Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (18) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag Steal_ avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    397

    Alapbeállítás NL50 5max - JJ 4bet potban

    $0.25/$0.50 No Limit Holdem
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG diksuineg ($82.07)
    CO Hero ($49.25)
    BTN Tradis ($40.36)
    SB uzeenho19 ($49.25) 23/19 3bet 16%, sbről 17% de csak 154 hand, szóval torzíthat
    BB RangesFFS ($77.68)

    Pre-Flop: ($0.75, 5 players) Hero is CO
    1 fold, Hero raises to $1.50, Tradis calls $1.50, uzeenho19 raises to $7, 1 fold, Hero raises to $15.50, Tradis folds, uzeenho19 calls $8.50

    Flop: ($33, 2 players)
    uzeenho19 checks, Hero checks

    Turn: ($33, 2 players)
    uzeenho19 checks, Hero checks

    River: ($33, 2 players)
    uzeenho19 bets $24, $24 to Hero ($33.75)?

    Pre squeez szituban úgy voltam vele hogy beteszem, a 4bet lehet kicsit kicsi, de eddig értelmesnek tűnt nem gondoltam hogy callol oop, érezzen csak FE-t
    Flopon nálam std a check, sztem tipikus wa/wb szitu
    Turnon kb ugyanez, reálisan csak 1010 adja
    Riveren leszünk itt elől 30%ban?

  2. #2
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 07. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Én ezt simán AKo,AKs,KK,QQ,AA,1010,99,AKo,AQs,AQo,AJs vagy estleg még belevenném KQs!A 4 betedet a lapok 5,7%-ban callolják.Fent említett lapok lennének azok szerintem.Én már a flopon rákérdeztem volna,hogy merre hány méter ha visszaemel sima ügy akkor dobás,így nem kényszerülsz olyan helyzetbe riveren,hogy találgass,hogy elől vagy,esetleg nem.Mivel végig checkeltél ezért gyengeséget is mutattál így az ellenfeledet riveren előnybe hoztad.Itt én már dobnám!

  3. #3
    Fanatikus tag Steal_ avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    397

    Alapbeállítás

    Vki még?

  4. #4
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet Steal_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vki még?
    pre 3-bet call jobban tetszene, 5bet push range ellen nagyon hátul vagy szvsz.

    River fold sztem
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  5. #5
    PA addict Orang3J3ws99 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Steal_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vki még?
    Szerintem is dobás. Én is a flop betnél vagyok, egy 11 $-os bet eldönti, hogy merre van az előre. Ezek után riveren igen nehéz eldönteni, hogy totál AIR vagy value bet.

    Mi lett a vége?

  6. #6
    Újonc kik83 avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 28.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Idézet efnyo77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én már a flopon rákérdeztem volna,hogy merre hány méter ha visszaemel sima ügy akkor dobás,így nem kényszerülsz olyan helyzetbe riveren,hogy találgass,hogy elől vagy,esetleg nem.
    33 a pot ennyi van elottetek is ha jol lattam, szerintem ebbol nem nagyon lehet "rákérdezni".

    Kemény szitu, sok embertől láttam, hogy ilyen esetben csapdazni probal es csak callolja a 4betet, de láttam már totál idióta 4bet callokat is. Viszont onnan közelíteném meg(lehet hülyeség), hogy azt mondod betennéd ellene PF, tehát ha csapdázott akkor bekerült volna akkor is ha PF pushol. A 2 K miatt pedig sokkal valószínűtlenebb, hogy KK, AK legyen nála. Persze simán lehet QQ,AA de mint mondtad beraktad volna, szoval szerintem call és note.

    Amúgy a PF call 3bet nekem is jobban tetszik.

  7. #7
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Nagyon határesetnek érzem. Gyanús, hogy a turnön is odacheckolt nekünk ezen a nagyon draw heavy boardon, illetve hogy preflop nem pusholt. De persze lehet, hogy ott már full volt nála, pl. 88, 99 lapokkal. Királlyal már valószínűleg hívott volna a turnön, de a check se elképzelhetetlen. JJ+ típusú lapokkal vélhetően már preflop all in megy, de ugye nem teljesen kizárható ez se.

    Szóval a következővel próbálkoztam. Néztem hozzá egy olyan zónát a fenti lapokból, amelyek mindegyike ver (de természetesen csak néhányat vettem ezek közül, feltételezve, hogy a többivel aktívabban játszik). Utána meg hozzávettem a 4 lehetséges AQs lapot, mint blöff zónát. Ez ugye nem túl sok a value bet zónájához képest. Ez alapján meg az jött ki, hogy kb. megvan az odds a callra, de azért igencsak határeset, főleg passzív-jó játékos ellen. Szóval ez nem egy teljes és pontos zónabecslés, inkább amolyan vázlat, hogy kb. meg lehessen becsülni az oddsot.

    Board: 9c Kd 8c Ks 2s

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 30.769% 30.77% 00.00% 4 0.00 { JcJs }
    Hand 1: 69.231% 69.23% 00.00% 9 0.00 { AcAd, 99-88, AQs, KQs }

  8. #8
    Fanatikus tag Steal_ avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    397

    Alapbeállítás

    Pre talán jobb a call, én nem érzem magam jól 3bet potban határeset szituációban, ha megadunk akk gyakran lesz 3way flop, jobbnak és egyszerübbnek éreztem a 4bet/callt.

    Riveren, ahogy want2push, én is nagyon határesetnek éreztem, tankeltem egyjót, majd végül megadtam egyrészt mert a betsizeból nem thinvbetnek gondoltam(lehet ez ****ság, én akk így gondolkodtam),magyarán vagy kx, vagy full sztem, másrészt nem árt tudni mivel callol 4betet, és feljegyezni.

    Szerencsére most AJs-el tudta ezt a frenetikus linet elkövetni...

  9. #9
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    amugy az ellenfeled nem akademias? van itt egy uzee nicku tag.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  10. #10
    Fanatikus tag Steal_ avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    397

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    amugy az ellenfeled nem akademias? van itt egy uzee nicku tag.
    Nem tudom, én úgy emlékszek nem magyar volt, azt általában megjegyzem, de ki tudja.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •