Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (20) összesen
  1. #1
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás NL30 SH AQo 3bet potban OOP nyerő reg ellen

    Az ellenfél egy nyerő reg (a neve alapján magyar)

    Statjai 17k hand alapján (21bb/100 a winrate-je)
    22/16/2.18
    3bet: 6, fold to 3bet: 28
    fold to cbet: 60%

    Jó volt így?



    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

  2. #2
    Fanatikus tag Steal_ avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    397

    Alapbeállítás

    Én ezt a flopot nem cbetelném, mivel keveset dob 3betre, így eléggé eltalálta a ranget a flop. Szóval szvsz flop c/f.

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Én nem erőltetném tovább turnon! Habár akkor lehet hogy a flop bet az csak pénzégetés! Kinézi belőled a 2 barrelt? Ha igen akkor turn check, mivel nem callolna floppon se,ha nem adná turn-ön! Neked mennyi a 3beted?

  4. #4
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Teljes NL30-on a 3bet-em 6,9. Nem tudom, neki mennyi hand-je van már rólam. 1-2k leosztást valószínűleg már játszottunk együtt. Az előző fél-egy órában már volt néhány csörténk, előszeretettel 3bet-elgettük egymást. Nem maniac módon, de azért volt egy kis adok kapok.

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Lehet hogy teljesen jó, ilyen floppon szívesen floatolnék a helyében 3bet potban! Sokan betelnek floppon, de turnon nem merik tovább hívni, ha ennyire jó, és ilyen alacsony a fold to 3 betje akkor nem hiszem hogy csak set vadászat a 3bet call- ja, nyilván lejátssza pozícióból az ellenfeleit! Ha kinézed belőle a floatot akkor mindenképp jó! Amúgy nehéz szitu, érdekelne mit mondanak a nagyok

  6. #6
    Tag ShirDady avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 06.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    100

    Alapbeállítás

    Némileg illetékes vagyok az ügyben lévén én szorongattam a TT-t a másik oldalon.

    A hand kapcsán annyit, hogy pre keveset dobok 3betre főleg pozból, szerintem a TT-vel belefér amúgy egy flop nézésre a te 3beted ellen, igaz biztos voltam benne hogy cbetelsz floptol független, de úgy voltam vele ha nem esik scary card akkor mindenképp folytatom.

    Flopon cbeteltél, fogalmam sem volt, hogy elől vagy hátul vagyok, de mivel a boardon volt némi soresélyem is, plusz azt is tudtam hogy bármivel cbetelsz ezért sima call volt, reraisenek szerintem nemsok értelme, persze AK, AQ-tól védem a lapom, de az nem fizet ki plusz erősebb pocket meg betarol. Turnon hálisten elárultad magad, a kerek 10 dolcsis bet (kb. fél pot) nekem azt sugallta hogy gyenge vagy mivel a turn lap nem volt rossz erős pocketnek, de ugyanakkor még drawheavybb lett a board, az volt az érzésem turnon jóval nagyobbat emelsz erős pockettal. Itt viszont ment az alle, rivert nem hittem hogy megblöffölted volna, plusz turnre lenn volt a fd is, ami valami plusz kockázat, itt már inkább védtem a lapom, mert úgy éreztem elől vagyok.

    Nagyjából ez volt a gondolatmenetem. A helyzetedet tekintem, utálom az AQ-t, amit jobban utálok ha pozíción kívül kell játszanom vele. Tudom ez így elég vicces de abban a szituban ezzel a lappal ellenem checkel jobban jársz flopon, mert nem nem mindig merem megbetelni a flopot, tehát kapsz egy freecardot. Azért ha turn nem veszélyes és ott is checkelsz, akkor viszont kb. anytwoval betelnék.

    Tehát szerintem c/f jobb line lehet. Pozíción kívül mindig tippelned kell hol állsz, nem szerencsés ilyen potoknál.

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    113

    Alapbeállítás

    pre just callolnám (3bet is oke), igy játszva legkesobb turnon c/f, floatjait is radtolhatja ezen a turnon es nem tudod callolni

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder csicsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 02.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    578

    Alapbeállítás

    Idézet Steal_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ezt a flopot nem cbetelném, mivel keveset dob 3betre, így eléggé eltalálta a ranget a flop. Szóval szvsz flop c/f.
    +1, semmit sem fog eldobni, KQ, AJ, QJ féle lapot meg felesleges eldobatni mert domináljuk és ha esik vmi még ki is fizethet.
    "If you wanna be the best, you gotta take out the best"

  9. #9
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet ShirDady eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Némileg illetékes vagyok az ügyben lévén én szorongattam a TT-t a másik oldalon.

    A hand kapcsán annyit, hogy pre keveset dobok 3betre főleg pozból, szerintem a TT-vel belefér amúgy egy flop nézésre a te 3beted ellen, igaz biztos voltam benne hogy cbetelsz floptol független, de úgy voltam vele ha nem esik scary card akkor mindenképp folytatom.

    Flopon cbeteltél, fogalmam sem volt, hogy elől vagy hátul vagyok, de mivel a boardon volt némi soresélyem is, plusz azt is tudtam hogy bármivel cbetelsz ezért sima call volt, reraisenek szerintem nemsok értelme, persze AK, AQ-tól védem a lapom, de az nem fizet ki plusz erősebb pocket meg betarol. Turnon hálisten elárultad magad, a kerek 10 dolcsis bet (kb. fél pot) nekem azt sugallta hogy gyenge vagy mivel a turn lap nem volt rossz erős pocketnek, de ugyanakkor még drawheavybb lett a board, az volt az érzésem turnon jóval nagyobbat emelsz erős pockettal. Itt viszont ment az alle, rivert nem hittem hogy megblöffölted volna, plusz turnre lenn volt a fd is, ami valami plusz kockázat, itt már inkább védtem a lapom, mert úgy éreztem elől vagyok.

    Nagyjából ez volt a gondolatmenetem. A helyzetedet tekintem, utálom az AQ-t, amit jobban utálok ha pozíción kívül kell játszanom vele. Tudom ez így elég vicces de abban a szituban ezzel a lappal ellenem checkel jobban jársz flopon, mert nem nem mindig merem megbetelni a flopot, tehát kapsz egy freecardot. Azért ha turn nem veszélyes és ott is checkelsz, akkor viszont kb. anytwoval betelnék.

    Tehát szerintem c/f jobb line lehet. Pozíción kívül mindig tippelned kell hol állsz, nem szerencsés ilyen potoknál.
    Na sejtettem, hogy valami Akadémiás lesz! Szerintem teljesen jó volt a 3bet cal TT-vel IP, az előzmények után én itt a helyedben 77+-szal call-oltam volna a pf 3bet-et, mivel IP voltál. Megjátszás is teljesen OK volt.

    Igyekszem játszani a reg-ek ellen is, hogy fejlődjek, ne csak a fish-eket fosztogassam. Eddig egyik NL30-as reg-nél sem tapasztaltam olyan játékerőt, ami miatt kellemetlen volt, hogy egy asztalnál ültem vele. Te vagy az első, akinél kényelmetlennek éreztem, hogy pozíciója van rajtam. Óvatosabbnak kell lennem veled. GL, és köszi, hogy te is hozzászóltál!

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás ?

    a 3bet még érthető, de a flop cbet nekem túl kicsinek tűnik (bár lehet, hogy ezen a téten standard), a turnös hívást, pedig nem értem. Ezt most egy kérdésként fog fel Kocka.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •