Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (16) összesen
  1. #1
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás Rakeback vadászat

    Sziasztok!

    Tudom, hogy nem csak a rakebackért kell játszani, de nekem most pont ez lenne a célom, hogy stabilizáljam a bankrollomat. NL4-en már nem szeretnék tovább játszani.
    NL10-en összehozni 1000VIP pontot (paraminon) az kb 50€ rakeback. (Jelenleg van 163€ és 238 VIP) Na most, hogy lehetne ezt a lehető legkevesebb veszteséggel megszerezni. A pókerasztalnál elért profit most másodlagossá válik. Milyen játékmódot ajánlanátok?

    Köszi a segítséget

    Slash

  2. #2
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Ahogy én értelmezem NL10-en nem érdemes RB-re menni paraminon. Itt a 15-ös hozzászólásomban számoltam ki, hogy 20%-os RB-nek felel meg. És ez nem kevés, 20.000. leosztas alapjan.

    Bónusz Hunterkedés!!! (közép-felső szinten)

    Ennél pedig találsz jobb RB-et is. Itt van pl. Full Tilt, vagy vannak prímás 30%-osok is.

    De ha mindenképp paramin, akkor menj feljebb, mondjuk NL50-re és SS stratégiával gyüljtögesd a pontokat
    Utoljára módosítva: Littlemage által: 2007. 11. 05. 22:47

  3. #3
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Idézet Slash eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A pókerasztalnál elért profit most másodlagossá válik
    Hát én nem vagyok egy nagy rakeback szakértő, én is most akarom majd kiaknázni a lehetőségeket benne.Miért válik a pókerasztalnál elért profit másodlagossá?Szerintem NL10-en azért jobban lehet nyerni mint amit összekapargatnál a rakebackel.Szerintem grindelj össze egy bankrollt NL20-25-re és ne a rakebackből akarj megélni mert szerintem ez ezen a szinten még nem fog menni.Többiek mit gondolnak?
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  4. #4
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Én is így gondolom. Játssz NL10en, normálisan, lesz abból rendes nyereség is, plusz RB is, s menj feljebb. NL20-25-ön átlagos játékkal már tényleg egész szép pénzeket lehet összeszedni. S ahogy felépítetted a "semmiből" ezt a BR-t, ilyen kitartással feljebb fogsz tudni menni. szerintem

  5. #5
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Köszi a véleményeket, de azt még nem mondtam hogy azt a 100€-t sikerült frankón lebukni 20-ra NL4-en!!!

    Pontosan ettől félek most hogy azt a 16 beülőmet is csuklóból elbukhatom pár nap alatt, és akkor már nem lesz miből játszanom. Most is az volt hogy 150-ről fel 200-ra majd hirtelen le 163-ra...Biztos hogy vannak olyan leosztások amiket az én hibámból buktam el, de a túlnyomó része bad beat volt. Kicsit félek hogy megint ilyen szériát fogok ki, és ezért gondoltam a rakeback vadászatra. Például ma 3 órát játszottam ultra tight stratégiával 4 asztalon 7€-s beülőkkel és így is buktam 14€-t mikor alig-alig játszottam. NL50-re túl sok nekem a minimum beülő is (10€). Sokat kell még fejlődnöm, nemtudom sikerülne e nyereségesnek lenni, nem kockáztathatok.

  6. #6
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Idézet medgypeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát én nem vagyok egy nagy rakeback szakértő, én is most akarom majd kiaknázni a lehetőségeket benne.Miért válik a pókerasztalnál elért profit másodlagossá?Szerintem NL10-en azért jobban lehet nyerni mint amit összekapargatnál a rakebackel.Szerintem grindelj össze egy bankrollt NL20-25-re és ne a rakebackből akarj megélni mert szerintem ez ezen a szinten még nem fog menni.Többiek mit gondolnak?
    Azért válna másodlagossá, mert amíg nincs stabil BR addig nem tudok normálisan játszani

  7. #7
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Akkor se RB-re menj rá. Akkor szedj össze hozzá NL4-en, ha nem érzed magad biztonságosan. Ma pl. én is játszottam NL5-ön is pár száz leosztást.
    Vagy csináld azt, hogy fele asztal NL4, fele NL10.

  8. #8
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Nem tudom én ezt a shortstack játékot soha nem szerettem.Próbálkozz még Nodepo bonusokkal, azok még dobhatnak a bankrollodon egy keveset.Én az NL5-t szerencsére ki tudtam hagyni, ott playmoney játék megy legtöbb helyen.
    Nem tudom a sit and gokat mennyire szereted, bet365-ön vannak 5fös sit and gok ahol az első 3 hely fizet, a 3.visszakapja a buyint.Első kettő meg nyer.Na én itt nyertem az első 200$-omat, az jó kezdésnek.
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  9. #9
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Csak a paramin jöhet szóba...
    Amúgy, grat a 200$-hoz

  10. #10
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Idézet Slash eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak a paramin jöhet szóba...
    Amúgy, grat a 200$-hoz
    Köszi. Jó rég volt sajnos annak nagy részét el is vertem.Az volt ám az igazi bankroll management
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •