Oldal: 20 / 22 ElsőElső ... 101819202122 UtolsóUtolsó
Eredmény: 191 - 200 (219) összesen
Like Tree10Likes

Téma: Skrill - Moneybookers Mastercard

  1. #191
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 16.
    Hely
    Békés
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Skrill Mastercard -ot bankok is blokkolják? Tippmixpro-ra már nem enged feltölteni. Aztán igaz, hogy az otp-s automatánál 3-szor is elrontottam a pin kódot, de 2 napja se pénzt felvenni, se fizetni nem tudok vele.
    Tudna valaki segíteni? Köszönöm!

  2. #192
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Én tudtam ma fizetni vele. És, ha 3-szor már elrontottad a pin akkor a kártyád blokkolva lett, és e miatt nem enged fizetni vagy felvenni.

  3. #193
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 16.
    Hely
    Békés
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Köszi, akkor email nekik? Azt gondoltam, hogy 24 h múlva feloldják.

  4. #194
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Nem oldják fel, ùj pint fogsz kapni. Elvileg. Illetve hètvège van, ezèrt a válasz szerintem csak hètfőn lesz.

  5. #195
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Sziasztok vki legyszi irja le mirol szol ez a level.
    Google fordito eleg erthetetlen.
    Elöre is köszi
    We constantly strive to provide the best service to our customers. We previously informed you that we therefore waive the monthly service fee for all non-business customers for the first 12 months of inactivity. Since this time period has now passed your account will be charged with 3.27945 USD on 25/05/2017. This is in accordance with our fee schedule that can be accessed at any time on the Skrill website. Start using your Skrill account today and you will again be entitled to the waiver and can continue to use our service for free.

    As you already know having an account with Skrill gives you a whole range of benefits. You can shop and send money online without revealing your financial details. It could not be any safer and easier! You can also take advantage of the latest deals that retailers offer exclusively for Skrill customers. Simply visit our shopping directory or check out our latest promotion in your "my account" section.

    Kind regards,

  6. #196
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Mit nem értesz ezen? Inaktív volt a számlád 12 hónapon keresztül, ezért levonnak 3.27$ bánatpénzt. Tegyél rá kest vagy fogadj valakitől és akkor nem fogják beterhelni a büntetést.

  7. #197
    Fanatikus tag uav_online avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Hozzászólások
    398

    Alapbeállítás

    Ezek szerint elég csak loginolni:
    https://www.skrill.com/en/fees/ (lent)



    "Your Skrill Account is free for personal use as long as you login or make a transaction at least every 12 months.
    If you don't do this, a service fee of EUR 3.00 (or equivalent) will be deducted monthly from the funds in your account."

  8. #198
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 11. 06.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Ma 2 helyen sem tudtam skrill carddal fizetni. Más nem tapasztalt ilyet? Eddig sosem fordult még ez elő velem.
    Mi a teendő ilyenkor. Lehet, hogy később megjavul, várjak egy kicsit? Számlámon rajta van a pénz.

  9. #199
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Idézet stark100 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ma 2 helyen sem tudtam skrill carddal fizetni. Más nem tapasztalt ilyet? Eddig sosem fordult még ez elő velem.
    Mi a teendő ilyenkor. Lehet, hogy később megjavul, várjak egy kicsit? Számlámon rajta van a pénz.
    Nem mindenhol fogadják el,nekem online ha az otp-n keresztül akarja bonyolítani a fizetést tutira visszadob.
    Hagyományos vásárlásnál még nem volt gondom vele.

  10. #200
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Hozzászólások
    661

    Alapbeállítás

    Én meg nem tudtam levenni ATM csak postán, meg vásárlást engedte.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •