Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (28) összesen

Téma: Realtime HUD

  1. #1
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás Realtime HUD

    Próbáltátok már?A legújabb HUD, ki lehet vele irattatni a 3betekről, donkbetekről a statisztikákat.És nem mellékesen ingyenes mint a GT.Már egy sessionben használtam de kicsit belekeveredtem és még nem igazán tudtam használni az infokat...

    http://www.holdemranger.com/realtime.html
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  2. #2
    Fanatikus tag r0ckm4n avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    322

    Király

    Hú de jó, hogy a Cake poker-en is működik

  3. #3
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Ezek sztem nagyon fontos statisztikák. Jó, hogy végre van egy program, amely tudja ezeket is.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder naná hogy avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 11.
    Hely
    Abszurdisztán
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Idézet want2push eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezek sztem nagyon fontos statisztikák. Jó, hogy végre van egy program, amely tudja ezeket is.
    Úgy hírlik az új PT-ben ezek is benne lesznek nagy örömömre.
    "Nem az a dicsőség, hogy sohasem bukunk el, hanem az, hogy mindannyiszor felállunk!!!"

  5. #5
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    És erről a Holdem Managerről nincs valami info?Láttam róla képeket elég jónak tűnik.
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  6. #6
    Joc
    Joc nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 13.
    Hozzászólások
    313

    Alapbeállítás

    Idézet r0ckm4n eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hú de jó, hogy a Cake poker-en is működik
    A Cake-ről mivel lehet lementeni a handeket? Mert én kerestem, de semmilyen handgrabbert nem találtam.

    szerk: Közben rájöttem, hogy lementi a cake a hh-kat, ez meg valószínűleg fel tudja dolgozni, ki is próbálom azt hiszem, köszi a tippet.
    Utoljára módosítva: Joc által: 2007. 11. 12. 10:17

  7. #7
    Fanatikus tag r0ckm4n avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Csak sajnos a PT-be még nem lehet beimportálni a Cake HH-kat, de legaláb ezzel a progi-val, képet kaphatsz a többiekről.
    Neked is elcsúszík néha a saját stat-od? Mert ugye jobb egérgombal ráhúzom a játékosok fölé, de a sajátom egy idő után teljesen máshol jelenik meg...

  8. #8
    Joc
    Joc nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 13.
    Hozzászólások
    313

    Alapbeállítás

    Idézet r0ckm4n eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak sajnos a PT-be még nem lehet beimportálni a Cake HH-kat, de legaláb ezzel a progi-val, képet kaphatsz a többiekről.
    Neked is elcsúszík néha a saját stat-od? Mert ugye jobb egérgombal ráhúzom a játékosok fölé, de a sajátom egy idő után teljesen máshol jelenik meg...
    Még nem jutottam hozzá, hogy kipróbáljam... Amúgy a cake asszem hivatalosan tiltja a pt használatát, persze ez ugye nem pt.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Nekem nem tetszett igazán. Rossz, h csak sorba bírja kiírni az adatokat. Nagyon hozzászoktam az elmúlt egy-két napban (PAHUD-próba verzió beüzemelése után), h lássam az agresszió faktorokat utcáról utcára, viszont, ha ezt is kiírtaom, akkor zavaróan hosszúvá válik az adatsor.

  10. #10
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Idézet lederman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem nem tetszett igazán. Rossz, h csak sorba bírja kiírni az adatokat. Nagyon hozzászoktam az elmúlt egy-két napban (PAHUD-próba verzió beüzemelése után), h lássam az agresszió faktorokat utcáról utcára, viszont, ha ezt is kiírtaom, akkor zavaróan hosszúvá válik az adatsor.
    Kicsit még engem is zavar.Bár majd megszokom.Most egyenlőre a TA helyett a fold to c-betet irattam ki 3.-nak.Azt hogy lehet megcsinálni, hogy a statok a lejátszott handek alapján szineződjönek?Úgy gondolom, hogy 50 alatt piros felette zöld mondjuk.
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •