Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (70) összesen
  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 07.
    Hely
    Felsőzsolca
    Hozzászólások
    179

    Alapbeállítás Egy kezdő kérdései

    Sziasztok. Úgy érzem, most jutottam el olyan szintre, hogy érdemes befizetnem valamelyik online pókerteremben. Ezzel kapcsolatban lenne néhány kérdésem:
    1. Melyik termet javasoljátok egy kezdőnek?
    2. Van lehetőség arra, hogy bankkártyával történő feltöltés/kifizetés esetén rögtön HuF-ban fizetek/kapom kézhez az esetleges nyereményt?
    3. Szerintetek van jelentősége (illetve mekkora a jelentősége) annak, hogy az adott teremben $-ban vagy euroban játszanak? (Az euro a forinthoz viszonyítva erősebb, mint a dollár, illetve a helyzete is stabilabb)
    4. Feltöltés/kifizetés igénylésekor számíthatok telefonhívásra vagy csak e-mailben keresnek meg? (Bár van nyelvvizsgám, nem beszélek valami magabiztosan angolul, nehezen értem meg a hallott szöveget.)

  2. #2
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Idézet Acelsziv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Úgy érzem, most jutottam el olyan szintre, hogy érdemes befizetnem valamelyik online pókerteremben. Ezzel kapcsolatban lenne néhány kérdésem:
    1. Melyik termet javasoljátok egy kezdőnek?
    2. Van lehetőség arra, hogy bankkártyával történő feltöltés/kifizetés esetén rögtön HuF-ban fizetek/kapom kézhez az esetleges nyereményt?
    3. Szerintetek van jelentősége (illetve mekkora a jelentősége) annak, hogy az adott teremben $-ban vagy euroban játszanak? (Az euro a forinthoz viszonyítva erősebb, mint a dollár, illetve a helyzete is stabilabb)
    4. Feltöltés/kifizetés igénylésekor számíthatok telefonhívásra vagy csak e-mailben keresnek meg? (Bár van nyelvvizsgám, nem beszélek valami magabiztosan angolul, nehezen értem meg a hallott szöveget.)
    Szia!Üdv az oldalon!
    1.Hát kezdőként a PartyPokert javasolnám.Érdemes kihasználni a Nodepo bonusokat is.
    2.Mindig úgy kapod meg a pénzt amilyen a számlád devizaneme.Tehát HUF-os számlára HUF-ban kapod meg a kiutalt $$$-at.
    3.Szerintem tökmindegy.Én a $-osat preferálom.
    4.Ez teremfüggő.Ahol én játszottam eddig ott még nem volt ilyen hívás.Az viszont gyakran előfordul, hogy személyi/bankkártyamásolatot kérnek.

    Remélem valamennyit segítettem, ha további kérdésed van szívesen segítek!Felvehetsz MSN-en is, ha gondolod.
    ggomez@axelero.hu
    Utoljára módosítva: medgypeti által: 2007. 11. 07. 19:27
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  3. #3
    Őstag Godmode avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.742

    Alapbeállítás

    En az Everestet is ajanlom neked, bar maga a program szerintem borzalmas es lassu... Dollaros termet ajanlok egyenlore, euroba/fontba jatszo termek azert lenyegesen kevesebben vannak... Egyuttal nyitnek a helyedben egy moneybookers szamlat is ($-osat).... A forintossal az a baj, hogy ha sokat utalsz oda-vissza (akar bankkartyarol/ra), akkor nagyon sokat veszthetsz a konverzioval...

  4. #4
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Idézet Godmode eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En az Everestet is ajanlom neked, bar maga a program szerintem borzalmas es lassu... Dollaros termet ajanlok egyenlore, euroba/fontba jatszo termek azert lenyegesen kevesebben vannak... Egyuttal nyitnek a helyedben egy moneybookers szamlat is ($-osat).... A forintossal az a baj, hogy ha sokat utalsz oda-vissza (akar bankkartyarol/ra), akkor nagyon sokat veszthetsz a konverzioval...
    Jah Everest is nagyon jó, de a Partyn ugye hamarabb megvan a bónusz.De everesten sem nehéz, pláne nl25-ön.
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2007. 11. 13.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Telefonon nem fognak keresni, viszont valami fényképes igazolvány másolatafog kelleni. (fax vagy emil). Ugyanis 18év alatt nem játszhatsz szerencsejátékot. Persze ezt csak a kifizetésnél kérik...
    Én Bwinen vagyok. Forintos számláról utalok, ott is forintban tartják nyílván a casht. Ha beülök játszani, akkor a kis időre váltják át $-ra, tehát nincs árfolyamingadozás. Simán vissza is utalják, csak ki kell várni a 7-8 munkanapot.
    Utoljára módosítva: Juggler által: 2007. 11. 19. 12:52

  6. #6
    Idegen
    Csatlakozott
    2007. 11. 13.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás Hibáztam?

    Tegnap este játszottam egy pár kört 10PL-ben. Jól jöttek a lapok, sorban találtak meg a flushök, sorok, fullok. Felmentem 25$ környékére. 6-os asztalon játszottam.
    Én voltam az osztó, kezembe KK. Mindenki vagy limpelt, vagy dobta a lapot. Én rá hívtam 0.30-at. Erre mindenki dobta a lapot, kiv egy srác, aki visszahívott 1$. Én rá 3$. Ő 5$.
    Ekkor biztos voltam benne, hogy nála AA van. De csak 6.5$ volt nála (amiből már 5-öt hívott), így nem száltam ki. Flop: 2,7, D,
    Persze All-in, persze tartottam, és persze ahogy gondoltam, AA. A river és a turn sem segített senkin, így bukta.
    Kérdésem: Dobtátok volna? Akkor is ha jó sorozatban vagytok, kicsi az All-in, és KK-van?

    Mindenesetre azért hamar visszanyertem az eldobott dollárjaimat.

  7. #7
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Idézet Juggler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tegnap este játszottam egy pár kört 10PL-ben. Jól jöttek a lapok, sorban találtak meg a flushök, sorok, fullok. Felmentem 25$ környékére. 6-os asztalon játszottam.
    Én voltam az osztó, kezembe KK. Mindenki vagy limpelt, vagy dobta a lapot. Én rá hívtam 0.30-at. Erre mindenki dobta a lapot, kiv egy srác, aki visszahívott 1$. Én rá 3$. Ő 5$.
    Ekkor biztos voltam benne, hogy nála AA van. De csak 6.5$ volt nála (amiből már 5-öt hívott), így nem száltam ki. Flop: 2,7, D,
    Persze All-in, persze tartottam, és persze ahogy gondoltam, AA. A river és a turn sem segített senkin, így bukta.
    Kérdésem: Dobtátok volna? Akkor is ha jó sorozatban vagytok, kicsi az All-in, és KK-van?

    Mindenesetre azért hamar visszanyertem az eldobott dollárjaimat.
    Preflop sosem dobunk KK-t.Pláne shortstack ellene.Ha voltak limpelők akkor a 3xBB-s emelésed kicsi preflop.Nem az a célunk, hogy minél többen jöjjenek.Ha esetleg van hand historyd akkor inkább tedd be mert azon jobban láthatók a történések.
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  8. #8
    Idegen
    Csatlakozott
    2007. 11. 13.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Idézet medgypeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Preflop sosem dobunk KK-t.Pláne shortstack ellene.Ha voltak limpelők akkor a 3xBB-s emelésed kicsi preflop.Nem az a célunk, hogy minél többen jöjjenek.Ha esetleg van hand historyd akkor inkább tedd be mert azon jobban láthatók a történések.
    Sajnos nincs meg a history. Kicsi volt az emelés, de feszes asztal volt, mindenki dobta erre is. És ugye a végén All-in lett preflopra.
    (Shortstack ??? )

  9. #9
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Idézet Juggler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    (Shortstack ??? )
    Shortstack=a játékosnak kevesebb mint 20BB (BIG BLIND) pénze van az asztalnál
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  10. #10
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 07.
    Hely
    Felsőzsolca
    Hozzászólások
    179

    Alapbeállítás

    Átnéztem a fórumokat, teremleírásokat végül két terem mellett vacilálok: Everest, Titan.
    A Titan mellett szól, hogy viszonylag kevés pénzzel kezdek (50$, amihez elvileg kapnék 50$ bonust). Everesten viszont sokat játszottam (0$/0$, majd NL2 cash game, majd 1$os chip&chair).
    Mit javasoltok?
    Jah és...A bonus kódot acc. regisztrációnál kell beírni vagy bankkártyaregisztrációnál is lehet a Titanon?

    (hm...elvileg már mehettem volna a bankkártyáért, de még nem küldtek értesítést)

Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •