Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (21) összesen
  1. #1
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás NL20 SH KK 4bet A-magas flop

    Ellenfél: 26/21, agresszió: 3,77, 3bet: 10, 570 hand

    Ilyenkor CO vs Dealer OOP mekkora a jó 4bet méret? Ez a 2-2,5-szörös jó?

    A flop kicsit megijesztett, de végülis nem volt vészes, mert csak az AK-tól kellett tartani. Úgy láttam, hogy mindenképpen cbet/fold-ot kell játszanom, mert, ha check-elek, akkor tuti ő hív, és nagy gondban leszek. Jó volt így cbet mérete? Nem szerettem volna magam comit-tálni, hogy raise esetén még el tudjam dobni.

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

  2. #2
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Valaki?

  3. #3
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    betsize tetszik. 7-7.5.-8

    flopon check/callolok általában, KK-t 10% 3bet ellen nem nagyon dobok 4bet partiban még A magas boardon sem 100bb-n.
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Szerintem OOP 9,11 dollárig kellene a 4bet. Ha nagyon elvetemült , márpedig a statjai alapján az, könnyen benézhet AQ, AJ lapokkal is. A 7 dollár az nagyon minraise szagú! Ha ilyen magas a 3 betje akkor úgy is hozzá van szokva 4 bethez, kíváncsi lennék arra hány százalékban dob?

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    betsize tetszik. 7-7.5.-8
    Most komolyan jó KK-val OOP a 3$ ra a 7$ ig való vissza emelés? Nem hiszem hogy aki ilyen statokkal játszik az nagyon dobálgatna ha 3betjére kap egy 4 betet. Én úgy vagyok vele hogy már preflop kerüljön be minél több, hogy legyen kedve postflop küzdeni érte De kíváncsi vagyok hogy mi szól a 7$ os 4bet mellet??

  6. #6
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    betsize tetszik. 7-7.5.-8

    flopon check/callolok általában, KK-t 10% 3bet ellen nem nagyon dobok 4bet partiban még A magas boardon sem 100bb-n.
    Ezek szerint akkor jobb hagyni blöffölni, és check/call-lal betolni mindent azzal a címszóval, hogy már úgyis comitted vagyok KK-val 100bb deep-en?

  7. #7
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Idézet gyrv84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most komolyan jó KK-val OOP a 3$ ra a 7$ ig való vissza emelés? Nem hiszem hogy aki ilyen statokkal játszik az nagyon dobálgatna ha 3betjére kap egy 4 betet. Én úgy vagyok vele hogy már preflop kerüljön be minél több, hogy legyen kedve postflop küzdeni érte De kíváncsi vagyok hogy mi szól a 7$ os 4bet mellet??
    ebben igazad van, 8 nekem is jobban tetszik, de annál több nem nagyon lehet ha valaha akarunk 4bet blöffölni, továbbá ha 9-11ig emelünk, ellenfelünk kb soha nem fog light soveolni, AQ val pl, ha meg igen akkor tökmindegy a sizeing, úgyis megteszi.
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  8. #8
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet gyrv84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most komolyan jó KK-val OOP a 3$ ra a 7$ ig való vissza emelés? Nem hiszem hogy aki ilyen statokkal játszik az nagyon dobálgatna ha 3betjére kap egy 4 betet. Én úgy vagyok vele hogy már preflop kerüljön be minél több, hogy legyen kedve postflop küzdeni érte De kíváncsi vagyok hogy mi szól a 7$ os 4bet mellet??
    Amennyire nekem rémlik az eddigi tanulmányaimból, azért kell kisebbet 4bet-elni, mint 3bet-elni pozitól függetlenül, mert a 4bet-tel már így is comit-táljuk magunkat KK+, és AK-val, és flop-on minden bekerülhet, így érdemesebb csak 2-2,5-szöröset 4bet-elni, hogy az ellenfél 3bet range-nek az alsó részét is benn tartsuk, ne csak azokat, ami ellen hátul vagyunk. Bár itt csak az AA-tól kell tartani, és az ellenfél 10-es 3bet-tel játszik, de ez mégiscsak NL20, nem NL200, és itt JJ-vel AQ-val azért nem mennek preflop allin. Így ezért 4bet-eltem kicsit, hogy ne dobja el a gyengébb lapjait, amitől még value-t nyerhetek.

  9. #9
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ebben igazad van, 8 nekem is jobban tetszik, de annál több nem nagyon lehet ha valaha akarunk 4bet blöffölni, továbbá ha 9-11ig emelünk, ellenfelünk kb soha nem fog light soveolni, AQ val pl, ha meg igen akkor tökmindegy a sizeing, úgyis megteszi.
    Na megelőztél, de akkor nem voltam távol az igazságtól

  10. #10
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Idézet kocka21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezek szerint akkor jobb hagyni blöffölni, és check/call-lal betolni mindent azzal a címszóval, hogy már úgyis comitted vagyok KK-val 100bb deep-en?
    azt nem tudom hogy jó-e de én így játszom
    Ha az nl200-as agro vadállatok ellen működik akkor sztem az nl20-as maniacokban sem fogsz csalódni ha blöffölni kell a turnt egy 4bet kasszáért.
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •