Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (18) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag 2tiWinner avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 16.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    404

    Alapbeállítás Coachingot én is vállalok! :)

    Kedves érdeklődő!

    Egy hasonló témájú fórum hirdetés ihletett. Szívesen tartok coaching órákat akár online, akár PPT-os előadás formájában is a következő témákban:

    - Bad Beat effektus izoláció
    - Tilt kezelés/megelőzés
    - Élő játék felkészítés: mire kell figyelni és hol érdemes játszani.
    - Megfelelő játék és tét választás élő/online
    - Egészséges hozzáállás a pókerhez és az itt elsajátított víziók az élet mindennapjában.
    - Hyper agresszív játék stílus alkalmazásának felismeréséhez szükséges lépések.
    - Póker és a szocializálódás háborújának ne a játékos legyen a vesztese
    - Egónk kiszűrése a játékunkból.

    Valamint rengeteg további modul választható, leginkább személyre szabva..

    Illetve ezek a 2tiWinner komplett képzésnek a tárgyai/irányai, ami azt jelenti, hogy az egészet érdemes átvenni.

    "De mibe fog kerülni?"

    Ezt természetesen mindenkinek éreznie kell, hogy mennyit (energiát/időt/pénzt) kíván rászánni.

    "Ez most komoly?"

    Akár lehetne komoly is. Ha TE komolynak érzed, nyugodtan keress meg!

  2. #2
    Lelkes újonc AKHook1 avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    München
    Hozzászólások
    95

    Alapbeállítás

    Esetleg egy elérhetőséget megosztanál, mert pü még nem futja=/
    Eddig féltem Hókuszpóktól, de miután rájöttem, hogy kitalált személy,megnyugodtam, hogy a törpék biztonságban vannak!

  3. #3
    Őstag tentaculata avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    Bivalybasznád
    Hozzászólások
    1.407

    Alapbeállítás

    Idézet AKHook1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Esetleg egy elérhetőséget megosztanál, mert pü még nem futja=/
    Az avatar alatti kis emberszerű ikon az msn elérhetőséget mutatja.

    (igaz, én még sosem láttam aktívnak )
    Utoljára módosítva: tentaculata által: 2010. 06. 16. 21:16

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder BMWE46 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hozzászólások
    556

    Alapbeállítás

    Idézet 2tiWinner eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves érdeklődő!

    Egy hasonló témájú fórum hirdetés ihletett. Szívesen tartok coaching órákat akár online, akár PPT-os előadás formájában is a következő témákban:

    - Bad Beat effektus izoláció
    - Tilt kezelés/megelőzés
    - Élő játék felkészítés: mire kell figyelni és hol érdemes játszani.
    - Megfelelő játék és tét választás élő/online
    - Egészséges hozzáállás a pókerhez és az itt elsajátított víziók az élet mindennapjában.
    - Hyper agresszív játék stílus alkalmazásának felismeréséhez szükséges lépések.
    - Póker és a szocializálódás háborújának ne a játékos legyen a vesztese
    - Egónk kiszűrése a játékunkból.

    Valamint rengeteg további modul választható, leginkább személyre szabva..

    Illetve ezek a 2tiWinner komplett képzésnek a tárgyai/irányai, ami azt jelenti, hogy az egészet érdemes átvenni.

    "De mibe fog kerülni?"

    Ezt természetesen mindenkinek éreznie kell, hogy mennyit (energiát/időt/pénzt) kíván rászánni.

    "Ez most komoly?"

    Akár lehetne komoly is. Ha TE komolynak érzed, nyugodtan keress meg!
    Tulajdonképpen Te pszichológus vagy, akinek nincs kuncsaftja, de a konkrétan a játék nem tartalmazza a "tantervet"?

  5. #5
    Fanatikus tag 2tiWinner avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 16.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    404

    Alapbeállítás

    Sajnos/szerencsére nem vagyok pszichológus, de úgy érzem, hogy már eléggé telített a coaching piac és sokan jobban játszanak mint hiszik magukról. Vagy jobbnak gondolják magukat, mint amilyenek valójában.

    Mind a két verzióra ráférne egy kis tudatmódosítás a jó és rossz értelemben..

  6. #6
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Mindenkinek tudom ajánlani, hogy egy kis reklámot is csináljak neked:P

  7. #7
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Amúgy juteszembe tutiwinner jóarc, még valamikor az őskorban 13kerületi R.-ben osztottam egy versenyen, valami gyökér öreg beszólt ilyen ordenáli hangnemben természetesen a lapokat kritizálta amiket kapott (pfff.) Na mind1, kezdő dealerként pocsékul éreztem magam, mindenki elkussolt az asztalnál, én ugye osztóként nem szólhatok vissza semmit, viszont tuti félrehúzta a füléről a fejhallgatót és beszólt valamit poénosra vett hangnemben az "úriembernek".

    Ott akkor az jól esett nekem. (nemrég tudtam meg hogy akadémiás egy képről ismertem fel)

    Amúgy azóta hálistennek már nem dolgozom ott, hasonló szituk rendszeresek voltak, viszont nagyon ritka volt hogy bárki is felszólalt volna ilyen esetekben, merthát ugye minek? nem kötelező, dealer meg had nyelje ha van olyan hulye hogy leül osztani.

  8. #8
    PA addict cake avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 10.
    Hozzászólások
    2.393

    Alapbeállítás

    Idézet 2tiWinner eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos/szerencsére nem vagyok pszichológus, de úgy érzem, hogy már eléggé telített a coaching piac és sokan jobban játszanak mint hiszik magukról. Vagy jobbnak gondolják magukat, mint amilyenek valójában.

    Mind a két verzióra ráférne egy kis tudatmódosítás a jó és rossz értelemben..
    mé nem jáccol?

  9. #9
    Fanatikus tag 2tiWinner avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 16.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    404

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy juteszembe tutiwinner jóarc, még valamikor az őskorban 13kerületi R.-ben osztottam egy versenyen, valami gyökér öreg beszólt ilyen ordenáli hangnemben természetesen a lapokat kritizálta amiket kapott (pfff.) Na mind1, kezdő dealerként pocsékul éreztem magam, mindenki elkussolt az asztalnál, én ugye osztóként nem szólhatok vissza semmit, viszont tuti félrehúzta a füléről a fejhallgatót és beszólt valamit poénosra vett hangnemben az "úriembernek".

    Ott akkor az jól esett nekem. (nemrég tudtam meg hogy akadémiás egy képről ismertem fel)

    Amúgy azóta hálistennek már nem dolgozom ott, hasonló szituk rendszeresek voltak, viszont nagyon ritka volt hogy bárki is felszólalt volna ilyen esetekben, merthát ugye minek? nem kötelező, dealer meg had nyelje ha van olyan hulye hogy leül osztani.
    Örülök, hogy tudtam enyhíteni a szitut.. Nagyon bosszantó számomra is a sok őrült indulatos állat kitörése. Néha már én szégyellem el magam, hogy miket mondanak..

  10. #10
    Fanatikus tag 2tiWinner avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 16.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    404

    Alapbeállítás

    Idézet cake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mé nem jáccol?
    Bejön a coaching style! Érdekelne csak kellene egy kis referencia...

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •