Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás Bankroll gyarapodás

    5 hónapja kezdtem pénzben játszani a pokerstarson (előtte is játszottam de nem pénzben) 10$-om volt és most van 16$ de csak kb. 2200 leosztást játszottam progi nélkül. Mi a véleményetek 2200 leosztás alatt 6$ jó vagy elég gyenge? Előre is kösz! Őszintén!!! Ja 0.1$-0.2$ cashgame egy vagy két sit&go (kupon) Freerollokat meg 11centes tourokat játszottam.

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder _Roll_ avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    5 hónap alatt 2200 leosztás? elég gyenge.

    sztem ne is várj ilyen kis mintától véleményt. nem hiszem el h sose hallottad h mindenki a "hosszútávot" emlegeti. más egy nap alatt tol le ennyit.

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Szuper

    Idézet _Roll_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    5 hónap alatt 2200 leosztás? elég gyenge.

    sztem ne is várj ilyen kis mintától véleményt. nem hiszem el h sose hallottad h mindenki a "hosszútávot" emlegeti. más egy nap alatt tol le ennyit.


    +++1; vagy akár több asztalon pár óra alatt. Nézz meg egy két olyan grafikont akár itt a fórumon, akár máshol, ahol látod hogy egyes játékosok 60-80K handeket tolnak le EGY hónap alatt.

    Viszont elképzelhető, hogy az van benned, hogy félted a kis BR-ed és emiatt nem mert belőle többet játszani, hisz tartasz attól hogy elveszíted. Ha gondolod és megfogadsz egy tanácsot: PS-en vannak 25 centes 90 fős Sng-k; ahol az első hely 6$ felett fizet, viszont a mezőny nagyon könnyen legyőzhető, és eléggé freeroll jellege van az elején. Viszont egy HU-ig akár 3-4 órát is küzdeni kell. De ha van időd, és türelmed, véleményem szerint érdemes lenne ezt a szekciót "megtámadnod"

  4. #4
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    remélem kb holnaptol 2200hand a napom felére sem lesz elég

    de GL olvasgass meg videók meg néha nem árt játszani sem

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás

    Azt tudom hogy nagyon kevés az a 2200 leosztás de csak ennyit bírtam játszani. A sit&go-rol annyit hogy csak 9-főset játszottam egyet kettőt de megpróbálom a 45-90 főseket is. Ha elérek egy nagyobb bankrollt bevezetek min.+ 1 asztalt. És megpróbálom rávenni magam hogy ne 80 centtel üljek le játszani. Majd írok a sit&go-s élményekről is, remélem majd olvassátok!

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás

    Valaki elmondaná hogy lehet kiszámolni a ROI-t??

  7. #7
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet izé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valaki elmondaná hogy lehet kiszámolni a ROI-t??
    En nem tudom, de talaltam egy cikket, itt leirjak: How to Calculate ROI (Return on Investment).

  8. #8
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Nem egy nagy wasistdas: PROFIT / BEFEKTETETT PÉNZ, és megvan százalékosan a ROI. Pl. ha játszottál 10 darab $0.25 nevezésű S&G-t, és ezeken összesen $4.5-t nyertél, akkor ebből a PROFIT = $4.5 - 10*$0.25, vagyis $2.

    PROFIT / BEFEKTETETT = $2 / 10*$0.25 = 0.8

    Ezt pedig ugye szoroznod kell 100-al, hogy százalék legyen -> ROI = 80 %

    Egyébként az a durva, hogy ezeken a 25 centeseken majdhogynem hozható is ilyen ROI. Vagy ha nem is iylen, de igencsak magas, mert nagyon gyenge a mezőny.

    Ohh, a linket nem láttam, de akkor már itt hagyom ezt is, legalább amgyar, ah esetleg nem tudsz angolul

  9. #9
    PA addict reirreT avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Hely
    Dún Laoghaire
    Hozzászólások
    2.161

    Alapbeállítás

    A 6 dollár profit NL2-n kábé 6-7BB/100 ami szép eredmény így elsőre, de 2200 hand nagyon kevés. 2200 handből ha mindent tökéletesen játszol is lehet -10 dollár, szóval még egy kicsit korai értékelgetni.

    Ne a bankroll nagyságával törődj még, próbáld a játékodat fejleszteni, olvass, tanulj, gyakorolj valamint szedj le valami szoftvert ami segíti a játékot (pt3ra 2 hónap, hem-re 15 nap, pokeroffice-ra 1 hónap trial van, próbáld ki mindhármat, mire lejárnak már ki kell derülnie, hogy megragadsz-e a játékban vagy sem).
    “I'd rather be lucky than good.”

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder izé avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    Abony
    Hozzászólások
    902

    Alapbeállítás

    Köszi a válaszokat! Letöltöttem a Holdem Managert még van 13 napom csak be kell állítani mert a hudot berakja de a leosztásaimat nem viszi be:S Mi lehet a baj?

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •