Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (49) összesen
  1. #1
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás Miért pont az a nick-ed, ami?

    Sziasztok,

    gondoltam felvetem ezt a témát, mert már néhányszor elgondolkodtam, hogy az egyes hozzászólók (nick)neve miért pont az, ami...
    Szóval Te miért azt a nevet választottad?

    Miért vagyok én kanrich_?

    Nos, amikor nicknevet választottam, nagyon nem törtem a fejem, ezért fogtam magam és elkezdtem nézelődni a szobában...hopp, rápillantottam a billentyűzetemre (ami egy ősrégi darab, még a 100-as pentiumom tartozéka volt, az egyik gomb le van róla szakadva, mert még kb 12-15 éve a Mortal Kombat 2 közben elfáradt...), szóval rápillantottam a billenytűzemre és hopp, "Kanrich" márkajelzésű volt. Mondom ok, akkor nem fogom elfelejteni, mert amikor csak bejelentkezek, akkor csak rá kell nézni a billentyűzetre és kész...

    A _ jelet pedig azért raktam mögé, mert az első regisztrációmat vhogy elcsesztem...

    Nektek?
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  2. #2
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás

    Én első számú gitármesterem nevét választottam, a Guns N' Roses ex szólógitárosa Saul Hudson alias Slash

  3. #3
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Itt a fórumon a medgypeti nickem az igazi nevemből származik, mivel Medgyesi Péter a teljes nevem.Referee87 a termekben mert játékvezető vagyok.Röviden ennyi
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  4. #4
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    Nekem is a nevemből jött a nick - elég régen, mikor életem első emailcímét csináltam. Azóta a neten többnyire ezt használom, sőt egyre többen "bojanikáznak" élőben is.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder naná hogy avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 11.
    Hely
    Abszurdisztán
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Idézet kanrich_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    gondoltam felvetem ezt a témát, mert már néhányszor elgondolkodtam, hogy az egyes hozzászólók (nick)neve miért pont az, ami...
    Szóval Te miért azt a nevet választottad?

    Miért vagyok én kanrich_?

    Nos, amikor nicknevet választottam, nagyon nem törtem a fejem, ezért fogtam magam és elkezdtem nézelődni a szobában...hopp, rápillantottam a billentyűzetemre (ami egy ősrégi darab, még a 100-as pentiumom tartozéka volt, az egyik gomb le van róla szakadva, mert még kb 12-15 éve a Mortal Kombat 2 közben elfáradt...), szóval rápillantottam a billenytűzemre és hopp, "Kanrich" márkajelzésű volt. Mondom ok, akkor nem fogom elfelejteni, mert amikor csak bejelentkezek, akkor csak rá kell nézni a billentyűzetre és kész...

    A _ jelet pedig azért raktam mögé, mert az első regisztrációmat vhogy elcsesztem...

    Nektek?
    Na ne kábícccsá hogy azóta nem törted még össze

    Nah az én nevem egy régi chat időből(internet hőskora 33,6-os modem muhaha) való, bár legelőszőr nem én használtam, hanem a barátom, majd kisajátítottam ölég hamar
    Tudjátok, erősebb kutya.....
    A neten még elég sok helyen él a régi nevem, acca, accahome, még a suliban a haverok ajándékoztak meg vele az Attila név miatt vagy már nem is tudom. vagy valami buli alkalmával talán.
    Itt is a régi névvel reggeltem először majd furcsa mód nem tudtam újra belépni vele.

    Apropó, Wp,Skiboy, ill. aki illetékes, megtudom változtatni a nevem?
    De már érik egy új név!
    "Nem az a dicsőség, hogy sohasem bukunk el, hanem az, hogy mindannyiszor felállunk!!!"

  6. #6
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Nos, nekem is a nevemből jött,de van benne egy csel
    Öcsém talált rá anno a pókerre, és ő ugye kisrapiként reggelt, aztán mutatta meg nekem, én pedig nem akartam kavargatni a neveket...ezért én is kisrapi vagyok....wow mily ízgalmas történet
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  7. #7
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Ettől a kis bogártól először a frász jött rám, Kedves Naná_hogy
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  8. #8
    Őstag Godmode avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.742

    Alapbeállítás

    Idézet kanrich_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ettől a kis bogártól először a frász jött rám, Kedves Naná_hogy
    Csatlakozom...

  9. #9
    Őstag Godmode avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.742

    Alapbeállítás

    Ezt a nicket eloszor a Diablo I nevu jatekban hasznaltam. Ezt csak megemlekezes keppen irom, a jatekhoz osszessegeben nincs koze...
    Volt viszont 1-2 FPS jatek akkoriban, amikoris ha ezt a cheatet beirtad, akkor mindenre kepes lehettel (lasd szoszerinti forditas)...

  10. #10
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás

    Idézet naná hogy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Apropó, Wp,Skiboy, ill. aki illetékes, megtudom változtatni a nevem?
    De már érik egy új név!
    Meg tudom változtatni Neked. Milyen nevet szeretnél?
    De olyat találj ki, hogy aztán ne keljen hetente újra megváltoztatni.

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •