Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (47) összesen
  1. #1
    Őstag Tori18 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.049

    Alapbeállítás Nl100 3 bet pot vs c/shove

    $0.50/$1 No Limit Holdem
    OnGame
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG huntezidane ($181.45)
    CO kung_mofasa ($142.90)
    BTN Hero ($102)
    SB darkjam82 ($100.35)
    BB icepowerAce ($89.85)

    Pre-Flop: ($1.50, 5 players) Hero is BTN
    1 fold, kung_mofasa raises to $3, Hero raises to $11, 2 folds, kung_mofasa calls $8

    Flop: ($23.50, 2 players)
    kung_mofasa checks, Hero bets $14, kung_mofasa goes all-in $131.90

    ellenfélről nincs sok infó, elég lag, 30/28. Előző partiban ugyanezt játszotta 10,8,2 rainbow floppon. Vajon mi lehet nála?
    A játék az nem játék...

  2. #2
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Szerintem itt egyertelmu a dobas, tudnia kell, hogy nalad valoszinuelg Asz van... De mondjuk ha AJ+ ra tesz akkor is nem tolja be a stackjet sima Asszal, sztem ami lehet nala:
    Amik ellen hatul vagy es beteszi a full stackjet:
    -Ket par (vszinu A5 vagy A4)
    -valami random flush
    -combo draw (6d7d)
    -set (mondjuk akkor erdekesen jatsza meg).

    Amiket versz:
    -Middle pair (66,77,88,99), lehet TT-zel mar visszaemelt volna, foleg egy LAG jatekos. (Ez a range-gel nagyon kis % ban fogja ilyen boardon betenni a penzet), ha meg igen akkor egy marha fish es megy a note..
    -Total air-rel nem hiszem h probalkozik....
    -22

    Szvsz, nagyobb az a range amivel berakhatta/berakhatja a full stckjet, mint amikkel elonyben vagy. Szvsz oriasi nagy dobas, meg ha fish is...Mivel fish, oop callolt egy 3 betet , es egy fish A5-tel kepes ilyen moveot. Vegso tipp A5.

    Mit csinaltal kesobb?

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 10.
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    Miert 3beteltel , flop elott , ha valeubol ,akkor az nagyon rossz szerintem , ha bloffbol , akkor az is , akkor inkabb mar sc , vagy sima connektor lapokkal bloff 3betelek , de biztos h nem olyan kezzel amit ha megad akkor eleg nagy %ban dominalva vagyunk. ,

    Ezt a floppot ,ha mar igy alakult , siman mogecsekkelnem , mert 3bet potban nem kell felni annyira egy gutshotttol , foleg ilyen alacsonyan , nem kell felni flushdrawtol , es ha moge csekkeled alacsonyan tartod a potot , ,es a turnon sok gyengebb keztol kapsz akciot , persze te probalsz potkontrolon lenni.

    A lenyeg en mas tipusu lapokkal 3betelnek bloffbol, meg valuebol is...
    udv: tedddyro

  4. #4
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet rorooen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    A lenyeg en mas tipusu lapokkal 3betelnek bloffbol, meg valuebol is...
    udv: tedddyro

    Axs-ek teljesen jók 3-betre szvsz

    floppot én is check-backelném, 3 utcás value nincs benne, 1 v. 2 utcán betelnék v. callolnék
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  5. #5
    Őstag Tori18 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.049

    Alapbeállítás

    Axs 3 bet nálam 158BB/100 al mozog, 100K minta után,úgyh az szerintem nem rossz.
    A játék az nem játék...

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Egy 30/28-at játszó playa ellen simán jó a 3bet Ax-szel, sőt egy feszes játékos ellen is. Egy 30/28 néha-néha még Kx-szel is 3betelnék.

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 10.
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    Legalabb ma is okosabb lettem.

  8. #8
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    dobnám. FD-t annyira gyakran Ax-es 3betlt potba nem igazán jtsázanak...

    az szerintem inkább oop float
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 08. 30.
    Hozzászólások
    279

    Alapbeállítás

    Idézet rorooen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miert 3beteltel , flop elott , ha valeubol ,akkor az nagyon rossz szerintem , ha bloffbol , akkor az is , akkor inkabb mar sc , vagy sima connektor lapokkal bloff 3betelek , de biztos h nem olyan kezzel amit ha megad akkor eleg nagy %ban dominalva vagyunk. ,

    Ezt a floppot ,ha mar igy alakult , siman mogecsekkelnem , mert 3bet potban nem kell felni annyira egy gutshotttol , foleg ilyen alacsonyan , nem kell felni flushdrawtol , es ha moge csekkeled alacsonyan tartod a potot , ,es a turnon sok gyengebb keztol kapsz akciot , persze te probalsz potkontrolon lenni.

    A lenyeg en mas tipusu lapokkal 3betelnek bloffbol, meg valuebol is...
    udv: tedddyro
    +1


    Ha sokat dob 3betre, akkor jobb polarizált rangel 3-betelni és ha keveset, akkor merged rangel. Ez gondolom egyértelmű. Az Axs-ek egyikbe sem esnek bele, és kár light3betre elpocsékolni ilyen postflop kiválóan játszható lapot.


    Idézet Tori18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Axs 3 bet nálam 158BB/100 al mozog, 100K minta után,úgyh az szerintem nem rossz.
    Hát az nem bizonyít semmit, mert mondjuk nekem a K9s-K2s illetve Q9s-Q2s-ig lapjaim meg majd 200BB/100-at hoznak.
    "Let the river be with you!"

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 24.
    Hely
    FU UB!!!!!!
    Hozzászólások
    239

    Alapbeállítás

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Axs-ek teljesen jók 3-betre szvsz

    floppot én is check-backelném, 3 utcás value nincs benne, 1 v. 2 utcán betelnék v. callolnék

    Ak/Aq-t meg fd-t is moge csekkeled??Es air-t?Nem hiszem..Szvsz eleg unbalanced lenne,egy normalisabb regnek ez egybol feltunne hogy mid van ha ezen a flopon check behindolsz..(weak showdown value)Ez max akkor jo ha indukalni akarsz turnon/riveren tole es ez ugye itt nem all fennt mert az ellenrol nincs sok info.


    Egyebkent meg ha sokat dob 3betre akkor any two card-al kene 3betelni,nem pedig polarizalt range-el...Polarizalt range-el olyat kell 3betelni aki 3betre 4betel vagy foldol..

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •