem ver meg.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •