Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (56) összesen
  1. #1
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás kisrapi statjai/tervei/bemutatkozása

    Sikerült végre beüzemelnem a PT-t, ennek örömére szeretném megosztani veletek a statomat. 20K hand van benne, ennél lényegesen többet játszottam, csak össze-vissza vagy 3 gépen, ezért csak ennyit tudtam kimenteni.
    Most ismerkedem igazán a programmal, sok adat világos, de mégis jó lenne, ha szakavatottabb szemek is megnéznék, és értékelnék.
    A BB/100am lepett meg leginkább...sajna az utóbbi 1.5 hónap stagnálása és kisebb bukása eléggé agyonvágta, bár még a minta nem túl nagy....3-4 beülő elvesztése/megnyerése is látványos már rajta.
    Amin javítani szeretnék:
    VPIP-t kicsit csökkenteni
    PF raise-t növelni még kicsit
    és a többiben kérnék segítséget....mit hol lehetne javítani, és azt hogy lehetne elérni

    Előre is köszönöm mindenkinek, aki rászán némi időt és megnézi a statom.
    Csatolt képek Csatolt képek
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Én sem vagyok nagy PT-túdós, de ami nekem feltűnt, h nagyon kevés kezet dobsz vakokból. Én úgy tudom (want2push cikkeiből), h 70-80% a normális. Illetve amin még javítanék a helyedben, az az Attitude to Steal, aminek 30% körül kéne lennie.
    És pesrze a PFR nagyon alacsony, de azt Te is írtad.

    Részemről ennyit, de gondolom a többiek mondanak az enyémnél okosabb dolgokat is

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    Úgy tudom a fold to river bet 70% vagy az alatt már jó. Nálad 60% körül van, ami igen jó, én sehogy nem tudom 80% alá hozni. Viszont a won at showdown meg elég kevés, annak 55 % körül kellene lenni. Lehet hogy ez a két dolog összefügg.

  4. #4
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    6max asztalokról beszélünk, ugye?
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  5. #5
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Kanrich: igen, természetesen...
    Zoli: könnyen lehet, hogy összefügg, ugyanis az utóbbi időben rengeteg "hero call"-t csináltam riveren. Ha bármilyen busted draw lehetőség van, és van valamim, esetleg readem az ellenről, akkor check-call-t játszom. Rengeteg blöfföt megfogtam így, persze volt hogy beleszaladtam valamibe...talán ezért lehetnek ezek a %-os eltérések....mindenesere úgy érzem ezek a readelt river call-ok erősen plusszosak
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  6. #6
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    A számok döntő többsége azon határokon belül van, amelyeken belül, hogy éppen hol helyezkedik el, inkább játékstílus kérdése. Persze lehet feszesebben is játszani preflop, meg talán agresszívebben is...

    Ha csak a számokat látnám, azt mondanám, hogy a tulajdonosa egy viszonylag jó játékos, azon a téten ahol játszik.

    Postflop, talán lehetnél egy kicsit rámenősebb, némileg növelhetnéd a c-bet-ek számát, talán ez a WWSF szám növekedését is elősegítené.

  7. #7
    Őstag Godmode avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.742

    Alapbeállítás

    VPIP kicsit sok, 18-21 korul kene tartani... PFR-t korulbelul 14-16, de ez persze VPIP-tol is fugg...
    VPIP SB-bol NAGYON sok, szerintem...
    Att to Steal nem rossz, kevesebb ne legyen, szerintem 23-27 lehet az idealis... Flop-bet-turn bet% szep, bar szerintem epp csak egy hangyanyival tobb a call, mint kellene...
    Check raise szam tetszik, osszessegeben egesz jo kis stat, cool!

  8. #8
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás Pt&gt+

    Sikerült végre beüzemelnem a GT+-ot is a PT-hez, 2 napja ismerkedem vele, sokszor még zavarólag hat rám az a sok szám...kicsit néha elveszek bennük gondolkodás helyett, de már most látom, hogy ez később nagyon jó lesz....Sajna ami igazán jó lenne, az a 3bet %, és esetleg fold to 3 bet %-a, meg a ContBet, és a fold to ContBet...ezek rengeteget segítenének szerintem
    Van ez az új ingyenes hud, sajna ez sem működik még a b2b termekben, pedig leírás alapján ígéretesnek tűnik.
    Az utóbbi 2 napom plusszos, de mindkét napi session-öm egy nagy lemákolással indult, aztán átcsapott szép plusszba, és a végén meg mind visszaadtam. Egyszerűen nem tudok nyereséget felmutatni CG-ben még mindig
    SnG-ben viszont mindkét nap szép kis plusszt termeltem, ez azért megnyugtat...lehet inkább azt kéne erőltetni?
    Ezt a hónapot megnézem hogy alakul, aztán ha elvárásaimnak megfelelően, akkor decembertől rápróbáloka NL50-re...csak az a baj, hogy lehet nem lesz rá időm...ugyanis ismét elkezdtem egyetemre járni, aztán közeleg a vizsgaidőszak...tanulni is kéne lassacskán, ami így meló mellett amúgy sem tűnik könnyű feladatnak....a játékot nem tudom hova fogom beszorítani

    ** Amit még akartam kérdezni, hogy valahol emlegettek egy olyan táblázatot, amelyben benne van, hogy hány %-os VPIP kb milyen lapokat takar...viszont sehol nem találok ilyen táblát...valaki ha tudja ezt, dobna ide egy linket?
    Utoljára módosítva: kisrapi által: 2007. 11. 08. 09:33
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  9. #9
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Hova jársz, és milyen szakra?
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  10. #10
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    SZTE-GTK-gazdálkodási szak, távoktatásos partiban
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •