Oldal: 1 / 30 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (291) összesen
Like Tree6Likes

Téma: 45fős SnG

  1. #1
    Tag boci23 avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 17.
    Hely
    No-HOmE Jerome
    Hozzászólások
    198

    Alapbeállítás 45fős SnG

    Sziasztok

    Keresnék olyan játékost/okat, akik 45fős sng-t játszanak. Az utóbbi időben erre szakosodtam és jó lenne valaki/k akivel/kkel át lehetne beszélni a dolgokat FTP 10$ körül mozgok leginkább, néha 26$. Hajrá

  2. #2
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 11. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    nah ez a téma engem is érdekel.
    ftp 90fős KO sitngokon +os vagyok, de ezek a 45fősök vmiért nem fekszenek, és nem jövök rá mit csinálok rosszul....

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Engem is érdekelne a téma, én a starson játszom, jelenleg 6,50es turbókat játszom. 1200-1300 sng-n keresztül egész jól ment, olyan 15-18%os roival, de most elkapott egy óriási downswing az utolsó 300 sng-n.Magyarokkal nem nagyon találkozom, s nagyon anyagot sem találtam eddig hozzá. 2+2-n szoktam handelemzéseket olvasgatni, de semmi kül.
    Esetleg tudtok vmi jó videókat? Egyáltalán nem játszotok starson?

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    101

    Alapbeállítás

    Cardrunners.com: Jackal sorozata "18 to 180" címmel.
    Nem tudom van-e trial ami alatt ingyenesen megtekinthető, de ha van FT accod és legalább 500 dollár raket termelsz havonta akkor ingyenes.
    Ezeket a részeket még nem láttam, de az egyasztalosokra vonatkozó 8 részes sorozatát már igen és szerintem nagyon jól magyaráz. Mióta megnéztem 999999%-al javult a játékom.

    Sitngogrinders.com: Tigerbalm videói. Ő kifejezetten a 10-30 dollár közötti többasztalos sngkre specializálódott. Itt három hónapos előfizetés csak 55 dollár ( nem havonta, összesen ) és ha utána is maradsz nálluk akkor csak 10 dollár minden továbi hónap.

  5. #5
    Őstag dodi89 avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.283

    Alapbeállítás

    Ha tight vagy, és nagyjából ismered a push/fold szakaszt, akkor szerintem simán meg fogod verni hosszú távon ezeket. Vannak mondjuk csúnya swingek, azokat túl kell élni

    90 fős és 45 fős között meg annyi a különbség, hogy 45 fősön kicsit kisebb ROI-t tudsz elérni, és talán egy kicsit nagyobb a bubble factor, de ez nem hiszem, hogy nagyon fontos lenne.
    "Work hard, win harder. Never stop, never get down on yourself, always keep your motivation high and your hunger higher."

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    köszi az infokat srácok. a swinget már sikerült megtapasztalnom, épp elkezdtem vegyesen játszani a 6ost és a 12est mert lassan szerettem volna feljebb lépni, s sikerült összesen már 900at visszaküldenem. Ez egy kicsit elbizonytalanított, ezért is gondoltam, h jó lenne vkivel megbeszélni a dolgokat. Csak az tartja bennem msot a lelket, hogy az allinek nagy százalékában mutatáskor elől vagyok, csak nem nagyon sikerül húznom őket, de majd csak fordul...Egyelőre nagyon tetszik ez a játék, próbálgatom 18 asztalon is, szerintem elég könnyen lehet még ennyin is játszani.

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Dodi, elég zsír a grafikonod a 18-180 fősökig szűrtem Hogy sikerült az elején azt a nagy ugrást elérned?

  8. #8
    Őstag dodi89 avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.283

    Alapbeállítás

    Idézet Charliegore8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dodi, elég zsír a grafikonod a 18-180 fősökig szűrtem Hogy sikerült az elején azt a nagy ugrást elérned?
    luck

    ja, és 18 fősökön nem megy
    Utoljára módosítva: dodi89 által: 2010. 05. 17. 20:26
    "Work hard, win harder. Never stop, never get down on yourself, always keep your motivation high and your hunger higher."

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Igazából én még keresem a jó stratégiát, mert tuti hogy még tele van hibával a játékom. Arra lennék kíváncsi hogy a tét legnagyobb nyerői mit tudnak, mert több ezer sng után se volt akkora dowswingjük, mint nekem 1,3k sng után. Tuti hogy vhogyan ezt a varianciát is le lehetne szűkíteni valahogyan, csak még nem találom a helyes utat
    A push or fold résznél nem tudom rendesen belőni a rangem, mert szerintem sokan tudják, hogy abban a szakaszban elég tág ranggel teszem be a stackem, ezért tág a call rangeük is, és emiatt ott is próbálok egy kicsit feszesebb lenni, de akkor meg a vakok esznek meg. Szal vhoyg egyensúlyba kéne hoznom a dolgot, de nem nagyon akar menni.
    Erre van vmi jó tanácsod, esetleg push ill call ranget tudsz tanácsolni?

  10. #10
    Őstag dodi89 avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.283

    Alapbeállítás

    pm-ezz meg nyugodtan, ha tudok segítek szívesen természetesen... mondjuk nem tartom magam jó játékosnak, és a swingek sem kerülnek el sajnos
    "Work hard, win harder. Never stop, never get down on yourself, always keep your motivation high and your hunger higher."

Oldal: 1 / 30 12311 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •