Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (17) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag lac1nho avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    235

    Alapbeállítás Nl10 Sh Kérdések

    hellosztok, jelentkeznék pár érdekes handdel, ki hogy játszotta volna..miket rontottam. :

    Poker hand played on Full Tilt Poker with a pot size of $7.94 - Pokerhand.org
    Poker hand played on Full Tilt Poker with a pot size of $21.70 - Pokerhand.org riveren jo-e a call?
    Poker hand played on Full Tilt Poker with a pot size of $15.98 - Pokerhand.org a napi vicc... AJ nem lehetett nála, AK,AQ-ra tettem, max JJ.
    Poker hand played on Full Tilt Poker with a pot size of $9.66 - Pokerhand.org ez mennyire jo a call vegig.

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder Zsoltika01 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 03.
    Hely
    szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    563

    Alapbeállítás

    Az első handet néztem meg,ott feltűnt még a fish formámnak is,hogy preflop miért mini 3betelsz?Nem kellett volna az emelés háromszorosát?

  3. #3
    Őstag Lev729 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 06.
    Hozzászólások
    1.217

    Alapbeállítás

    1. 100bb-vel ülj, ha lefogysz, akkor mindig tölts újra. (Ha ez FTP-n volt, akkor ott van auto-rebuy, érdemes beállítani.)
    2. Pre mindenképp nagyobb 3bet. Pozícióból is legalább 3-3,5x-es emelés legyen. Így pozíción kívül pedig mehet 3,5-4x. Most 1,1$-1,2$-ig emelnék.
    3. Cbet mindenképp. A turn elég kellemetlen, de ha normálisan emelsz, akkor ott már commited lennél. Így ez a flop check, turn pot bet szerintem elég rossz.
    Poker hand played on Full Tilt Poker with a pot size of $21.70 - Pokerhand.org
    riveren jo-e a call?
    Elég brutál draw-d van (Ugye fd+gutshot+2 over). A cél az lenne, hogy lehetőleg már flopon bekerüljön minden. Hiszen, ha blank turn jön, akkor jelentősen romlik az equityd, valamint ha beesik valamelyik outod, az könnyen megölheti a további akciót. Szóval flopon kellene allin kerülni. Főleg, hogy az ellenfél partner lett volna hozzá.

    Poker hand played on Full Tilt Poker with a pot size of $9.66 - Pokerhand.org
    ez mennyire jo a call vegig.
    Ezt nem is tudom... Az a baj, hogy szerintem gyengébb lappal nem sokan betelnének 3 utcát, NL10-en.

    Ha van esetleg Hm, vagy PT statod azt mindenképp tedd be, esetleg bármi említésre méltó -maniac vagy nit, stb. Valamint szerintem szerencsésebb külön-külön feltenni a handeket, mint így "csoportosan".
    "Nem lehet mindig szerencséd. Okos lehetsz minden nap."

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder paulbig avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    584

    Alapbeállítás

    Első hand: Lev729 +1
    Második hand: Lev729 +1; "riveren jo-e a call?" riveren már allin voltatok
    Harmadik hand: Én is így játszotam volna (kár, hogy jött a turn set :/)
    Negyedik hand: Ezt én is így csináltam volna. Viszont, ha tudom, hogy az ellen nit, akkor riveren tudom dobni.
    Utoljára módosítva: paulbig által: 2010. 06. 03. 22:13

  5. #5
    Lelkes újonc xxx982 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 15.
    Hely
    kecskemét
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    1. hand: 3bet 0.30ra legalább 1.00 sztem

    2. hand: turnon megadható de csak akkor, ha 1 párja van. Neked pedig két fölélap illetve flös és luksor húzod, ami ugye 20 out. De ez a legoptimálisabb. Úgyhogy inkább dobás

    3. hand: ez sztem tök jó igy. Kár hogy nála volt A,A nem nálad

    4. hand: nem igazán szeretem ezeket a csak callolgatok, majd meglátjuk mi lesz a vége. Én flopon a síma cbetnek tűnő movera, raise, aztán ha tovább erősködik akkor fold.

  6. #6
    Őstag Lev729 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 06.
    Hozzászólások
    1.217

    Alapbeállítás

    Idézet xxx982 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    4. hand: nem igazán szeretem ezeket a csak callolgatok, majd meglátjuk mi lesz a vége. Én flopon a síma cbetnek tűnő movera, raise, aztán ha tovább erősködik akkor fold.
    Ez kb. a legrosszabb megoldás, TPGK-val infoért raise/foldolni -> .
    "Nem lehet mindig szerencséd. Okos lehetsz minden nap."

  7. #7
    Lelkes újonc xxx982 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 15.
    Hely
    kecskemét
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Idézet Lev729 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez kb. a legrosszabb megoldás, TPGK-val infoért raise/foldolni -> .
    Ezért fórumozok, hogy fejlesszem a tudásom.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder paulbig avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    584

    Alapbeállítás

    xxx982: A negyedik handet fejtsd ki bővebben. C/r-elnéd a floppot? Ezzel a lappal pénzt akarunk nyerni, nem kiblöffölni az ellent, inkább c/r-elj airral, de ne egy showdownképes lappal.

  9. #9
    Őstag Lev729 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 06.
    Hozzászólások
    1.217

    Alapbeállítás

    Idézet xxx982 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezért fórumozok, hogy fejlesszem a tudásom.
    Az a baj ezzel, hogy sok gyengébb lapot eldobatsz, amitől még nyerhetnél. Valamint ha rád tolják (jobb lap, fd vagy blöff), akkor többet buksz. Tehát kicsi potokat nyersz, nagyokat buksz. Gyakorlatilag blöffbe fordítod a lapod.

    Persze lehet nála olyan lap, hogy megadja az emelésed és a végén egy-egy partiban többet nyersz (pl. fd-vel passzívan játszik, vagy gyengébb Kx, ha nem dobja el), de hosszabb távon nem gondolom, hogy ez lesz a jellemző.

    Így a check/raise/fold szerintem nem a legjobb ötlet. Lap nélkül jó lehet blöffnek, hogy variáljuk a játékot, de jelen esetben elég erős a lapunk, hogy ne csak blöfföljünk vele, szvsz.
    "Nem lehet mindig szerencséd. Okos lehetsz minden nap."

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder paulbig avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    584

    Alapbeállítás

    Lev729: Abszolút helyes meglátás.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •