Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás Value or varjúbet?

    Sziasztok.

    A következő parti élőben történt velem egy deep stack versenyen. Elég híg mezőny de jó erős asztalt kaptam.
    Ellenről semmi infó. 2 handdel azelőtt ült be. Valami angol srác. Így ő sem tudta milyen imagem van.

    BB Hero stack 38600
    SB Angol stack: ~39000

    vakok 200-400
    Hero BB Jd Jh

    Cutoff+1 és hijack limp.
    SB bets 1600
    Hero raises 3700
    cutoff+1 és hijack fold
    SB calls

    Flop 2h 9d 7c
    SB check
    Hero bets 5800
    SB calls

    Turn 6h
    SB check
    Hero check

    River 4d
    SB check
    Hero ????

    Van-e benne value? Mi a read?
    Előre is köszönöm a kommenteket. A végén megosztom a végeredményt.

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    664

    Alapbeállítás

    Én value betelnék itt. Semmi erőt nem mutatott sem a turnön, sem a riveren, ha nálunk jobb lapja lenne, akkor a turn checkünk után a riveren hívnia kellett volna value-ért.

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    2 limp és egy emelés után én nagyobbat raiseltem volna preflop, főleg úgy,hogy ha mondjuk egyik limpelő adja, és az SB is, akkor elég nehéz helyzetbe kerülünk. Így végülis jól jött ki a lépés,hogy csak az sb adta.Flop cbet jó, turn check? Betet akartál indukálni ezzel? Ha igen, akkor szvsz ez a megoldás még úgy ahogy elmegy, hiszen ha J,Q lapok jönnek nem igazán segítenek neki a riveren, de én akkor is belehívtam volna turnön. River betben van value, pláne a turn checked után...itt simán kifizet egy A7, vagy valami 55,88 szerű lap. Nem hiszem, hogy verve vagy, és value is van benne,szóval bet.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Úgy gondoltam, hogy turn checkel próbálom alacsonyan tartani a kasszát. Nem akarok riveren stackért játszani. Meg ha belehívok turnon és ő c/r játszik akkor alighanem verve vagyok és dobnom kell.
    Úgy voltam vele, hogy ha mögé checkelek akkor riveren úgyis poziban vagyok és ha ott hív akkor még mindig el tudom dobni vagy flat callozok rivertől függően.
    Erre egy majdhogynem blank érkezett és ő elém checkel.

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    169

    Alapbeállítás

    Amivel ezt a line játszhatja szerintem az AQ; AK; 1010 és ebből value max a 1010-ből szedhető ki, a többit foldolja. Szerintem nincs benne több, ha bármilyen megadó lapja lenne akkor a turn check-ed után riveren nyitott volna, de gondolom lesz még meglepetés (mondjuk hero bet 7500, sb raise ai hero call sb showes QQ)...

  6. #6
    PA addict TheStig avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Helsinki
    Hozzászólások
    2.281

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2 limp és egy emelés után én nagyobbat raiseltem volna preflop, főleg úgy,hogy ha mondjuk egyik limpelő adja, és az SB is, akkor elég nehéz helyzetbe kerülünk. Így végülis jól jött ki a lépés,hogy csak az sb adta.Flop cbet jó, turn check? Betet akartál indukálni ezzel? Ha igen, akkor szvsz ez a megoldás még úgy ahogy elmegy, hiszen ha J,Q lapok jönnek nem igazán segítenek neki a riveren, de én akkor is belehívtam volna turnön. River betben van value, pláne a turn checked után...itt simán kifizet egy A7, vagy valami 55,88 szerű lap. Nem hiszem, hogy verve vagy, és value is van benne,szóval bet.
    +1
    bet turn, bet river, amig egyéb jelét nem adja, hogy van valami jobb nála

  7. #7
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    tga1+1. TT adna leginkább értelmet a játékának, de egy A9+-t sem zárnék ki teljesen. Fél potnyi emelést talán megad. Ha visszatolja az szar ügy, de teljesen értelmetlen volna.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    na elárulom mert nagyon benne vagyunk és gondolom titeket is érdekel
    1010re tettem pont ahogy tga mondta. Max A9... úgy éreztem van benne value ezért

    BB bets 11200
    SB calls 11200

    SB shows QQ

    Csak lestem mint hal a zacskóban

  9. #9
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Jó volt a river bet. Sajnos most jobbal adta, de többnyire gyengébbel fogja ilyen line után.

  10. #10
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    169

    Alapbeállítás

    Idézet want2push eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó volt a river bet. Sajnos most jobbal adta, de többnyire gyengébbel fogja ilyen line után.
    Nade az a kérdés, hogy van-e olyan GYENGÉBB hand, amivel adhatja? Szerintem max. TT-vel, A9 nincs benne a pre-flop sb. 4bb-s visszaemelő range-ében, ami 99+; AJs+ lehet?
    Turnön check-elsz a pot-control miatt, de a rivert valuebeteled?

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •