Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (20) összesen
  1. #1
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás Hogy keverjük magunkat bajba nagyvakról NL25 FR-en

    Ez a hand már jó pár napos, de még csak most kezdtem írogatni a fórumba (eddig csak a rakebacket használtam innen) és ezt találtam, ami talán megosztásra érdemes.


    Absolute, $0.10/$0.25 NL Hold'em Cash Game, 9 Players

    UTG: $4.75
    UTG+1: $5
    UTG+2: $25.16
    MP1: $10
    MP2: $11.15
    CO: $26.68
    BTN: $5.54
    SB: $8.70
    Hero (BB): $21.27

    UTG+1 posts $0.25
    MP1 posts $0.25
    Pre-Flop: Q 9 dealt to Hero (BB)
    UTG folds, UTG+1 checks, UTG+2 folds, MP1 checks, MP2 folds, CO calls $0.25, BTN folds, SB calls $0.15, Hero checks

    Flop: ($1.25) K 2 Q (5 Players)
    SB checks, Hero bets $0.75, 2 folds, CO calls $0.75, SB folds

    Turn: ($2.75) 9 (2 Players)
    Hero bets $1.50, CO raises to $3.50, Hero calls $2

    River: ($9.75) 3 (2 Players)
    Hero checks, CO bets $5.25, Hero mit csináljon??


    Ez akkor volt, amikor a handek sorszámát a Cereus elkezdte C-vel kezdeni szám helyett, és cash game-be lehalt a tracker (még a trial időszaka fut), így vakon repültem, amig ki nem jött a frissítés. Úgy gondolkodtam, hogy KK-t, QQ-t preflop emelt volna, szerintem CO-ról KQ-t is, hiszen a két limper csak dead blind postolt, szóval olyan sok laptól nem kapok ki, kérdés, hogy egy ismeretlen játékos csinálja-e ezt olyan lappal, amit verek, vagy set/JT van nála?
    “I'd rather be lucky than good.”

  2. #2
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Nálam fold.

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás .

    a szett és a J10 valószínű nálla. 22 pl. sokan nem emelnek ilyen lapokkal preflopp. adta a hívást floppon viszont a 9 es re már ráemelt ezért 10J elég valószínű nálla. Vagy K10 K9.... itt a Q9 5.25 ért nállam fold.
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás .

    bocs a K10 et vered
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Hádde milyen típusú játékos az ellen, mer simán el tudok képzelni olyan tagot, akinek ezt megadom. Két párral, ne vicceljetek.

    Konzervatív, általában nem pattogós tagnak nyilván nem, de Agresszor Józsi akár blöffölhet is.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  6. #6
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hádde milyen típusú játékos az ellen, mer simán el tudok képzelni olyan tagot, akinek ezt megadom. Két párral, ne vicceljetek.

    Konzervatív, általában nem pattogós tagnak nyilván nem, de Agresszor Józsi akár blöffölhet is.
    Hádde: "Ez akkor volt, amikor a handek sorszámát a Cereus elkezdte C-vel kezdeni szám helyett, és cash game-be lehalt a tracker (még a trial időszaka fut), így vakon repültem, amig ki nem jött a frissítés."

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hádde: "Ez akkor volt, amikor a handek sorszámát a Cereus elkezdte C-vel kezdeni szám helyett, és cash game-be lehalt a tracker (még a trial időszaka fut), így vakon repültem, amig ki nem jött a frissítés."
    Jogos. Chaten nem kérdezted meg esetleg a parti előtt, hogy általában hogy játszik? :-D
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  8. #8
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    ha nem a nagyon nitebb fajtából van akkor callolok alig több mint 4ből 1x kell jónak lennie az meg random (nem nit) ellenfél ellen meglehet. ha postflop nitebb, akkor foldolok
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  9. #9
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    Minek a rövidítése pontosan, hogy "nit"?
    “I'd rather be lucky than good.”

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet reirreT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minek a rövidítése pontosan, hogy "nit"?
    Nem biztos, hogy rövidítés, van ilyen szavuk, jelentése: tetűtojás. :-DD
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •