Oldal: 1 / 62 1231151 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (614) összesen
Like Tree82Likes

Téma: Poker Bandus módra

  1. #1
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Nyíl Poker Bandus módra

    Üdvözlök mindnekit!

    Úgy gondoltam én is írok egy rövid bemutatkozást, elősegítve ezzel az oldalra való könnyebb beilleszkedést
    Néha olvasgattam ezt az oldalt, de csak tegnap szántam rá magamat, hogy regisztráljak. A többi hasonló témájú oldal közül szerintem ti vagytok a legjobbak, mind tartalomra, mind kinézetre. Néhány tag pedig ismerős más témájú fórumokról is.

    Magamról röviden annyit, hogy lassan betöltöm a 22. életévemet, és mint sokan mások napközben az egyetem padjait koptatom (ebben a félévben eléggé sikeresen).

    A pókerben 2008 végén, 2009 elején kezdtünk el elmélyedni egy barátommal, hála az 50$-os bónusz indulótőkéknek. Sajnos nekem elég sok energiámat felemészti a suli, így ott tartunk, hogy én jelenleg szintén egy ingyenes, 50$-os bónuszból próbálok építkezni,míg ő ezalatt egy igen szép br-t épített. Persze hülyeség lenne csak a sulira fogni, igazából kitartásom sem nagyon volt, a kezdeti sikertelenségek hamar elvették a kedvem.

    Most viszont újult erővel vágok neki a dolgoknak. Eddig alacsony tétes micro sng-kkel próbálkoztam, igazából kevés sikerrel. Néhány napja tértem át fr nl2-re. A dollárok mondhatni szépen csordogálnak, ami remélem így is marad. Nagyjából a régről megszerezett tudást alkalmaztam, de tegnap már elég sok időt töltöttem itt cikkek és oktatóvideók olvasásával, megnézésével, amiket remélem tudok majd kamatoztatni.
    Egyelőre semmilyen programot nem használok, a már említett barátom szokta kielemezni a hh-ikat, de majd 1-2 leosztást itt is meg szeretnék osztani veletek.

    Hogy vannak-e céljaim? Persze, minél több pénzt nyerni, mint mindenki másnak Viszont nekem továbbra is az egyetem az első, imádom amit tanulok, és ebben is szép pénzeket lehet keresni. Hallottam már arról, hogy valaki otthagyta a sulit is, hogy csak a játékra koncentrálhasson. Na, tőlem ilyet biztosan nem fog látni senki Nem tartom magam olyan tehetségesnek és szorgalmasnak sem, hogy énebből meg tudjak élni. Ezt a topikot is főleg azért indítottam, hogy plusz motivációval szolgáljon, amikor néhányan elolvassátok a bejegyzéseim. Így talán könnyebb lesz átesni azokon a hullámvölgyeken, amikor én azt mondanám, hogy ismét hagyom az egészet a fenébe

    Köszönöm mindenkinek, aki végigolvasta ezt a nem éppen rövidre sikeredett bejegyzést!

    Üdv,
    Bandus

  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 16.
    Hozzászólások
    105

    Alapbeállítás

    Üdv. itt, illetve GL és kitartást a grindhez!!!

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 11. 15.
    Hely
    .
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Szimpatikus, sok sikert!

  4. #4
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Tök jó elsőposzt, hajrá meg minden, remélem megtalálod itt a számításod! GL!
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  5. #5
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Üdv, GL!
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  6. #6
    Őstag tentaculata avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    Bivalybasznád
    Hozzászólások
    1.407

    Alapbeállítás

    GL! Akár ki is lehetne tenni, mint a "Hogyan mutatkozzunk be az Akadémián?", hátha tanulna belőle néhány arc...

  7. #7
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    Wow, nem is gondoltam, hogy egy röpke délután alatt ennyien elolvassátok a postomat

    A mára tervezett játék elmarad, köszönhetően annak, hogy ma meglátogathattam az uzsoki kórház sebészeti ügyeletét, és eléggé fájdalmas, ha kevesebb körme van az embernek, mint lábujja...

    Pedig a tegnapi nap nagyon elégedett voltam magammal. 4 asztalon játszottam nagyjából egy órát (290 hand), 5,28 $ profittal. Namost látva, hogy egyesek mennyi handet nyomnak le egy session alatt én is úgy ültem le tegnap, hogy na most bizony sokat játszok... Azért is hagytam abba ennyinél, mert úgy gondoltam, hogy lenyomtam már vagy 5-600 handet. Persze ez csak egy hülye érzés volt, és logikusan belegondolva, ha megszorozzuk néggyel az asztalaim átlagos leosztás/óra számát, akkor nem is jöhet ki ilyen mennyiség. Mostantól figyelek erre is, ne nevessetek ki nagyon

    Holnap már igyekszem pótolni a mai elmaradást is, addig pedig vizsgára készülök, meg elolvasok 1-2 érdekes cikket

    Üdv mindenkinek!

  8. #8
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Levele!

    Jóóestét!

    Na ma sikerült elég sokat játszani (azt hozzáteszem, hogy ha ilyeneket írok, azt mind magamhoz képest). 650 handet toltam le, kemény 18 cent nyereséggel Az elején olyanokat játszottam, hogy totál szégyen. Ha ezek nincsenek, akkor most 5$ plusz. Szerintem a legnagyobb hiba az volt, hogy kicsit összeszólalkoztunk barátnőmmel, és így nem kellett volna leülni játszani.
    Nade mindennap tanul az ember

    Holnap nem akarok felkelni. Cserélik a kötést a lábamon, és szerintem eléggé fog fájni. Szülinapomra meg jó ajándék lenne, ha kapnék legalább egy fél új körmöt

    Ezzel búcsúzom mára, holnap doki, kis tanulás a csütörtöki vizsgára és játék is. Vagy asszonyhoz utazás. Majdeldől...

    Jóéjt mindenkinek!

  9. #9
    Őstag bandus avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.041

    Alapbeállítás

    Szép estét mindenkinek, aki betéved ide!

    Jó hír, hogy mintha javulna a lábam, rossz, hogy kétnaponta járhatok vele kötözésre...

    Rossz hír, hogy tegnap őrült módon madnem 5 órát toltam, és 1145 hand alatt veszítettem majd 3 beülőt. A jó hír az, hogy ezt ma 380 hand alatt visszanyertem A tegnapi napi handeket megnézegetve, nem csináltam olyan óriási hülyeségeket, csak nem adta, lemákoltak. A mai napon szerencsére ez másképpen alakult, és viszonylag kevés játékkal jó pénzt szedtem össze.

    A nap ezt megelőző részében dokinál voltam + tanultam. Most is átolvasom még az anyagot, meg reggel és aztán vizsga.
    Szurkoljatok, hogy legalább olyan sikeres legyen mint a mai session!

    Jóéjt!

  10. #10
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Az összes ph!-s gyúrós átszokik ide?
    Nem lesz ez így jó...

    Üdv amúgy!

Oldal: 1 / 62 1231151 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •