Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 04.
    Hozzászólások
    263

    Alapbeállítás Két számla a Full Tilt Poker-en - Ban?

    Sziasztok!
    Bocs a hosszúra sikeredett irományért!
    A kérdés ez: mit tehetek?
    A szitu pedig a következő:

    Kb 1 évvel ezelőtt akkoriban még komolytalan online kalandozásaim során regisztráltam a Full Tiltre az Akadémián keresztül, jogosultságot szerezve a rakebackre. Bár ez nekem nem mondott sokat azidőtájt. A csekély összehasonlítási alap, és a béka segge alatti értékrendem miatt nem tetszett az oldal, inkább a korábban szimplán regisztrált PS számlámra fizettem be, a FTP accountom pedig feledésbe merült. A tudás hiánya miatt persze hamar derékba tört a karrier, és egy nagy szünet következett.
    Idén februárban teljes elhivatottsággal, és a játék iránti alázattal, immáron jobban felkészülve előtérbe helyeztem a pokert, és a régi számláról megfeledkezve újra regeltem a Full Tiltre, ezúttal nem az Akadémián keresztül.
    Kiszedtem a bónuszt, szert tettem némi nyereségre, de magánéleti problémák miatt arra kényszerültem, hogy nyomjak egy cashoutot.
    Kicsit paráztam, mert olvastam olyanokról, akik hasonlóképpen egy második accountjukat használták aktívan, és az első kifizetésüknél megálljt parancsolt a site, és vagy banolta az accot lóvéstól, vagy banolta ugyan az újat, de a pénzt átutalták a régire.
    Kb egy hét után eldőlt a sorsom, a pénz megérkezett a bankszámlámra, hurra.
    Most meg olvastam a cikket a német sng-grinderrol, aki 100K-t csinalt 11 honap alatt, és a grafikonja rendesen mellbevágott. Csak ekkor tudatosult bennem igazából, hogy a profitból mekkora szerepet vállal a rakeback.
    Persze elkezdtem sóvárogni, és minden követ megmozgattam, hogy rájöjjek az elso FTP accom nevére és pwjére. És bumm! Ma reggel sikeresen beléptem az egy éve szűz számlára, ahol vár a rakeback, és az első befizetési bonusz is.
    Számomra a rakeback a legfőbb motiváció, hogy ezen a számlán játszhassak, és ennek fejében a befizetési bonuszrol is lemondanék, ha egészen biztosan legálisan játszhatnék, és biztonságban tudhatom a pénzem.
    Azt hiszem azonban, hogy jogosan aggódok, hogy ha eddig nem is szankcionáltak, ezt már nem úsznám meg, és ugrana a lóvé.

    Ha valakinek van hasonló tapasztalata, az kérem írja le a véleményét!
    Meg úgy egyátlatán.
    Előre is köszönöm a válaszokat!
    Utoljára módosítva: Bajzi által: 2010. 05. 23. 07:36

  2. #2
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    Nekem anno hasonlo problemam volt, igaz nekem egyik szamlam sem volt aktiv. Sejtesem volt hogy 2 szamlam van, igy felvettem a kapcsolatot a supporttal es bezarattam az egyiket.
    Nalad kicsit mas a helyzet. Miutan mar aktiv voltal a masodik regisztracioval, igy minimalis az esely hogy az elsot is hasznalhatod. Csakis ugy sikerulhet barmifele megallapodas, ha nyilt lapokkal allsz a FT support ele.
    Vazold fel nekik a helyzetet, es kerelmezd toluk hogy az elso reged legyen a kizarolagos, es zarjak be a masikat.
    De mindenkeppen zarasd be az egyiket ha meg szeretnel jatszani FT-n.
    Ha az akademias supportot megkered, akkor lehet hogy ok konnyebben megoldast talalnak.
    No Time For Nuts

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    101

    Alapbeállítás

    Bajzi küldtem privát üzenetet, itt elvileg tudnak segíteni, hogy kaphass rakebacket a másik számládra is.
    Utoljára módosítva: gemini619 által: 2010. 05. 23. 08:36

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 04.
    Hozzászólások
    263

    Alapbeállítás

    Idézet gemini619 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bajzi küldtem privát üzenetet, itt elvileg tudnak segíteni, hogy kaphass rakebacket a másik számládra is.
    Köszönöm a segítséget!
    Remélem pozitív választ kapok!

  5. #5
    Őstag dodi89 avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.283

    Alapbeállítás

    Írd meg nekik, hogy elfelejtetted, h már van reged, mert full tiltnél ha több accod van akkor automatikusan az elsőt tarthatod csak meg...nekem legalábbis azt mondták
    "Work hard, win harder. Never stop, never get down on yourself, always keep your motivation high and your hunger higher."

  6. #6
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Az első regisztrációd során fizettél be pénzt a terembe?

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    101

    Alapbeállítás

    Idézet Bajzi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a segítséget!
    Remélem pozitív választ kapok!
    Szivesen. De ha sikerül akkor szerintem is írj majd az FT supportnak is amiben részletesen leírod az egészet. Biztos vagyok benne, hogy megértik és lezárják a másik számládat, hogy a későbbiekben ne legyen ebből probléma.

  8. #8
    PA addict cake avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 10.
    Hozzászólások
    2.393

    Alapbeállítás

    Idézet gemini619 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szivesen. De ha sikerül akkor szerintem is írj majd az FT supportnak is amiben részletesen leírod az egészet. Biztos vagyok benne, hogy megértik és lezárják a másik számládat, hogy a későbbiekben ne legyen ebből probléma.
    a biztossal óvatosan

  9. #9
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    nekem van 2 régebbi accountom, meg egy új akadémiás, és nincs semmi, nem is írtak akkor sem, mikor rendeltem valamit. Pedig gondoltam, hogy majd akkor mehet a magyarázás..de semmi

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 04.
    Hozzászólások
    263

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az első regisztrációd során fizettél be pénzt a terembe?
    Nem fizettem be.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •